Politycy PiS gośćmi Zarządu Powiatu Oleśnickiego

  • 30.09.2020, 16:57
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Politycy PiS gośćmi Zarządu Powiatu Oleśnickiego Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka i wicemarszałek dolnośląski Marcin Krzyżanowski odpowiedzieli na zaproszenie Zarządu Powiatu i złożyli dziś wizytę w Oleśnicy.

"Najpierw udali się do Starostwa, a potem do Powiatowego Zespołu Szpitali. Ich przyjazd był okazją nie tylko do rozmów o problemach służby zdrowia, ale też do bliższego poznania się i nawiązania współpracy.

Rolę gospodarzy pełnili członkowie Zarządu: starosta Sławomir Kapica, wicestarosta Stanisław Stępień oraz Zdzisława Jakimiec, Maria Susidko i Czesław Teleszko.

W rozmowach uczestniczył również Zygmunt Skiba - przewodniczący Komitetu Miejsko-Gminnego PiS w Oleśnicy" - informuje Starostwo Powiatowe..

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 02.10.2020, 12:46
bo ważniejsze są zwierzątka niż nienarodzone dzieci.
ja
ja 02.10.2020, 07:25
wizyta sitwy w centrum aborcyjnym-dobra zmiana?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.10.2020, 08:52
A ilu z tych działaczy pro life adoptowalo niepełnosprawne dzieci ? Jakie wsparcie daje państwo polskie w tym MOPS w Oleśnicy ? Czy rodzice od MOPS dostają przynajmniej połowę tego co przytula marszałek Burmistrza.
O
O 01.10.2020, 18:32
Susidko teraz pokłony bije PiS. Czego to ludzie nie zrobią dla kasy
Pinokio
Pinokio 01.10.2020, 17:36
Lustereczko powiedz przecie, kto ja jestem bo wyborcom się plecie !?
zośka
zośka 01.10.2020, 16:35
Czy Pani poseł Stachowiak-Różecka została poinformowana przez Panią Jakimiec ileż to aborcji zostało przeprowadzonych w tym Szpitalu, a Pan Dyrektor poinformował jak oddział ginekologiczno- położniczy dobrze zarabia ? A gdzie samochód aktywistów pro-life? Słynnej Pani Gizeli - zastępcy d/s medycznych również brak - może byłoby weselej, bo takie niepewne miny mają :-)
Staszek Paluch
Staszek Paluch 01.10.2020, 16:22
"Po ceremonii w pałacu ślubów... państwo młodzi udali się dooo raady zakładowej, gdzie dostali wiązanki ślubnych kwiatów. Wszyscy wzruszeni faktem, że są świadkami narodzin nowej, świeckiej tradycji". Rzeczywiście! To w związkach zawodowych im się urodziła ?
pisiolud
pisiolud 01.10.2020, 10:43
Niech żyje i rozkwita 'kartoflana' republika i nasz wuc malutki kartofelek!
Donald
Donald 01.10.2020, 20:46
Lepszy malutki kartofelek niż ojciec chrzestny Sławka Nowaka.
 Gorzko , gorzko
Gorzko , gorzko 01.10.2020, 08:53
Mina Pani Marii wiele mówi...
Wyborca
Wyborca 30.09.2020, 22:01
I za trzy lata połowy tych ludzi już nie będzie. PIS sromotnie przerżnie wybory na wsi z powodu ustawy o ochronie zwierząt.
zw-kowalski
zw-kowalski 30.09.2020, 22:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Giętkikark
Giętkikark 30.09.2020, 21:06
Maria Susidko pod rękę z PiSem zawierzyli nasz szpital siłą niebieskim?
wyborca
wyborca 01.10.2020, 07:50
To samo od razu zauważyłem. Piękny widok. Szkoda, ze nie było tam Bronsia. No i Kapica z PiSem razem... Dla władzy ci ludzie zrobią wszytko, a nawet więcej.
Karol
Karol 30.09.2020, 20:44
Maria S zapisała się do PiSu ,ale czad.
Pisciężywi
Pisciężywi 30.09.2020, 19:13
Obserwar a pamiętasz jak Susidkowa mówiła na pisowców? Lepiej niech jej się nie wyrwie. Już sobie wyobrażam jaka jest dla nich miła. Obłudna?
Pozerka
Pozerka 01.10.2020, 17:32
Tak w tym jest mistrzynią
Barista
Barista 01.10.2020, 16:24
Podsłuchane w pewnym ratuszu:

Marysia Susidko:
- A tą kawusię, to ile państwo słodzą ?????
Bo to jest koniec!
Bo to jest koniec! 30.09.2020, 18:30
Kochajmy się! Jest tak dobrze, że lepiej być nie może.
Obserwator
Obserwator 30.09.2020, 18:26
Pamiętam Susidkową protestującą w obronie sądów przed ustawami PIS-u. Ciekawe czy ona o tym pamięta ?
Dla pieniędzy zrobi wiele
Dla pieniędzy zrobi wiele 30.09.2020, 18:48
Susidko to teraz będzie zatwardziały PiS
Wyborca PO
Wyborca PO 30.09.2020, 18:22
Bronś współpracujący z PIS chyba w delegacji.
Holistycznie
Holistycznie 01.10.2020, 16:26
Udał się się do Radyja w Toruniu, wziąć udział w audycji Ojca Dyrektora: "Rozmowy niedokończone" ....
Oleśnicki Radny Semafor