Zajęcia judo dla dorosłych w Oleśnicy

  • 20.10.2020, 16:43
  • kad
Zajęcia judo dla dorosłych w Oleśnicy
Znany ze szkolenia młodych adeptów KS Judo Tigers otwiera w Oleśnicy nową sekcję. W połowie października ruszyła rekrutacja na zajęcia judo dla dorosłych. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu w hali OKR Atol.

Judo Tigers to największy klub judo dla dzieci na Dolnym Śląsku. W tym roku po raz pierwszy jego działalność została rozszerzona o treningi dla starszych pasjonatów tej dyscypliny. Wybór padł na Oleśnicę, w której prowadzi zajęcia od ponad 10 lat. Jak zapowiadają trenerzy, sekcja jest otwarta dla wszystkich, niezależnie od stopnia umiejętności czy formy fizycznej.

- Decyzja o rozpoczęciu zajęć dla dorosłych wynikała głównie z zapotrzebowania na tego typu sport w Oleśnicy. Prowadząc treningi oraz organizując turnieje, często słyszeliśmy od rodziców, że sami chcieliby spróbować sił w judo. Zapraszamy na spotkania każdego, kto po prostu lubi poćwiczyć w dobrym towarzystwie. Na tym etapie liczą się tylko chęci. Już podczas samych zajęć będziemy od podstaw uczyć poszczególnych technik walki. Gdy na spotkaniach pojawią się osoby, które już pierwsze szlify mają za sobą, wówczas podzielimy sekcje na różne grupy zaawansowania. – mówi Michał Zamęcki, trener i prezes klubu Judo Tigers.

Treningi judo dla dorosłych w Oleśnicy obywają się w każde poniedziałki od godz. 20 do 21:15 oraz środy od godz. 19:30 do 20:45. Miejscem spotkań jest hala OKR Atol przy ul. Kochanowskiego 2. Rekrutacja trwa do końca listopada. Zapisy przez kontakt na adres e-mail: [email protected] lub pod nr. tel. 510 510 605.

Więcej informacji na temat klubu można znaleźć na stronie www.judotigers.pl

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ona
Ona 21.10.2020, 10:09
Genialne posunięcie Pana Burmistrza.W dobie epidemii bez izolacji,bez maseczek z bliskiej odległości kontakt jako promocja zakażenie coronawirusem.
9291 covid
9291 covid 21.10.2020, 08:45
W obecnym czasie to bardzo mądre, bardzo!

Pozostałe