Prezes Pogoni wysłał radnemu wezwanie przedsądowe!

  • 16.10.2020, 20:03
  • rpr
Prezes Pogoni wysłał radnemu wezwanie przedsądowe!
Łukasz Schönfelder to radny Rady Miejskiej w Sycowie (powiat oleśnicki). Grzegorz Rosiek to prezes Pogoni Syców, do niedawna pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Sycowie. Co ich łączy? Obaj grali kiedyś w sycowskiej Pogoni. Co ich dzieli? Spór o korzystanie ze stadionu w Sycowie. I wypowiedź rajcy, który w kontekście tego sporu padła...

"Hej, Grzegorz Rosiek, próbujesz mnie zastraszyć wysyłając wezwanie przedsądowym za mój komentarz na Facebooku? Mam prawo do wyrażania własnego zdania, nie musisz się ze mną zgadzać. O sytuacji w sycowskim sporcie wypowiadam się od dawna, od zawsze jestem w niego zaangażowany. Tym bardziej teraz odkąd jestem radnym a Pogoń zawsze była mi bliska. I Ty chciałeś zostać burmistrzem? Niczego się nie obawiam. Odpowiedź wysłałem pocztą"

- taki post zamieścił sycowski radny Łukasz Schönfelder na portalu społecznościowym.

O jaką wypowiedź idzie spór?

Radny stwierdził: "Myślę że nigdy nie było takiej osoby [w Pogoni - red.], z którą nie można by się porozumieć, jak to ma miejsce teraz...". Czy chodziło mu o prezesa?

Ten cytat zamieściła "Panorama Oleśnicka" w artykule "Wojna o stadion".

A oto wezwanie sygnowane przez prezesa Grzegorza Rośka:

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bez komentarza
Bez komentarza 18.10.2020, 21:30
Radny pisał na FB że wiedział o wszystkim, później post usunął. Przypadek?
Wyborca
Wyborca 18.10.2020, 14:27
Pedofilia w sycowskim kosciele nie jest winą burmistrza, no już bez przesady, to nie leży w jego kompetencjach, ale smog na osiedlach i świński smród z Pawłówka już jak najbardziej. Radni zamiast lansować się na każdym wydarzeniu niech się za robotę wezmą.
Kossaka
Kossaka 17.10.2020, 23:17
Chyba coś mało w temacie jesteś "rozwścieczony" wasza Matejki to temat spółdzielni. Coś zrobili? Czy tylko jąkanie do kamery TVN?
Wyborca  rozwścieczony
Wyborca rozwścieczony 17.10.2020, 22:48
Smròd, wysypisko śmieci na Matejki, wieloletnią pedofilia, boisko dziurawe a ci o stołki się kłócą.Ludzie opamiętajcie się zajmijcie się sprawami istotnymi dla mieszkańców.Jak długo można to tolerować. Dajcie już spokój z tymi firmami z każda droga na FB.To juz jest nudne. Jak zlikwidujcie ten fetor z Pawłòwka to sam polajkuje.
Wyborca zawiedziony
Wyborca zawiedziony 17.10.2020, 22:29
Smród z Pawłówka dym z kaliskiej . Burmistrz jak wiecie nie boi się nikogo poza wyjątkami . Ale zapomnijcie . Trzeba co nieco rozumieć a On błądzi jak dziecko.
Rizum
Rizum 17.10.2020, 22:25
@czytelnik. Puknij się w łeb jaka klika, cis ty sobie ubzdurał każdy sądzi po sobie. Ty rozum całkiem postradales. To nie jest żadną misja.
Wkurzony
Wkurzony 17.10.2020, 22:20
Te panie z ochrony środowiska niech się na Kaliska przejadą po 17.00 i zobaczą jaki smog jest że nic nie widać. Zainteresujcie się bo wszyscy się podusimy.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.10.2020, 21:58
Lepiej się smrodem świniarni na Pawłówku zajmijcie, a nie małymi wojenkami! Won ze smrodem, syf na pół miasta, a nikt nie reaguje, bo się ex burmistrza boją.
czytelnik
czytelnik 17.10.2020, 21:20
Beata na burmistrza. On zrobi porządek z kliką.
😂
😂 17.10.2020, 21:06
Dopóki wojsko będzie w urzędzie nie będzie do rze!!!!
Dobranoc
Dobranoc 17.10.2020, 20:57
Negocjator idź spać 😀
Negocjator
Negocjator 17.10.2020, 21:07
Dziękuję za radę. Poczekam na odpowiedź 😂
POGOM
POGOM 17.10.2020, 20:56
Panie ROSIEK podaj się do dymisji albo cie na walnym eksmitujemy!wstyd nam za ciebie Rodzina Pogoni a ty nigdy w niej nie byłeś i nie będziesz 👍😛😛👍👍
Negocjator
Negocjator 17.10.2020, 20:53
A gdzie Pan Grzegorz sie podpisał?
Nie
Nie 17.10.2020, 20:46
@Negocjator.Nie możliwe, jak się podpiszesz z imienia o nazwiska tak jak pan Grzegorz to już nie istniejesz. Tak przynajmniej wszyscy mogą się dowiedzieć trochę o sytuacji w mieście i w urzędzie.Niestety komuna wròciła. Cenzura też.
Negocjator
Negocjator 17.10.2020, 20:35
A może by tak zaprzestać tych wzajemnych anonimowych obelg 🙈. W kazdym mieście jest duzo przestrzeni do dyskusji. Tylko trzeba chcieć. No i to co najważniejsze.... tam trzeba zaistnieć z imienia i nazwiska 😉
Do burmistrza
Do burmistrza 17.10.2020, 20:27
Panie Dariuszu proszę poczytać na stronie MO co ludzie piszą na pana kolegę Janiaka. Obrzydliwe jak pomyślę choć przez chwilę że taki człowiek był tyle lat na takim stanowisku!!!!
Baran
Baran 17.10.2020, 20:21
A ja myślałem że panowie też tam pracują widocznie nie 😂
POGON
POGON 17.10.2020, 20:04
Baranie nie odwołuje się do pan z ochrony srodowiska
Kibic
Kibic 17.10.2020, 20:04
Szkoda że ci sympatycy nie podpiszą się z imienia i nazwiska. Na meczach to tylko stare dziadki przeklinające i wyzywające.To są kibice?
Kibice
Kibice 17.10.2020, 20:00
My kibice i sympatycy POGONI SYCOW nie chcemy takiego prezesa!!!!hej pogon

Pozostałe