WŚCIEKŁY NA ŻONĘ MĄŻ ZAKNEBLOWAŁ I ZWIĄZAŁ PRZEDSTAWICIELA FIRMY!

  • 14.09.2020, 12:06
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
WŚCIEKŁY NA ŻONĘ MĄŻ ZAKNEBLOWAŁ I ZWIĄZAŁ PRZEDSTAWICIELA FIRMY!
Jutro nowa "Panorama Oleśnicka". Co znajdziemy do poczytania w niezależnym polskim tygodniku?

TYLKO W PANORAMIE ROZBÓJ W SYCOWIE, WYMUSZENIE ROZBÓJNICZE W OLEŚNICY
W Oleśnicy mąż, niezadowolony z powodu zleconej przez żonę usługi, zaprosił przedstawiciela firmy, obezwładnił, związał, zakneblował i zażądał zwrotu pieniędzy... A w Sycowie doszło do klasycznego rozboju.

JAK UMIERA BUDŻET OBYWATELSKI
Będziemy głosowali tylko na 11 projektów. OBO powoli umiera...

TYLKO W PANORAMIE SENSACJA! PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ REZYGNUJE!
Dlaczego szef Rady Miejskiej w Twardogórze złożył rezygnację z zajmowanej funkcji?

SZMAJ ATAKUJE BRONSIA
Powiatowy radny nie ustaje w krytyce działań burmistrza Oleśnicy. Na sesji zaatakował go ostro po raz kolejny.

TYLKO W PANORAMIE KSIĘGOWE REAGUJĄ NA "CYBERPRZESTĘPSTWO"
Dyrektor szpitala oskarżył publicznie księgowe o cyberprzestępstwo. - To pomówienie! - mówią Panoramie oburzone kobiety. I zapowiadają podjęcie kroków prawnych wobec dyrektora Krzysztofa Wywrota.

PODRZĘDNE RONDO I ZAPOMNIANY PROFESOR
Historyk Oleśnicy jednoznacznie ocenił odrzucenie nadania rondu imienia profesora Mirosława Przyłęckiego. " Wszyscy mają być zapomniani" - stwierdza...

TYLKO W PANORAMIE SERBINÓW WYGRA?
Przebieg posiedzenia Komisji Skarg Rady Miasta może wskazywać na to, że walka mieszkańców, wspartych przez oleśnicka opozycję, zakończy się sukcesem.

RADNI INTERPELUJĄ
Jakie propozycje złożyli Wojciech Bartnik, Paweł Bielański, Jan Mandat, Michał Kołaciński, Sylwia Warzyńska.

TYLKO W PANORAMIE MAM WIELKI ŻAL DO SZPITALA
- Odesłali go i mówili, że był brudny i bez kontaktu - twierdzi żona. Na drugi dzień jej męża dopadł go udar. Kobieta ma ogromny żal do szpitala w Oleśnicy.

ALEX Z OLEŚNICY W TVN STYLE
W programie "Jestem z Polski" na TVN Style wystąpiła była oleśniczanka. Obecnie mieszka w duńskim Aalborgu.

TYLKO W PANORAMIE ILE KOSZTUJE PROGRAM DLA PRZEDSIĘBIORCÓW?
Ile kosztuje miasto program dla lokalnego biznesu? I kto już na pewno na nim zarobił?

SENIOR ZASZCZEPI SIĘ ZA DARMO?
Czy miasto pokryje koszt szczepionek dla osób powyżej 65. roku życia? I najważniejsze - czy w ogóle będą one dostępne?

TYLKO W PANORAMIE KIEDY OBWODNICA WSCHODNIA?
Burmistrz mówił, że w tym roku rozpoczną się prace. Oleśnicka sprawdziła, co na to inwestor?

RADNA ODCHODZI I...
I co dalej z Platformą Obywatelską po odejściu z jej klubu Wioletty Efinowicz? Panorama przedstawia możliwe scenariusze...

TYLKO W PANORAMIE TO NIE JEST SZACUNEK DLA ZMARŁYCH!
Jest tapczan, porozrzucane butelki i sznury, na których porozwieszano części garderoby. Brakuje tylko grilla. Gdzie? Na cmentarzu...

53 STYPENDYSTÓW
Którzy oleśniccy uczniowie dostali stypendia za wyniki w nauce, sporcie i sukcesy artystyczne.

TYLKO W PANORAMIE  DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZA WYNAJEM?
- Pomysł wyprowadzenia administracji ze szpitala uważam za absurdalny - mówi lekarz. Czy dyrekcja szpitala się na to zdecyduje? I będzie płacić co miesiąc dziesiątki tysięcy złotych?

ZWOLNIENIE ZA 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH
Wszystko o zwolnieniu i sądowym procesie szpitala z Piotrem Rogalskim. Kto odpowie za to, że pozew nie dotarł do dyrekcji szpitala?  

PANORAMA SYCOWA
Na 2 stronach mnóstwo materiałów z Sycowa:

Już nie urwie podwozia, czyli burmistrz uczy się przecinać wstęgi
Całe miasto chce pomagać, czyli festyn w Parku Miejskim dla Hani
Czas nas uczy słuchaniu, czyli koncert Grażyny Łobaszewskiej
Eksplozja kolorów, czyli znowu tłumy na barwnej imprezie
"Tacy byliśmy", czyli samorządowa dekada Dariusza Maniaka
Kopernik zdalnie, czyli wirus nie powstrzymał naukowej pasji
Moja droga asfaltowa, czyli kolejne gminne inwestycje drogowe
Nielegalny hazard, czyli automaty i narkotyki parami chodzą
Skrzyżowanie po nowemu, czyli zgoda powiatu na rozbudowę

TWARDOGÓRA
Co maja twardogórscy radni, czyli oświadczenia majątkowe
Co konserwator mówi o pałacu w Goszczu? Co dalej z zabytkiem?
Szatnia w szkole made in GKN.

GMINA OLEŚNICA
O czym mówiono na XXI sesji Rady Gminy?

DOBROSZYCE
Warsztaty dla fotografików

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Irena
Irena 16.09.2020, 10:56
Pomyślał ktoś jak wydawał zezwolenie na ułożenie bruku w rynku o niepełnosprawnych na wózku.
Proszę spróbować przejechać z wózkiem.Pełna telepawka dla niepełnosprawnego.
Pozdrawiam- Rynek mam odcięty od mojego życia.
Bardzo dziękuję .
co za wredni ludzie
co za wredni ludzie 16.09.2020, 20:31
Irka za Kolacińskiego dobrze Ci sie jezdziło, i nie narzekałaś złóż wniosek do tych ci Cie podpuścili niech ci kupia poduszkowiec!
Rathaus
Rathaus 16.09.2020, 20:54
Nieszczęsny rynek to w pełni poroniony pomysł i takaż realizacja utytego spoconego.
Taka zamiana
Taka zamiana 16.09.2020, 20:41
Za Kołacińskiego wszystko bylo fajniejsze , teraz to płacz i zgrzytanie zębami, Kołaciński nie zostawiłby Oleśnicy samej w czasie pandemii, nawet gdyby go coś bolało.
zła zmiana
zła zmiana 16.09.2020, 20:45
Jakiej pandemi człowieku otwórz oczy !
Taka zamiana
Taka zamiana 16.09.2020, 21:27
Skoro twój Idol tak uważa...?
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 11:29
Pisałem o tym setki razy. To było przy remoncie pl. Zwycięstwa. Plan powstał za burmistrza lekarza. Nie przewidzieli ciągu komunikacyjnego dla niewidomych. Za jakiś czas UE coś nakaże i trzeba będzie rozrywać istniejące podłoże. We Wrocławiu za Dudkiewicza przełożono pas 6 czy 8 metrów kostki. Wiesz jakie było uzasadnienie ? Bo kobiety w szpilkach nie mogą udać się przez Rynek do pracy. W Ovik prawie wszędzie mamy ciągi komunikacyjne dla niewidomych. Nie robią tego rozkuwając chodniki czy jezdnie ale przy okazji zmiany kostki, płyt chodnikowych. Ba na Rynku w Ovik niepełnosprawny na wózku inwalidzkim z City Group zbiera nieczystości. Ale wy macie Jasia budowlańca. My mamy inteligentnych radnych i burmistrza na poziomie.
Blandar
Blandar 16.09.2020, 20:34
Czy wszyscy Kowalscy na tym forum są szurnieci ?
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 22:33
Koleś. Oleśnica jest za Ovik lata świetlne. Policz sobie ile musicie dać kasy do ratusza aby miasto dysponowało co najmniej setką aut dla pracowników socjalnych ? Policz sobie ile miasto musi rozkopać chodników i przejść aby wszystkie ciągi komunikacyjne dworca kolejowego, autobusowego, przystanków autobusowych, miejsc użyteczności społecznej miały ciągi komunikacyjne dla osób niewidomych. Ale masz prawo myśleć jak myślisz.
***
*** 16.09.2020, 20:57
Ta włóczęga ze Szwecji najbardziej.
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 22:36
Ta włóczęga ma zamiar być w Oleśnicy na posiedzeniu sądu w sprawie oskarżenia wiadomego komornika o czyn karalny. Ta włóczęga przed przyjazdem do Oleśnicy złoży zapytanie w KPP czy niektórzy policjanci nadal biją i czy w powiecie policjanci pobierają łapówki. Kilku skazanych to stan umysłu policji w Oleśnicy. Pisałem o tym ponad 20 lat temu do KPP. Macie to na co sobie zasługujecie i na co latami pracowaliście.
Mirek J.
Mirek J. 16.09.2020, 14:34
O i takiego Kowalskiego dobrze jest wysłuchać. Nie oszukujmy się Polska to jeszcze długo zaścianek wobec rozwiniętych państw takich jak Szwecja. Nie mówię o imigrantach.
Napoleon
Napoleon 16.09.2020, 20:36
Mirek bliżej nam do Rosjan ja do cywilizowanego zachodu !
To pewne
To pewne 15.09.2020, 13:09
Aż żal patrzeć jak nasz burmistrz poświęca sìę chodząc swoimi schorowanymi piętami po oleśnickim krzywym bruku na którym można sobie nogi połamać, jest to wyczyn bez precedensu.
O żesz ty petunia
O żesz ty petunia 15.09.2020, 12:58
Mówisz mistrzu , że do pięt nie dorastamy hmmmm, a co dopiero do slynnego kolanka Bronsia, o takich wyżynach to pomarzyć już nawet nie ma co..... A zdrowe te organy u burmistrza już, czy jeszcze nie? Bo widzisz słodziutki, tym bardziej nas to niepokoi, bo te organy Bronsia okazaly się dużo ważniejsze od całej olesnickiej społeczności na początku pandemii , ja osobiście uważam , że w tym mieście nikt nie jest w stanie dorosnąć burmistrzowi do pięt, nie ma takiego kozaka, a o kolanie nie wspomnę.
Y
Y 14.09.2020, 22:55
Wstydem dla Oleśnicy mieć takiego despotę burmistrza. Wstyd
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.09.2020, 10:34
Kto go wybrał? Mieszkańcy Oleśnicy.
Wysoki do niega a ......
Wysoki do niega a ...... 15.09.2020, 12:13
Panie wykrztałciuchu Kowalski wypadało by po chrzescijański "go" napisać z dużej litery! skwerkowi tchórzei i msciwi lajdacy niepogodzący sie ze zwoja małością nimo wysokiego wzrostu, bez siły przebicia tak pisza
Nadszyszkownik Kilkujadek
Nadszyszkownik Kilkujadek 15.09.2020, 19:08
Na pieszczotę trzeba sobie zasłużyć !!!!
i ja też go
i ja też go 15.09.2020, 13:18
Pisanie małą literą "go" ma wykazać, że piszący ma "go" gdzieś. Popiera to znaczna część mieszkańców, także chrześcijan.
Weterynarz
Weterynarz 15.09.2020, 08:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wyborca
wyborca 15.09.2020, 09:35
Lepiej dla ciebie było tego nie pisać, bo tylko pokazałeś, że to ty jesteś ograniczony.
karbowy
karbowy 15.09.2020, 09:57
Brawo nastepny świr !
Januszek
Januszek 14.09.2020, 21:41
Szmaj, kiedyś radny powiatowy z sojuszu lewicy demokratycznej i wystarczy ...... resztę kto ma znać ten zna
I sekretarz
I sekretarz 14.09.2020, 20:52
Miejscowe pomioty nie dorastacie Bronsiowi do piet, możecie wyć jak hieny na pustyni bez padliny a burmistrz i tak zrobi swoje !
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.09.2020, 10:36
O, do pięty Jana Bronsia z pewnością - nie, ona jest taka ważna i taka ogromna, że mieszkańcy Oleśnicy są niczym przy niej i to dlatego Jan Bronś pozostawił swoich chlebodawców, by zaopiekować się tą swoją ogromnie ważną piętą.
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 14:42
Krzysztofie. Czy sprawdziłeś czy Kaziu Karpienko ma obywatelstwo niemieckie ? Czy nabył je z racji zamieszkania i płacenia Niemcom podatków czy nabył je z racji pokrewieństwa i pochodzenia przodków ? Czy wtedy kiedy startował w wyborach na burmistrza i na radnego płacił podatki na terenie Niemiec ? Kaziu nie odpowiada a meldunek stały to nie to samo co zamieszkanie i płacenie podatków.
Twardogórzanka
Twardogórzanka 14.09.2020, 20:42
Kowalski Mieczysław to człowiek z klasą nie to co tchórz Dżugaj który jest wstydem dla Twardogóry
Oleśnicki Ruch Semaforów
Oleśnicki Ruch Semaforów 14.09.2020, 19:19
Niech żyje nasz Ojciec Narodu, Umiłowany Przywódca, Wieczny Burmistrz, Towarzysz Jan Bronś .....
utyty spocony
utyty spocony 14.09.2020, 18:51
Wykończę was razem z moimi przy.upasami!
O rzesz petunia ty.
O rzesz petunia ty. 14.09.2020, 18:33
Wicie rozumicie, bo wykastrować OBO to trza umić.
OBO
OBO 15.09.2020, 19:11
Oczy Burmistrza Ocenią .....
Holistycznie
Holistycznie 14.09.2020, 18:29
JAK UMIERA BUDŻET OBYWATELSKI
Będziemy głosowali tylko na 11 projektów. OBO powoli umiera...


..... ale sPOcony Janek i jego Oleśniccy Radni Semafory, za to żyją jak pączki w maśle ......
wyborca
wyborca 14.09.2020, 18:02
Szmaj to się tylko pogrąża. Jeszcze kilka tygodni temu miłował Bronsia i był z jego ludźmi w koalicji. Dwulicowiec...
.
. 14.09.2020, 18:29
Ale nie wiedział że to taki ....., że tak oszuka Dżugaja .
wyborca
wyborca 15.09.2020, 07:38
Bez przesady. Szmaj przecież był już w lokalnej polityce i chyba wiedział z kim idzie do koalicji. A jeśli nie wiedział to tylko znaczy, że jest mało błyskotliwy i się na Bronsiu nie poznał. Gorzej jeśli wiedział i wszedł w koalicję. To znaczyłoby, że chodziło mu tylko o stołek w zarządzie. Tak czy owak wychodzi, że Szmaj to nieciekawa persona.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.09.2020, 21:26
Ponad dwadzieścia lat temu pokazałem wam jaki jest Bronś w realu. I co Ty na to ? Teraz wyjecie i skowyczecie. A on ma to w d....
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 14:38
Jestem narodowości polskiej. A żaden z Prezydentów RP nie chce przyjąć ode mnie zrzeczenia się obywatelstwa polskiego. Ba za zrzeczenie trzeba słono zapłacić. Z KK też w Polsce nie chcą mnie wypisać. To jak z mafią. Jak raz wstąpisz to to końca życia musisz tkwić w g....
Biedroń
Biedroń 15.09.2020, 19:12
Ach, co za perwers .....
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.09.2020, 10:39
"wyjecie i skowyczecie"? - siedzisz w psiarni i piszesz do tych czworonogów? Bo jeżeli do mieszkańców Oleśnicy, to dokonujesz naruszenia dóbr osobistych, chronionych prawem. A, Tyś w Szwecji i to bez przynależności narodowej ...
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 14:44
Krzysztofie. Czy sprawdziłeś czy Kaziu Karpienko ma obywatelstwo niemieckie ? Czy nabył je z racji zamieszkania i płacenia Niemcom podatków czy nabył je z racji pokrewieństwa i pochodzenia przodków ? Czy wtedy kiedy startował w wyborach na burmistrza i na radnego płacił podatki na terenie Niemiec ? Kaziu nie odpowiada a meldunek stały to nie to samo co zamieszkanie i płacenie podatków.
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2020, 14:39
Jestem narodowości polskiej. A żaden z Prezydentów RP nie chce przyjąć ode mnie zrzeczenia się obywatelstwa polskiego. Ba za zrzeczenie trzeba słono zapłacić. Z KK też w Polsce nie chcą mnie wypisać. To jak z mafią. Jak raz wstąpisz to to końca życia musisz tkwić w g....
***
*** 16.09.2020, 14:05
Jestem li tylko *** ***
Brzechwa
Brzechwa 16.09.2020, 14:26
Polak mały?
haha
haha 16.09.2020, 14:45
Czyli np. Kaczyński
***
*** 16.09.2020, 14:06
Jestem li tylko *** ***
HAha
HAha 16.09.2020, 14:49
To hasło kodziarzy dało Trzaskowskiemu wielkie G.
kowalwykolejony
kowalwykolejony 16.09.2020, 14:08
Li tylko jestem *** ***

Pozostałe