Radna odchodzi z klubu Koalicji Obywatelskiej

  • 10.09.2020, 19:47
  • rpr
Radna odchodzi z klubu Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Dziedzic Edward Podczaszyński (z lewej) i Jerzy Ceglecki nie są już klubowymi kolegami Wioletty Efinowicz
Wioletta Efinowicz nie jest już członkinią klubu KO w Radzie Powiatu Oleśnickiego.

Ten krok był do przewidzenia. Radna najpierw poparła wotum nieufności wobec starosty ze swojego ugrupowania, a potem zagłosowała za zmianami w Zarządzie Powiatu.

I dzisiaj na sesji Rady Powiatu Wioletta Efinowicz poinformowała, że złożyła rezygnację z członkostwa w klubie Koalicji Obywatelskiej. - Pozostanę radną niezależną - oświadczyła.

"Panorama Oleśnicka" już dawno ujawniła, że radna jest w obozie Jana Bronsia, burmistrza Oleśnicy.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

L.S.
L.S. 13.09.2020, 21:16
Pani Wiolu, jest Pani kobietą z charakterem, honorem i klasą.
Gratuliuje slusznej decyzji.
Janek
Janek 12.09.2020, 18:27
Brawo Wiolu nie mogłas być w klubie z takimi ludżmi jak chory Dżugaj , bucowaty Polanski czy chamski jak na ostatniej sesji Szmaj
Holistycznie
Holistycznie 13.09.2020, 09:01
...... wybierz "prawdomównego" i "uczciwego" Bronsia.
Wyborca
Wyborca 12.09.2020, 11:21
Ej Viola straciłaś przyjaciela ,milosci nie można odrzucić...
Trzeba się na coś zdecydować chyba do PISu teraz
Irek
Irek 12.09.2020, 09:04
I tak to Platforma zaorała sie sama. Kurtyna.
eliza
eliza 12.09.2020, 07:53
Panie Krzysztofie, kocham pana!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.09.2020, 00:51
Ten szczebel samorządności powinien być zlikwidowany jako zbędny, co wiele uprości i da miliardowe oszczędności w skali kraju. Radni powiatowi trzymają się twardo stołków, myśląc nie kategoriami społecznymi, lecz własnym portfelem.
On
On 11.09.2020, 10:57
PO już zrujnowało szpitale zmieniając dyrekcję i demolując wszystko.A po tej Pani nikt płakać nie będzie.
Alek
Alek 11.09.2020, 10:52
platforma rujnuje szpital, Efinowicz ucieka. Polański niszczy powiat i platformę. Tak kończą ci którzy żywią sie nienawiścią
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 11.09.2020, 08:29
Nie rozumiem. Czy niezależność od moralności i rozumu oraz od wyborców tak gnoi charaktery ?
.
. 11.09.2020, 10:24
Ooooo tajny współpracownik nas poucza!!! Widzicie to? Skarbnica etyki i moralności.
IPN
IPN 12.09.2020, 21:23
Tytuł: Teczka personalna nr 31586 tajnego współpracownika ps. "Anna": Edmund Kaleciński, imię ojca: Jan, ur. 15-02-1948 r. w m. Oleśnica.
pochodzeniowiec
pochodzeniowiec 12.09.2020, 21:41
IPN.A co jest w tej teczce ? Ile osób przez to straciło pracę, poszło siedzieć. SB na współpracowników nie typowało idiotów tylko osoby towarzyskie i mające dobrą wiedzę. Tak było z biskupem Gocłowskim, Macharskim i setkami innych. Gdyby obecne służby miały dobrych informatorów to ksiądz w Sycowie nie gwałciłby ministrantów. A policja i prokuratura w Oleśnicy jak zwykle nic nie wiedziały.
IPN
IPN 11.09.2020, 09:19
Część, TW Anna. A co Tobie zgnoiło charakter?
MELS
MELS 13.09.2020, 09:05
Jego idolem od najmłodszych lat był Pawlik Morozow, więc .....
TW Carex
TW Carex 13.09.2020, 08:51
Może chciał dostać talon na ciągnik ?????
Tragedia,
Tragedia, 11.09.2020, 06:06
Ta kobita nic sobą nie reprezentuje. Toś to siok!
Taka zamiana
Taka zamiana 10.09.2020, 23:29
Cóż, na arenie krajowej Zjednoczona Prawica prawdopodobnie się porozumie, ehhh , w Oleśnicy liberał Bronś, zwolennik LGBT , małżeństw homosekaualnych dogaduje się z byłą członkinią PZPR, że niby- pis
Wszystkie dziesięć muz IDOLA
Wszystkie dziesięć muz IDOLA 10.09.2020, 23:05
Od Szpilek , Paprotka, Naczelniczka od (do) niczego, Finał sistka, Gra czy kocha?, Efinewenement, Jaki mieć bez kręgoslupa? Karpe diem, nie chrzań, no i najlepsze na koniec o żesz ty w mordę pszczelażu......
ble
ble 10.09.2020, 21:41
Kolejna koniunkturalistka. Tym raz z PO. Zdradziła swoich i przeszła na ciemną stronę mocy. Jak przystało na piękną i młodą kobietą - czaruje teraz że jest "niezależna" ;)
.
. 10.09.2020, 21:27
Hmmm, Efinowicz jak Jakimiec kolejną muzą IDOLA.
...
... 10.09.2020, 21:01
Była w Samoobronie, potem w PO, a gdzie teraz?
zw-kowalski
zw-kowalski 10.09.2020, 23:52
Tylko krowa nie zmienia poglądów i do końca życia jest jaroszem. Kaziu z pochodzenia dał jej przykład jak zwyciężać ma.
To oczywiste
To oczywiste 10.09.2020, 21:39
Kto rządzi w powiecie i w mieście? Wiola lubi płynąć z prądem. Jeśli zostanie w najbliższym roku dyrektorem szkoły (np. drugiego LO w Oleśnicy), to będzie potwierdzenie czym się kierowała za odwołaniem swojego kolegi z Klubu KO - Jana Dżugaja, i dlaczego dzisiaj stała się radną "niezależną" ;)
Baca z Poronina
Baca z Poronina 13.09.2020, 08:53
Z prądem to byle gów*****no płynie, a pod prąd - ino ślachetna ryba !!!!
Ad
Ad 10.09.2020, 21:20
Teraz będzie tam gdzie jej każą

Pozostałe