Oleśnicki radny ze szpitala apeluje: Noście te cholerne maseczki!

  • 16.10.2020, 09:25
  • OAI
Oleśnicki radny ze szpitala apeluje: Noście te cholerne maseczki!
Radny Damian Siedlecki (klub Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta Oleśnicy) ze szpitala na Koszarowej we Wrocławiu apeluje na portalu społecznościowym:

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iza
iza 18.10.2020, 20:12
Damian słaby z Ciebie radny, ale mam nadzieję, że wyjdziesz z tej choroby mocniejszy i naprawisz swoje błędy. Powodzenia.
glonojad
glonojad 17.10.2020, 15:34
Kultura w pełnej krasie!!!
Akwarium
Akwarium 17.10.2020, 10:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 17.10.2020, 10:06
Wyluzuj koleś. Ten wirus nie bierze pod uwagę poglądów politycznych czy wyznania. Biskupom nie pomogły modlitwy. Wirus może zaatakować i ciebie i mnie. To bardziej zależy od rachunku prawdopodobieństwa niż naszych chęci czy antypatii.
Marcin Karczewicz
Marcin Karczewicz 16.10.2020, 22:10
Trzynaj się Damian!!! Szybkiego powrotu do zdrowia
zw-kowalski
zw-kowalski 16.10.2020, 21:00
Szybkiego powrotu do zdrowia. Oponenci pewnie zacierają ręce ?
Polonista
Polonista 16.10.2020, 20:54
Tak czy owak.powrotu do zdrowia
Edek
Edek 16.10.2020, 16:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jarek
Jarek 16.10.2020, 13:35
Trzymaj się. Będzie dobrze.
Henryk w kolejce do respiratora
Henryk w kolejce do respiratora 16.10.2020, 11:17
Panie, ciesz się pan że załapałeś się pan na łóżko, bo dla nas już nie ma i nie będzie!
Irek
Irek 16.10.2020, 11:21
Henryk nie kłam respiratory wolne są https://www.olesnica24.com/wia…
zw-kowalski
zw-kowalski 16.10.2020, 21:03
Irek. Czytam polską prasę i buszuję po necie bo wybierałem się do Polski. I czytam wpisy ordynatorów. Są szpitale gdzie już dawno brakuje sprzętu a przede wszystkim lekarzy. PS. Wysłałem zapytanie do Policji czy jeszcze biją przy przesłuchaniach ?
ZXC
ZXC 16.10.2020, 11:28
https://businessinsider.com.pl… Przeczytaj sobie Irek!
pytam
pytam 16.10.2020, 10:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cicho tam
cicho tam 16.10.2020, 10:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Robert Sarna
Robert Sarna 16.10.2020, 10:51
Trzymaj się Damian !!!!!!!
!
! 16.10.2020, 11:30
O przynajmniej jest solidarność między niektórymi radnymi. Ci z przeciwnej grupy nie napiszą dobrego słowa...
zw-kowalski
zw-kowalski 16.10.2020, 20:59
To taka katolicka tradycja. Pieknie brzmi wieczorna modlitwa w Dniu Świra.
Zgoorszony
Zgoorszony 16.10.2020, 10:30
Pewnie był anty.... Teraz się wścieka. Ale to swiadczy o jego kulturze. A raczej braku kultury. Takie slownictwo
Ania