Pogoń Oleśnica zaprasza na turniej akademii piłkarskich

  • 18.09.2020, 22:14
  • kad
Pogoń Oleśnica zaprasza na turniej akademii piłkarskich
Reprezentowane będą wiodące polskie kluby.

26 września 2020 r. na stadionie im. Mirosława Mularczyka w Oleśnicy rozegrany zostanie turniej Pogoń 2020 Cup.

Do Oleśnicy przyjadą zespoły z najlepszych ekstraklasowych akademii piłkarskich w Polsce, takich jak Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin czy Lech Poznań, a także lokalne drużyny AP Szczot Twardogóra, Dąb Dobroszyce, Free Kids Zawonia, Spartan Wrocław, FC Wrocław Academy, Parasol Wrocław.

- W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować panu burmistrzowi Oleśnicy Janowi Bronsiowi za udzielone wsparcie. Bez jego pomocy organizacja tak dużego wydarzenia nie byłaby możliwa” – podziękował na wstępie prezes Michał Krej.

Tym turniejem Pogoń Oleśnica zwieńczy projekt #POGOŃ2020.

- Długo i ciężko pracowaliśmy nad tym, aby odbudować w Oleśnicy klub piłkarski z pełną strukturą szkolenia młodzieży. Wypracowaliśmy to w pełnym zakresie i ten etap zakończony będzie turniejem dla dzieci z roczników 2013 oraz 2011. Wydarzenie to będzie dla klubu jednocześnie otwarciem kolejnego nowego projektu. Chcemy, żeby każdy mieszkaniec Oleśnicy mógł być dumny z Pogoni, a każdy jej zawodnik czuł się jego ważną częścią. Cieszymy się z dobrych kontaktów z regionalnymi akademiami piłkarskimi, jak również z tego, że marka Pogoni Oleśnica jest tak dobrze postrzegana, że odwiedzą nas drużyny Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin czy Lecha Poznań – klubów, w których poziom szkolenia jest najwyższy w naszym kraju. Zapraszamy wszystkich do kibicowania – zachęca prezes Pogoni Oleśnica.

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe