Przedszkole Miejskie nr 4 w Sycowie otwarte!

  • 14.09.2020, 16:46
  • OAI
Przedszkole Miejskie nr 4 w Sycowie otwarte!
Jest wygodnie, kolorowo i bezpiecznie.

Dzisiaj, po dwóch tygodniach funkcjonowania, oficjalnie otwarte zostało nowe Przedszkole Miejskie nr 4, która działa – również w nowym – Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sycowie (powiat oleśnicki).

Na spotkanie przybyli m.in.: dolnośląski wicekurator oświaty Janusz Wrzal, członek zarządu województwa dolnośląskiego Paweł Wybierała oraz władze samorządowe Sycowa, przedstawiciele fundacji Merkury, sycowscy radni, dyrektorzy gminnych placówek, przedstawiciele sąsiednich samorządów i ks. proboszcz sycowskiej parafi pw. św. ap. Piotra i Pawła.

Od 1 września na zajęcia uczęszcza tu 50 przedszkolaków. 14 września była dobra okazja do podziękowań tym wszystkim, którzy wsparli ten projekt, m.in. Radzie Miejskiej, kadrze Centrum Usług Wspólnych i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Fundacji Merkury. A także wykonawcy, który w ekspresowym tempie działał, by maluchy miały gdzie poznawać świat.

Jak to wygląda w praktyce? Jest wygodnie, kolorowo i bezpiecznie. Działają wdrożone procedury profilaktyczne związane z COVID-19,
No i widać radość oraz uśmiech na ustach dzieci, ich rodziców i całej kadry, a to dla władz Sycowa największa nagroda.

Portal olesnica24.com zajrzał też do kilku klas Szkoły Podstawowej nr 3 w ZSP - jest równie wygodnie i kolorowo jak w przedszkolu!

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ładny
Ładny 15.09.2020, 19:38
Burmistrz musi popracować nad dykcja no sepleni, trzeba w siebie trochę zainwestować może jakiś makeup by się przydał. Taki medialny pan jest. Prosze brać przykład z burmistrz Czulińskiego jaki ładny chłopak.
Sycowianka
Sycowianka 15.09.2020, 16:11
A foczki gdzie , czemu nie przecinają wstęgi?A najmądrzejsza pani dyrektor CUW gdzie się schowała ?
moe
moe 15.09.2020, 12:21
Dyzma i jego świta
brat Tadeusz
brat Tadeusz 14.09.2020, 20:45
Rajcy Sycowscy czemu pomineliście tancerke "ojca" dyrektora ?

Pozostałe