Burmistrz Twardogóry o sytuacji epidemicznej w Urzędzie Miasta i Gminy

  • 23.10.2020, 10:31
  • kad
Burmistrz Twardogóry o sytuacji epidemicznej w Urzędzie Miasta i Gminy foto: arch. P. Czulińskiego
Z powodu kontaktu z zarażonym część pracowników została skierowana do pracy zdalnej.

Oto komunikat burmistrza Twardogóry (powiat oleśnicki) Pawła Czulińskiego:

Moi Drodzy! Wrzucam paczkę nowych, ważnych informacji dotyczących tego, co dzieje się w Urzędzie w związku z sytuacją epidemiczną, jaka nas spotkała.

👉W piątek wieczorem (16.10) jeden z pracowników otrzymuje pozytywny wynik testu na obecność COVID. W związku z tym od poniedziałku następuje zmiana organizacji urzędu, a pracownicy z bezpośredniego kontaktu skierowani zostają na pracę zdalną. Ponadto pracownicy zostają poddani wywiadom lekarskim i wielu z nich skierowanych jest na badania. W środę rano odbieramy pierwsze wyniki: dwa pozytywne (w tym mój), pozostałe negatywne. Do czwartku rano kolejne dwie osoby z wynikiem pozytywnym (na ten moment: razem pięć). Wszystkie osoby z pozytywnymi wynikami testów NIE BYŁY obecne w Urzędzie od poniedziałku. Współpracownicy mający kontakt z zakażonymi mają potwierdzone wyniki negatywne (czekamy jeszcze na dwa ostatnie wyniki).

👉Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie (choć mam nadzieję, że się już ustabilizowała i wydaje się opanowana). Dlatego od soboty, każdego dnia jestem w stałym kontakcie z Panią Urszulą Kozioł –dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy, po to aby ustalić najlepszą ścieżkę działania, zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, zapewnić bezpieczną i nieprzerwaną obsługę mieszkańcom oraz bezpieczną pracę, wszystkim pracownikom Urzędu. (Pani Dyrektor – dziękuję za bieżący kontakt i pomoc!)

Pozdrawiam!

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkancy
Mieszkancy 23.10.2020, 12:31
Bardzo dobrze, że cały kraj będzie w strefie czerwonej i wreszcie noszenie maseczek i inne obostrzenia być może będą po części skuteczne.Mlodosc nie jest gwarantem zdrowia.A ten koronawirus jest trudny do wyobrażenia fizycznie, natomiast zakażenie nim ma przebieg nieprzewidywalny i każdego człowieka inaczej.Pozdrawiamy Pana Burmistrza i wszystkich urzędników i życzymy powrotu do zdrowia.

Pozostałe