Rząd przekazuje Oleśnicy 5,6 mln złotych!

  • 24.09.2020, 17:13
  • rpr
Rząd przekazuje Oleśnicy 5,6 mln złotych!
To dotacja z rządowego Programu Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Oleśnica dostanie 5 milionów 621 tysięcy złotych z rządowego Programu Funduszu Inwestycji Lokalnych. To pomoc rządowa w ramach utraty dochodów z podatków dla gmin ze względu na pandemię koronawirusa.

Pójdą na budowę i remonty dróg.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 01.10.2020, 07:35
Ostatnio minister finansów zaprzeczył prawom ekonomii. Stwierdził, że nie sięgnie do kieszeni podatników. Więc skąd rząd bierze pieniądze. Drukuje na nocnej zmianie w NBP ? Kapitał zagraniczny w SSE nie płaci podatków a rząd jeszcze wspiera ten kapitał. Ja nie wydam więcej niż zarobię czyli tyle ile mi zapłacą klienci za towar i usługi.
Krucza
Krucza 01.10.2020, 01:12
Kiedy panna Bo.ra odda miastu fragment ziemi która do niej nie należy i stanowi drogę miejską/dojazd do posesji sąsiadów?
nik cba
nik cba 29.09.2020, 21:14
W Oleśnicy, była, długoletnia pracownica Urzędu Gminy Oleśnica za czasów ś+p Wójta Andrzeja Proszkowskiego,który zdążył jeszcze za życia opisać tę panią w oleśnickich mediach,drukując przysłowie:Jak karmisz gołębie to uważaj,bo jak gołąb się naje to poleci i nasra c na głowę, wraz z siostrą jest w posiadaniu posesji której ogrodzenie wkracza na TEREN MIASTA I PRZEZ TO MIESZKAŃCY NIE MOGĄ PARKOWAĆ TAM SWOIMI AUTAMI!!! A dobrze opłacani prawnicy UM przez lata nie umieją odzyskać tego skrawka ziemi miejskiej .
Jan Winnicki
Jan Winnicki 28.09.2020, 09:35
Rząd przekazał...Ze swojej kieszeni...Dobry Pan, taki ludzki...
AS
AS 25.09.2020, 15:56
No wreszcie , p. Bronś dostał brakujące fundusze i zrobią "już" to legendarne rondo na Dobroszyckiej/Woj.Pol.
Prawda, panie Burmistrzu?
Apolityczny
Apolityczny 25.09.2020, 09:02
Będzie na 4 - 5 km dróg i tyle. Firmy zarobią, może utrzymają zatrudnienie. Mieszkań z tego nie wybuduje.
Oleśnicki PiS na księżyc
Oleśnicki PiS na księżyc 25.09.2020, 06:49
Już myślałem że to Alojzy Kulig i Jakimiec załatwili...a tu zonk..
Amen
Amen 24.09.2020, 19:07
Będzie na premie, dodatki motywacyjne nagrody i adwokatów.

Pozostałe