Warsztaty teatralne w Oleśnicy

  • 12.10.2020, 12:56
  • OAI
Warsztaty teatralne w Oleśnicy
MOKiS zaprasza na otwarte warsztaty teatralne dla dorosłych.

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 14 października (środa) o godz. 18.00 do sali widowiskowej na otwarte warsztaty teatralne dla dorosłych prowadzone przez profesjonalną aktorkę Annę Rakowską, która od 3 lat prowadzi przy MOKiS-ie grupę młodzieżową – Teatr Paradoks.

Zajęcia odbywają się od października do grudnia – 2 razy po 2 godziny w miesiącu i są płatne 40 zł/m-c. Zapisy odbędą się online poprzez formularz na stronie 15.10. od godz. 9.00.

Zainwestuj w samorozwój! Na warsztatach będziemy uwalniać emocje, uczyć się skutecznej komunikacji i technik autoprezentacji, popracujemy nad głosem, dykcją i oddechem.

Warsztaty teatralne są przydatne dla każdego, kto w pracy komunikuje się z ludźmi, komu zależy by jego prezencja była jak najlepszą wizytówką, by sposób wysławiania się jak najlepiej odzwierciedlał myśli i cel wypowiedzi.

W programie warsztatów:

  • praca z ciałem - świadomość i plastyka ruchu, komunikacja niewerbalna, techniki radzenia sobie ze stresem poprzez ćwiczenia relaksacyjne i energetyzujące

  • praca z głosem i oddechem - ćwiczenia oddechowe usprawniające głos, technika i wyrazistość mowy, praca nad dykcją oraz poprawnym i ładnym wysławianiem się.

  • praca z emocjami - ćwiczenia pozwalające poznać strukturę emocji, ich wyrażanie oraz kontrolowanie, improwizacje aktorskie na emocjach, emocje w komunikacji z drugim człowiekiem.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 12.10.2020, 15:27
Jest jeszcze czas na przemyślenia.

Pozostałe