Policjanci zabezpieczyli ponad 5 tysięcy porcji amfetaminy i 70 porcji marihuany

  • 13.09.2020, 09:35
  • mł. asp. Izabela Michalska, KPP w Oleśnicy
Policjanci zabezpieczyli ponad 5 tysięcy porcji amfetaminy i 70 porcji marihuany
Oleśniccy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowych. Podejrzany już usłyszał zarzuty w tej sprawie i trafił do aresztu na okres 3 miesięcy. Drugi z zatrzymanych odpowie za posiadanie ponad 70 porcji marihuany.

Policjanci pełniący służbę w patrolu pieszym w centrum Oleśnicy napotkali dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli nerwowo się zachowywać.

Zarówno przy 23-latku jak i 17-latku policjanci ujawnili  narkotyki schowane w odzieży. W toku dalszych czynności w mieszkaniach obu mężczyzn znaleziono kolejne znaczne ilości narkotyków.  

Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie jednemu z zatrzymanych zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Na tej podstawie na wniosek policjantów oraz prokuratury sąd zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Grozi mu  kara do 10 lat więzienia.

Drugi z zatrzymanych, 17-latek, usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co może zostać skazany na 3 lata więzienia.

mł. asp. Izabela Michalska, KPP w Oleśnicy

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 13.09.2020, 10:03
Czyli zwykły przypadek ! A gdzie dostawcy ? Przecież tego sami nie wyprodukowali. Czy samorząd i policja w Oleśnicy przeprowadzili badania ścieków aby sprawdzić ile tak na prawdę narkotyków i marihuany konsumują mieszkańcy np w weekend ? Wtedy dopiero można mówić o skali zjawiska.

Pozostałe