Atol zamyka basen i siłownię!

  • 16.10.2020, 12:52
  • OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mosze
Mosze 17.10.2020, 11:35
Niech ten "nie" rzad zamknie kościoły a nie baseny sauny i śilownie !
ulany adaśko
ulany adaśko 17.10.2020, 10:06
Ministerstwo Sportu opublikowało w piątek nowe zasady bezpieczeństwa dotyczące basenów. Zakładają one, że z pływalni będą mogły korzystać osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa, zajęć lub wydarzeń sportowych, a także studenci i uczniowie w ramach zajęć w szkole i na uczelni. Takie same zasady będą obowiązywały w klubach fitness i na siłowniach.

https://www.polsatnews.pl/wiad…
zw-kowalski
zw-kowalski 16.10.2020, 21:31
Czy rząd ma aktualne badania stwierdzone przez lekarza medycyny pracy ? Byłem dziś na saunie i basenie w Ovik. Są pewne ograniczenia. cały kompleks funkcjonuje dopiero 14 i w piątki soboty niedziele. Zazwyczaj przed południem było kilku seniorów w saunie. Każdego dnia tygodnia inni. I myślałem, że mając do wyboru jeden dzień roboczy będzie ich więcej. I zdziwko. Nie było żadnego emeryta. Wystarczył rozsądek. Królowali rodzice z maluchami i młodzież szkolna. Oczywiście są jakieś ograniczenia ilościowe. Kiedyś latem znajomi musieli czekać aż wyjdzie część klientów . leczycie syfa pudrem.
w y k o l e j o n y k o w a l
w y k o l e j o n y k o w a l 17.10.2020, 10:06
Czyli zw pudrem.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 17.10.2020, 10:23
Który dzień dziś jest ? Kiedy pojawił się wirus ? A wojewoda dopiero teraz tworzy szpital w Oleśnicy jako II. Czy kilka miesięcy temu nie można było zrobić planu A,B czy C w zależności od rozwoju. Wybory minęły. PiS ma swojego prezydenta więc poszła olewka. Pożar a wy kopiecie studnię. Ja od kilku miesięcy wiem, że moja branża Ma postój do co najmniej wiosny. Epidemiolog Tegnell twierdzi i twierdził, że potrzeba około roku. A Morawiecki już latem z PiS trąbili, że wirusa pokonali i jak zwykle g.... z tego wyszło.

Pozostałe