Dlaczego basen Atola nie działa mimo gorących dni?

  • 15.09.2020, 11:15
  • rpr
Dlaczego basen Atola nie działa mimo gorących dni?
- Przyszedłem z kolegami pograć w plażówkę. Pocałowaliśmy klamkę. Basen otwarty jest zamknięty. Nikt nie chce w Atolu zarabiać?! - dziwi się czytelnik portalu olesnica24.com.

- Przyszedłem z kolegami wczoraj, to jest w poniedziałek 14 września, pograć w plażówkę. Nie było łatwo zgrać termin, ale jakoś się udało. Pogoda piękna, w słońcu było wczoraj 50 stopni. Tymczasem... pocałowaliśmy klamkę. Okazało się bowiem, że basen otwarty jest zamknięty. Nikt nie chce w Atolu zarabiać?! Przecież były prognozy pogody mówiące o tym, że czeka nas upalny tydzień. Zadzwoniłem na basen. Jakaś pani, która się nie przedstawiła, powiedziała mi, że to decyzja prezesa i ona nie wie, dlaczego taką podjął. Nie mogę zrozumieć takiego działania  - mówi pan Jacek, mieszkaniec Oleśnicy, czytelnik portalu olesnica24.com.

Basen zakończył swoja działalność 13 września. Spółka informowała o tym na swoim profilu na portalu społecznościowym.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zniesmaczony tata
zniesmaczony tata 17.09.2020, 16:37
W poniedziałek 14 miałem taką sam sytuacje, a pani na kasie z podkulonymi nogami wzruszała ramionami. Poszliśmy wiec na plac zabaw. Tam brak obsługi, nawet kawy nie mogliśmy kupić. Kiedy zapytałem czy ktoś podejdzie bo chcieliśmy kupić dziecku jakieś picie , pani odpowiedziała naburmuszona ze zaraz ktoś podejdzie. Zaraz? prawie przeprosiłem że pytam. przecież tam powinna być jakaś obsługa. Kawy si ę odechciało, Widać jak zależy rządzą*** na zmniejszeniu deficytu. odechciewa się przychodzić jak jest takie podejście. Może warto zmienić prace jak klient prosi o pomoc i jest problemem.
Oleśnicki Radny Semafor
Oleśnicki Radny Semafor 16.09.2020, 18:13
Atol zamknięty, bo zaczęło się grzybobranie ......
Prawda czasu  prawda ekranu
Prawda czasu prawda ekranu 16.09.2020, 17:09
Basen nie ma służyć mieszkańcom, nie ma też przynosić zysku, on ma służyć żywotnym interesom obecnej władzy no i do pokazywania gościom z ościennych powiatów, którzy nic nie rozumieją.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 15.09.2020, 23:58
Spoko, jutro kończy się już lato..więc du*a zimna!
o żesz ty petunia
o żesz ty petunia 15.09.2020, 20:34
Taki to wizjoner z holistycznym podejściem nam zaprojektował ten bubel w postaci Atola który generuje z roku na rok coraz wyższe straty, basen pomimo przewidywanych gorących dni nie funkcjonuje, i najlepsze, lodowisko które mogłoby przynosić krociowe zyski w pierwotnym planie miało być czynne od pażdziernika do końca marca, w rzeczywistości czynne jest od końca listopada do końca lutego( 3 miesiące)!!! Dlaczego? Bo wizjoner bob budowniczy(bubel?) nie wziął pod uwagę zmieniającego się klimatu, cóż tego nie wiedział, jak i o wielu , wielu innych rzeczach też nie miał bladego pojęcia.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.09.2020, 16:04
Ta ostatnia kadencja ..... wkrótce sie rozstaniemyyyyy.....
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 15.09.2020, 21:40
Sorry. Taki klimat macie.
MIŚ
MIŚ 15.09.2020, 20:16
Oleśnickich absurdów końca jak widać nie widać.
o żesz ty petunia
o żesz ty petunia 15.09.2020, 20:16
Jak rekord to rekord, taką mamy ekipę w tej kadencji ,że jadą bez trzymanki wszystko naj, naj...więcej nowych niepotrzebnych etatów, naj... wyższe podwyżki wszystkiego( śmieci, podatki, czesne, ciepła woda.....), naj......wyższa strata Atola w historii, naj... więcej wywalonych pieniędzy w błoto na nikomu niepotrzebną strategię dla Oleśnicy, naj... większy kit wyborczy w historii tego miasta(do tej pory nie ma żadnej z obiecanych dodatkowych karetek) ani jedna poważna obietnica niespełniona. No i naj....ważniejsze, naj... więcej w historii Oleśnicy wyborców zrobionych w przysłowiowego balona.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 15.09.2020, 21:44
To nie Jaś robi was w balona. To wy się sami robicie w balona wybierając go na kolejne kadencję. 20 lat temu pokazem wam jak miasto straciło 1, 6 mln umorzenia pożyczki przy oczyszczalni ścieków. I g... mu zrobiliście. Więc macie to nad czym pracujecie ponad 20 lat. Miłego dnia wam życzę.
Bareja
Bareja 15.09.2020, 20:28
Słuszną linię ma nasza władza .....
Ulany Adaśko
Ulany Adaśko 15.09.2020, 19:00
Dostajemy za tego "Atola", jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten "Atol" tym... no?
Akcjonarjusz
Akcjonarjusz 15.09.2020, 18:24
...a co w tej sytuacji robi Rada Nadzorcza - Gasior, Motyl i....
Kreatywna Księgowa
Kreatywna Księgowa 15.09.2020, 19:19
..... pobiera należne uposażenia, premie i dywidendy !!!
Ehhh
Ehhh 15.09.2020, 17:04
Gdyby w taki sposób przedsiębiorca prowadził działalność- dawno by splajtował.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 15.09.2020, 21:38
Przedsiębiorca zarządza swoim. Oni zarządzają tym co im wpłacie. Więc jest jak jest.
Baćka Jaśko
Baćka Jaśko 15.09.2020, 19:20
Bo w Oleśnicy gospodarka jest centralnie sterowana (z ratusza), jak na Białorusi .....
Gang Olsena JB
Gang Olsena JB 15.09.2020, 13:49
Hrehorowicz idzie na kolejny rekordową stratę inansową. Klienci proszeni o nie przeszkadzanie specjaliście Z Sycowa.
Kazik aus Deutschland
Kazik aus Deutschland 15.09.2020, 19:21
Janek, klawo jak cho****lera !!!!
Holistyczniel
Holistyczniel 15.09.2020, 13:35
Udostępnią basen jak na dworze będzie lało , wiało a temperatura spadnie do 5 stopni.
Ekipa nieomylnego
Ekipa nieomylnego 15.09.2020, 12:36
Atol działa idealnie tylko klienci przeszkadzają !
Rathaus
Rathaus 15.09.2020, 11:53
To tylko ulany adaśko przyboczny utytego spoconego.

Pozostałe