KIEDY JAN BRONŚ ZŁOŻY ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY NA KOALICJĘ OBYWATELSKĄ?

  • 07.09.2020, 12:11
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
KIEDY JAN BRONŚ ZŁOŻY ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY NA KOALICJĘ OBYWATELSKĄ?
Już jutro pachnące świeżością wydanie polskiego niezależnego tygodnika "Panorama Oleśnicka". Co m.in. przeczytamy w tym numerze?

TYLKO W PANORAMIE KIEDY JAN BRONŚ ZŁOŻY ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY NA KOALICJĘ OBYWATELSKĄ?
Panorama dokonała analizy zdumiewającej wypowiedzi burmistrza Jana Bronsia. Koordynatora swojej kampanii wyborczej nazywa "sfrustrowanym manipulantem", swojemu niedawnemu koalicjantowi zarzuca, że działał "sprzecznie z prawem" i to "przesłanka do podjęcia czynności przez prokuratora". A to oznacza, że burmistrz musi prokuraturę zawiadomić, jeśli tylko jest praworządnym obywatelem...

TYLKO W PANORAMIE OLEŚNICKI FOTOPLASTIKON
4 zdjęcia, 1 sytuacja, 3 minuty 37 sekund... W fotograficznym skrócie cały obraz koalicji Jana Bronsia z Prawem i Sprawiedliwością... Tego się nie da odzobaczyć!

PIERWSZA GŁOWA ŚCIĘTA!
Poleciała głowa Roberta Sarny. Kto jeszcze zapłaci za przeciwstawienie się burmistrzowi Oleśnicy? Będzie to - paradoksalnie! - m.in. radna związana z PiS?!

TYLKO W PANORAMIE TAK BUDOWANO PKO
Co było w tym miejscu przed wojną? Jak zburzono stare kamienice? Jak budowano nowe? Kanwą do tych wspomnień stały się dwa unikatowe zdjęcia przekazane Oleśnickiej przez jednego z czytelników.

TYLKO W PANORAMIE TRZY ZARZUTY. PCPR ODPOWIADA
Przedstawicielka rodzin zastępczych zadzwoniła do Panoramy i sformułowała trzy zarzuty wobec Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Dotyczą one m.in. zakupu laptopów. Jak odpowiada na nie instytucja?

NIE MA ZGODY NA OSZUKIWANIE WYBORCÓW
Oleśnicka publikuje pełen zapis konferencji prasowej działaczy SLD, którzy zadeklarowali, że odcinają się od polityki prowadzonej przez burmistrza Jana Bronsia.

SERBINÓW PROTESTUJE!
Petycje podpisało 351 mieszkańców. Popiera ich szefostwo Zacisza. Radni Bronsia i PiS mają problem - będzie pierwszy konflikt w nowej koalicji?

TYLKO W PANORAMIE BRZOZY MIASTO NIE USUNIE
Radny Jacek Malczewski z klubu Bronsia chciał, aby wycięto drzewo przy Trio Pizza na Rzemieślniczej. Ale miasto brzozy nie usunie. Dlaczego?

TYLKO W PANORAMIE BRONŚ: "OPINIE SĄ". ALE NIKT ICH NIE WIDZIAŁ...
Burmistrz Oleśnicy utrzymuje, że miał opinie prawne uchwał o odwołaniu Sarny i powołaniu Chrzanowskiego. I że tym samym statutu nie złamano. Nie potrafi jednak tego udowodnić, a statut mówi co innego niż chce tego Jan Bronś. Nadzór prawny wojewody już został o złamaniu miejscowego prawa powiadomiony.

TYLKO W PANORAMIE SKĄD TAKA RÓŻNICA W ZAROBKACH?!
Radna Beata Krzesińska (Oleśnica Razem) pyta, skąd się bierze się taka różnica w zarobkach pracowników MOKiS-u i Oleśnickiej Biblioteki Publicznej. - Na etat to dwa tysiące złotych - odkryła radna. Burmistrz próbuje to jakoś wyjaśnić i zalicza wpadkę...

TYLKO W PANORAMIE APELUJĄ MIESZKAŃCY, SYGNALIZUJĄ KIEROWCY
Dwa ważkie problemy drogowe do rozwiązania. W trybie pilnym, bo może dojść do tragedii...

DĄB POMNIKIEM PRZYRODY?
Skoro postuluje to zwolennik burmistrza, no to... No właśnie nie do końca, bo jest jeden szkopuł - drzewo rośnie na Spacerowej, a tam burmistrz i radni klubu Bronsia chcą stawiać bloki...

TYLKO W PANORAMIE AUTORYZACJA, CZYLI MISTYFIKACJA
W polemice z radnym Pawłem Bielańskim (Oleśnica Razem) burmistrz stwierdził, że swoich ataków na PiS "nie autoryzował". Tymczasem, uwaga!, sam je napisał...

TYLKO W PANORAMIE SPACEROWA BETONOWA
W sprawach budowy budynków wielorodzinnych samorząd Oleśnicy działa jak błyskawica!

PANORAMA SYCOWA
♦ W Szkole Podstawowej nr 3 spór wciąż żywy. Teraz trwa wojna o Facebookowy profil...
☑M♦ Malkontenci nie wierzyli, a jednak się udało. Powstały w gminie dwa nowe przedszkola.
☑️ ♦ Samorządowcy na torach, czyli wiele obietnic padło, a co wyniknie z planów rewitalizacji linii kolejowej Oleśnica - Syców - Kępno?
♦ Primus inter pares - samorząd nie zapomina o najzdolniejszych uczniach z gminy.
♦ Place zabaw po nowemu - tak musi się stać, bo ich obecny wygląd jest, delikatnie rzecz ujmując, nie najlepszy...

BIERUTÓW
♦ Radny kupuje, wieś protestuje
No, nie cała wieś, ale część mieszkańców uważa, że radny kupił działkę, bo nikt o przetargu nie wiedział. Chcą jego unieważnienia. Co na to władze gminy?

DOBROSZYCE
♦ Mają swoją Czajkę - problem smrodu i zanieczyszczenia wód narasta z każdym dniem. Kiedy w końcu zostanie rozwiązany?

TWARDOGÓRA
♦ Zostaniemy ciemnotą vs jest to szkodliwe
☑️♦ Radny ultramaratończykiem
☑️♦ 45 lat pracy z młodzieżą
☑️♦ "Balladyna" po twardogórsku
☑️♦ Nietypowy początek roku szkolnego

GMINA OLEŚNICA
♦ Dębowa jak nowa. I nie tylko ona...
♦ W Boguszycach powstanie Park Pokoleń
    ♦ Pamiętali o wybuchu wojny

MIĘDZYBÓRZ
☑️♦ Sala jak basen
☑ZZ♦ Zenit przegrał po raz pierwszy

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Covalski
Covalski 10.09.2020, 12:47
Polska w rankingu cywilizowanych krajów jest na równi z Wenezuelą !
Plama za plamą
Plama za plamą 09.09.2020, 11:44
Zastanawiam się ile nas mieszkańców kosztował wywiad Bronsia w "Wyborczej". Wywiad o niczym na poziomie lat dziewięćdziesiątych.
Rebe Adam
Rebe Adam 09.09.2020, 16:11
W "GGGGaaazecie" ??????
kermit
kermit 09.09.2020, 09:31
Uwielbiam ten pierdziszewski muppet show!
Czytelnik
Czytelnik 09.09.2020, 07:19
Ależ Panorama zaorała Bronsia. Jedyne lokalne medium, które pokazuje jak jest. Reszta próbuje ludziom mówić, że wódz z ratusza to mega gospodarz. Aż mdli jak się ich czyta, dlatego nie wchodzę już na propagandowe tuby ratusza. Brawo dla Panoramy! Tak trzymać.
Rathaus
Rathaus 09.09.2020, 08:34
Dziennikarz zdemaskował satrapę, utyty spocony jest nagi!
dobre
dobre 09.09.2020, 06:54
Kowalski kontra Kowalski!?
Odrobina godności
Odrobina godności 08.09.2020, 21:39
W każdym cywilizowanym kraju, po tylu wpadkach - zrezygnowałby ze stanowiska ....
Oleśnicki Ruch Semaforów
Oleśnicki Ruch Semaforów 09.09.2020, 16:12
Dyzma - Bronś..... Nigdy !!!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 08.09.2020, 22:25
Tak . W cywilizowanym kraju ale nie Polsce. Minister Drzewiecki mówił , że Polska to "dziki kraj". Zulu Gula mawiał "Polska to śmieszna KRAJ". Bronś powinien polecieć ponad dwadzieścia lat temu przy oczyszczalni ścieków. W Donosicielu dokładnie wypunktowałem jak miasto chciało wyłudzić umorzenie 1,6 mln pożyczki. I Co ? Bronś do chwili obecnej nie wniósł o sprostowanie, nie złożył żadnych wyjaśnień. Apetyt rozbudzony co widać po sylwetce.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 08.09.2020, 23:35
"W cywilizowanym kraju ale nie Polsce" ??? Domagam się zaprzestania szkalowania mojej Ojczyzny i zaprzestania wtrącania się w nasze, Polaków, sprawy, gdy samemu nie jest się Polakiem.
zw-kowalski
zw-kowalski 09.09.2020, 23:33
Twoje domaganie się powiesiłem w kiblu dla uchodźców. Wystarczy powtórzyć twoje wpisy na temat Bronsia, domu na murze, dziedzictwa narodowego , klapy kanalizacyjne Wałbrzycha i setki innych aby sie upewnić jakim krajem jest Polska. A czy Polakiem jest Kaziu Karpienko ? Czy ma obywatelstwo niemieckie ? Jakiej narodowości jest twój mentor z wyborów ? Ile lat pracował radny Karpienko w Niemczech ? Czy jego emerytura z Niemiec jest wyższa od emerytury z ZUS ?
Brylant
Brylant 09.09.2020, 09:58
" Szkalowania" Krzysztof sądzisz, że Polska pod rządami kato-pisu to normalny kraj ? że zakompleksiony z wygórowanym ego nie spełniony z mokrymi spodniami ( fot. z zalewu Szczecińskiego) czlowieczek trzesie nawyzszymi urzedami konstytucyjnymi w kraju to normalne ?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.09.2020, 11:47
Internetowy tchórzu, napisz to samo, ale podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem. Weź pełną odpowiedzialność za siebie samego, za swoje słowa.
Fredek
Fredek 09.09.2020, 15:59
Ty tchórza to sobie znajdz w rodzinie zakało Oleśniczan !
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 09.09.2020, 00:01
A kim ty jesteś? Jakie obywatelstwo i narodowość ma radny Karpienko ? To była moja odpowiedź do Odrobiny godności. Wpis z 21:39. Proszę mieć pretensje do niej lub niego.
Joanna
Joanna 08.09.2020, 21:37
Brons musi odejść
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 08.09.2020, 17:29
Była taka okazja, by Jana Bronsia na stałe wyeliminować z ubiegania się o miejsce w oleśnickim samorządzie. Było to podczas kampanii wyborczej, w której po raz pierwszy rywalizował z Michałem Kołacińskim. Wówczas oleśnickim mediom zwróciłem uwagę na łamanie prawa wyborczego przez Jana Bronsia. Odmówiono drążenia tematu, bo straciliby go jako reklamodawcę. No to dalej Oleśnica ma tego, który ją niszczy, ale - paradoksalnie - mieszkańcy Oleśnicy takiego burmistrza chcą mieć.
A cóż przeczytałem w tym numerze "Panoramy Oleśnickiej"?: "Dąb pomnikiem?" - cieszmy się, że wśród nas są tacy ludzie jak Wiesław Mazurkiewicz. "Skąd taka różnica w zarobkach?" - dobrze też, że w miejskiej radzie jest pani Beata Krzesińska. Okazało się, że są różnice zdań między parą Jan Bronś i Agata Szpiłyk. "Serbinów protestuje" - z jednej strony dobrze, że protestują, a z drugiej strony mam prośbę do protestujących, by wpłynęli na tych, co to parkują na trawie. Chyba nie po to protestują, by trawa była rozjeżdżana przez zmotoryzowanych. Dziś przejeżdżałem ul. Podchorążych i widziałem szereg aut, zaparkowanych na trawnikach. "Bronś: "Opinie są". Ale nikt ich nie widział...", "Nie ma zgody na oszukiwanie wyborców", "Kiedy burmistrz złoży zawiadomienie do prokuratury?!", "Oleśnicki fotoplastikon" (co sugerują zdjęcia nr 2 i 3?) - oto kilka tekstów, mogących być podstawą do wszczęcia referendum o odwołanie Jana Bronsia ze stanowiska Burmistrza Miasta Oleśnicy. Niestety, jego wielbicielka, pani Zdzisława Jakimiec wraz Wojciechem Bartnikiem i Kazimierzem Karpienko poszli na układ z tak negatywnie ocenianą osobą, która przez dziesięciolecia dokonała wiele zła w Oleśnicy. Jest to wręcz obrzydliwe. Do tego przypomnę w jak lekceważący sposób publicznie odniósł się pan Jan Bronś, Burmistrz Miasta Oleśnicy, do Wiesława Kiryka: „Laury to piękna rzecz, ale więdną z czasem...” („Panorama Oleśnicka” nr 1217 z 23-29.01.2008). Jakże inaczej wypowiadał się J. Bronś w czasie Memoriału Wiesława Kiryka. Wiele lat za późno.
Neurolog aus Breslau
Neurolog aus Breslau 08.09.2020, 21:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 08.09.2020, 20:14
W jakiż to sposób Jan Bronś łamał prawo wyborcze Krzysztofie?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 08.09.2020, 23:37
Internetowym, anonimowym tchórzom należy się milczenie. Potwierdzenie tego faktu mam.
twuj upiór
twuj upiór 10.09.2020, 09:36
Krzysztof : zafajdala sie bieda i płacze !nie boj kanarkiem nie bedziesz
Rathaus
Rathaus 08.09.2020, 13:10
Paranoiczne pragnienie władzy utytego spoconego niszczy bezpardonowo miasto i mieszkańców!
Holistycznie
Holistycznie 08.09.2020, 17:51
Tak jak jego idol - Olek ....... Łukaszenka !!!!
.
. 08.09.2020, 13:03
Przyznam, to są bardzo wstydliwe dla tego miasta rzeczy, że człowiek z taką mentalnością sprawuje w nim fynkcję burmistrza. Do takiej konstatacji dochodzi się nie tylko po przeczytaniu aktualnego numeru Panoramy.
zw-kowalski
zw-kowalski 08.09.2020, 21:53
Czy to wina samego Bronsia czy też przede wszystkim wina wyborców ? Przecież całe rodziny i znajomi królika czekali na jego powrót aby dalej mieć jak to mawiał Kubuś "małe co nieco".
Bareja
Bareja 08.09.2020, 18:14
..... z metalnością ciecia Anioła.
Kłamstwo w koronie
Kłamstwo w koronie 08.09.2020, 12:36
Brawo dla redaktorów Panoramy. Co tydzień pokazują jak ważną sprawuje niezależna prasa! A Bronś ze swoim sowicie opłacanym dworem e...., szkoda na nich czasu.
?
? 08.09.2020, 12:31
Czy Oleśniczanie bedą dalej tolerować wyglupy burmistrza? Bi to są wygłupy nie poważne sprawowanie funkcji .
Czytelnik
Czytelnik 08.09.2020, 10:18
Dzisiejsza Panorama poraz kolejny obnaża kim jest lokalny despota. Jak zakłamana jest to osoba. Jakim fałszem, obłudą i hipokryzją jest jego koalicja z PiS. A PiSowcy udają, że wszytko ok. Patologia samorządu
Gratuluję
Gratuluję 08.09.2020, 09:03
Głębokie prace polowe na Bronsiu dzisiaj w Panoramie. Orka totalna. Nieomylny tak wdeptany w glebę, że w każdym normalnym mieście przed ratuszem czekałaby na niego wykwintna taczka.
n
n 08.09.2020, 09:14
to dobrze że u nas jeszcze funkcjonuje niezależna prasa lokalna, to duży atut, bo tak to jedynie czarna *** pozostaje
!!!
!!! 08.09.2020, 08:11
Po lekturze. Nieomylny wypunktowany dzisiaj w punkt. Ciężkie zaoranie
Śmieszne to
Śmieszne to 07.09.2020, 22:00
Panowie z SLD, nie tylko Bronś ma was w d. choć on pierwszy dobrze wiedział , że waszych postulatów nie spełni, bo po co? Panie Sikora, szykuj pan ulotkę w kształcie klepsydry, jedynie w biciu piany jesteście dobrzy, no i że Bronś nie dotrzymuje słowa to już wszyscy wiedzą, Ameryki nie odkryliście.
Maniek
Maniek 08.09.2020, 11:00
To że, SLD ma w d., to jest mało ważne. Gorzej, że ma mieszkańców w d.
Zenum
Zenum 07.09.2020, 21:24
Nieomylny zamotał się w tych swoich grach tak , że niedługo sam nie bedzie wiedział kto jest w jego klubie a kto nie
Paprotka
Paprotka 08.09.2020, 20:14
Omylność Nieomylnego ???? Jak teraz żyć !!!!
Omg
Omg 07.09.2020, 20:49
Bronś tłumaczy złamanie prawa czymś co nie istenje?

Pozostałe