NASZ NEWS: Szkoły w gminie Oleśnica nie przejdą jednak na nauczanie hybrydowe! (AKTUALIZACJA)

  • 16.10.2020, 14:19
  • rpr
NASZ NEWS: Szkoły w gminie Oleśnica nie przejdą jednak na nauczanie hybrydowe! (AKTUALIZACJA)
Ostateczna decyzja Sanepidu jest jednak negatywna!

Jak dowiedział się portal olesnica24 com, od poniedziałku wszystkie szkoły podstawowe w gminie Oleśnica przechodzą na naukę hybrydową.

- Klasy I - III będą odbywały zajęcia w szkołach. W klasach od IV do VIII zostanie wprowadzona nauka zdalna. W każdej szkole będzie to indywidualna decyzja dyrekcji, czy nauka zdalna obejmie wszystkie klasy, czy tylko część z nich. Uwarunkowane to jest m.in. możliwością zapewnienia dzieciom transportu - mówi nam nam Maciej Syta, kierownik Referatu Oświaty i Promocji w UG Oleśnica.

Obecnie na nauczaniu zdalnym jest cała SP w Smolnej. Tam 23 października uczniowie wrócą do nauki stacjonarnej.

AKTUALIZACJA

Ta decyzja okazała się jednak przedwczesna.

- Sanepid nie wyraził nam zgody na naukę hybrydową. W poniedziałek wszystkie szkoły, poza Smolną, kontynuują naukę stacjonarną - informuje portal olesnica24.com Maciej Syta.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oburzona mama
oburzona mama 19.10.2020, 14:06
Oleśnicki sanepid odleciał.
Kowalski
Kowalski 19.10.2020, 13:57
Jak moje dziecko przyniesie to dziadostwo do domu to podam sanepid do sądu o narażenie zdrowia mojej rodziny
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.10.2020, 15:21
Nie polecam. Polska ma jedno z najgorszych sądownictw w Europie. Zwykła sprawa I C1711/18 , sędzia Przychodziła, trwała ponad dwa lata. Najpierw sąd zagubił kopertę nadania pism, w biurze podawczym nie wpisali daty nadania. W sprawie pierwotnej skasowano akta. Nie wpisano wartości sporu. Zaczęli odtwarzać akta. To samo co w sprawie I C 1705 robiono przez pół roku w tym przypadku robiono przez ponad dwa lata. I sędzia w Polsce nim przejdzie w stan spoczynku przytuli ok 4 mln złotych. Nim sąd w Polsce wpisze sprawę na wokandę na zachodzie Europy jest po wyroku. I mają tam mniej sędziów
.
zw-kowalski
zw-kowalski 16.10.2020, 20:19
Podejdźcie do tego tylko z rachunku prawdopodobieństwa. Pomińcie całkowicie całkowicie sprawy lecznicze. Ile zarażonych dzieci umiera na wirusa ? Ile młodzieży umiera na wirusa ? Ilu dorosłych umiera na wirusa ? ilu seniorów w wieku ponad 60, ponad 70, ponad 80 umiera na wirusa ? wyjdzie wam, że lepiej aby zarażali się młodsi bo mniej umrze. Gdy zarażą się starsi kostucha zbierze potężne żniwo. A ten perfidny wirus ma to do siebie, że musi uśmiercić jakąś liczbę ludzi aby się wycofał. Wybór należy do was. Od tego trzeba odsunąć polityków a pozwolić decydować specjalistom i analitykom matematycznym, statystyce. Szwecja była krytykowana przez większość państwa UE a jakoś poszła pod prąd i teraz nie mamy paniki jak u was.
!
! 16.10.2020, 19:53
Zachować reżim sanitarny w szkołach. Dzieciom siedzenie w domu nie służyło. Wyniki matur faralne a i psychika dzieciom siadła. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Mama też nauczyciel
Mama też nauczyciel 16.10.2020, 19:50
Nauka w szkole jest moim zdaniem najlepsza dla uczniów.
Eryk Brangel
Eryk Brangel 16.10.2020, 19:54
Pod warunkiem że nie ma w niej koronawirusa.
Ehh
Ehh 16.10.2020, 15:43
No i tak to wygląda w całej Polsce, nawet jak dyrektorzy chcą chronić dzieci to urzędnicy z sanepidu mają decydujące zdanie.Dlatego Matousz mógł się chwalić że 98% szkół niby pracuje normalnie.
Wow
Wow 16.10.2020, 15:02
Jak oni to zrobili? W Oleśnicy przy takich wzrostach zachorowań też powinno to tak wyglądać!

Pozostałe