TYLKO U NAS: RADNI PiS NIE MIELI PRAWA ZAWRZEĆ KOALICJI Z BRONSIEM!

  • 25.08.2020, 16:19
  • rpr
TYLKO U NAS: RADNI PiS NIE MIELI PRAWA ZAWRZEĆ KOALICJI Z BRONSIEM! Grzegorz Huk
- To zarząd okręgowy podejmuje decyzje w sprawie koalicji. A takiej decyzji nie było. Ta koalicja nawet formalnie jest po prostu nieprawidłowa! Radni PiS nie mają prawa jej zawrzeć, bo jest obarczona wadą formalną - mówi stanowczo eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości. I apeluje do radnych PiS, aby jej nie popierali!

W lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości i wśród szerzej rozumianych sympatyków prawicy w Oleśnicy i powiecie wciąż wrze. Ujawniona przez "Panoramę Oleśnicką" koalicja powiatowych struktur PiS z Janem Bronsiem budzi niegasnące kontrowersje i spory.

Radna Zdzisława Jakimiec mówiła "Panoramie", że poparły koalicję posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka i eurodeputowana Beata Kempa. Ale okazuje się, że i wśród dolnośląskiej wierchuszki partii pełnej akceptacji tej koalicji nie ma. Ba, prominentna działaczka wręcz twierdzi, że została ona zawarta w sposób niezgodny ze statutem PiS i tym samym nie może zostać skonsumowana.

Z portalem olesnica24.com skontaktowała się w tej sprawie Anna Zalewska, europosłanka PiS. Wyraziła swoje zastrzeżenia wobec koalicji. Natury i politycznej, i formalnej.

- Przy okazji nagonki na niepubliczną Katolicką Szkołę Podstawową w Oleśnicy miałam okazję wyrobić sobie opinię o burmistrzu Janie Bronsiu. Był osobą, która tę szkołę dyskryminuje, osobą, która nie dotrzymuje danego słowa, jak również w sposób dyskusyjny rozlicza się z publicznych pieniędzy. Przypomnę tutaj sprawę budżetu obywatelskiego, w którego ramach miało powstać boisko. Jakoś go nie widziałam... W związku z tym zaczęłam się interesować panem burmistrzem, rozmawiać o nim z członkami Prawa i Sprawiedliwości. I takie jest moje jednoznaczne zdanie, potwierdzone przez członków Prawa i Sprawiedliwości - nie można wchodzić w koalicję z panem burmistrzem! Trzeba mu patrzeć na ręce

- mówi Anna Zalewska. I dodaje:

Tym bardziej, że nieuczciwe w stosunku do mieszkańców Oleśnicy jest twierdzenie, jakoby pan burmistrz nie był zaangażowany politycznie, bo on sam kreuje się na bezpartyjnego samorządowca. A każdy, kto pamięta przeszłość, wie dobrze, że jest bardzo zawsze zaangażowany w wystąpienia antyrządowe, antyPiS.

Przypomnę sesję, którą sobie odtworzyłam, kiedy m.in. drastycznie podwyższał ceny śmieci. Wtedy wskazywał, że jest to wina rządu, co było oczywistą nieprawdą. Przypomnę kampanię wyborczą kolegów z opozycji totalnej, z Platformy Obywatelskiej - również był silnie zaangażowany. Tu znowu przywołam wydarzenie opisywane przecież przez media powiatowe, lokalne, regionalne, kiedy promował tzw. Porozumienie Gdańskie. Przecież tak naprawdę Platforma Obywatelska zaproponowała wtedy rozbicie dzielnicowe. Uznała, że samorządy mają być absolutnie niezależne, szczególnie wojewódzkie, w kształtowaniu bezpieczeństwa, policji, podatków, edukacji, zdrowia również.

To zarzuty natury politycznej wobec koalicjanta PiS. Ale najciekawsze jest to, że - zdaniem europosłanki - PiS w ogóle nie miał prawa tej koalicji zawrzeć!

Napisałam już do pani prezes Stachowiak-Różeckiej, żeby - ponieważ jest tyle wątpliwości ze strony i radnych, i członków Prawa i Sprawiedliwości, którzy w sposób naturalny ze mną rozmawiają, bo jestem eurodeputowaną z Dolnego Śląska i Opolszczyzny, więc to jest również mój teren - zwołała zarząd okręgu. Również dlatego, że statut Prawa i Sprawiedliwości jest jednoznaczny. Jeżeli chodzi o koalicję, prezes okręgu rekomenduje ją na zarządzie, ale to zarząd podejmuje decyzję! Nie było posiedzenia zarządu okręgu wrocławskiego, co jest zrozumiałe - pandemia, ograniczenia. Ale - taką propozycję też dałam pani prezes - jest możliwość zdalnego połączenia albo wynajęcia dużej sali, w której możemy wszyscy usiąść i tę kwestie przedyskutować. Bo obecnie ta koalicja, nawet formalnie, jest po prostu nieprawidłowa! Nie ma więc powodu, żeby na sesji samorządu w określony sposób głosować!

- mówi stanowczo była minister. I apeluje do radnych PiS:

Prosiłabym, sugerowałabym powstrzymanie się od głosowań, a także o dyskusję i przeanalizowanie "za" i "przeciw". Burmistrz Bronś nie jest gwarancją rozwoju Oleśnicy. Trzeba poważnie myśleć o ofercie dla mieszkańców już za 3 lata! Poznałam wielu mieszkańców Oleśnicy, którzy mają podobne zdanie. Utwierdzanie burmistrza poprzez koalicję powoduje, że strona prawicowa, że Prawo i Sprawiedliwość, nie ma argumentów, będzie uczestniczyć w czymś, czego nie akceptuje wielu mieszkańców. Stąd trzymam kciuki za radnych, żeby tej decyzji jednak nie podjęli w tym kształcie, bo po prostu nie mają prawa! Ta koalicja jest obarczona wadą formalną. Musimy usiąść i tę kwestię przedyskutować.

Lokalny PiS wydał w sprawie powyższej publikacji oświadczenie. Czytaj TUTAJ

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (237)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

belfEGOR
belfEGOR 20.10.2020, 21:30
Nieogarnięta, do kogo składasz swe łapy ?
rm
rm 09.10.2020, 09:38
lecz się panie kowalski
Beata K.
Beata K. 29.08.2020, 20:32
Ty Zalewska trzymaj sie zdala od Olesnicy ! Oleśnica jest wolna od pis !
Brat Beaty
Brat Beaty 31.08.2020, 20:21
Wręcz przeciwnie , a Kaziu i Wojtek? teraz są nasi .
trampek
trampek 29.08.2020, 10:45
Only Cristof K. can make this town great again!
 Stelmaszewski
Stelmaszewski 27.08.2020, 21:31
Ten nie doceniony przez burmistrza Krzysztow złapal wiatr w żagle !
pisiolud
pisiolud 27.08.2020, 21:01
Więcej pisiu w pisie!
Narcyz
Narcyz 27.08.2020, 18:56
Kowalski chyba ma za dużo tlenu
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.08.2020, 14:04
PiS: Przez dziesięciolecia kształtowała moją wrażliwość muzyczną, wieczorami, przed laty, rysowała obrazy mojej wyobraźni, a ileż to razy dostałem kuksańca, gdy wzorowałem się na jej stylistyce - przekręcałem sen nie jednej rozmowy, aż stało się to cechą rozpoznawalną, ale i podróżowałem z nią w przestrzenie ludzkiej zadumy. Jej powstanie świętowaliśmy pierwszego kwietnia. Już jej nie ma. Któż ją zniszczył? Któż rozpędził gigantów Radiowej Trójki? W domu powiadają, że Westerplatte, to mój temat końca sierpnia i początku września. Przez wiele lat z dumą patrzyłem na gdańskich harcerzy czczących tych, co "czwórkami do nieba szli". Komu to przeszkadzało, że harcerzom odebrano ten zaszczyt? Każdego roku, w minionych dziesięcioleciach, przyjemność mi sprawiały doniesienia z corocznych aukcji koni w Janowie. Przyszli nowi i to niemalże zniszczyli. Kto w Polsce dokonuje takich zniszczeń?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.08.2020, 14:02
Jan Bronś: wybrał piętę i kolano zamiast pozostanie z mieszkańcami w czasie pandemii, wypełnił Oleśnicę bublami budowlanymi, które teraz ciężarem są dla lokalnego budżetu. Twardogóra, Milicz zdystansowały Oleśnicę. Oleśnica nie miała nic do zaoferowania organizatorom The World Games, czyli wydarzeniu sportowemu jakiego nigdy nie było w historii Polski i długo nie będzie. Nie zadbał o zabytki. Przeciwnie - pozwolił na ich unicestwienie, albo ruinę. Wielokrotnie wykazał, iż mieszkańcy go interesują tylko wyłącznie ze względu na jego pracę. Tak było w przypadku kładki nad torami. I ostatnio, to niebywałe postawienie ponad mieszkańcami - pięty i kolana.
Atrakcyjny Kazimierz
Atrakcyjny Kazimierz 28.08.2020, 07:53
.... a Burmiś 1000-lecia - Jan Bronś???? Toż to skarb na miarę listy światowego dziedzictwa UNESCO !!!!
Krzysiek
Krzysiek 28.08.2020, 08:56
Kazimierz to kaczor juz stracil pozycje lidera ?
Dziłakowiec
Dziłakowiec 31.08.2020, 20:16
A był liderem? No może działkowców ,
ale teraz ?
Kurator
Kurator 27.08.2020, 21:28
Krzysiek a tak wszyscy w domu ?
Głos rozsądku
Głos rozsądku 27.08.2020, 13:27
Póki strzały nie padły, póki gilotyna nie spadła, ciągle nie jest za późno. Z każdej umowy, a zwłaszcza nieskonsumowanej (na dodatek nielegalnej), można się wycofać.
Oleśnicka POlitical fiction
Oleśnicka POlitical fiction 27.08.2020, 10:20
OBWIESZCZENIE
o wprowadzeniu stanu wojennego ze względu na bezpieczeństwo miasta Oleśnicy

Kierując się potrzebą zapewnienia wzmożonej ochrony podstawowych interesów miasta i obywateli, w celu stworzenia warunków skutecznej ochrony spokoju, ładu i porządku publicznego oraz przywrócenia naruszonej dyscypliny społecznej, a także mając na względzie zabezpieczenie możliwości sprawnego funkcjonowania władzy i administracji miejskiej oraz gospodarki narodowej — działając na podstawie art. 33 ust. 2 Konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej — Rada Miasta wprowadziła na terenie Oleśnicy stan wojenny.

W związku z tym podaje się do publicznej wiadomości, że na czas obowiązywania stanu wojennego w szczególności:
1) zakazane zostało zwoływanie i odbywanie wszelkiego rodzaju zgromadzeń, pochodów i manifestacji, a także organizowanie i przeprowadzanie zbiórek publicznych oraz imprez artystycznych, rozrywkowych i sportowych bez uprzedniego uzyskania zezwolenia właściwego terenowego organu administracji państwowej, z wyjątkiem nabożeństw i obrzędów religijnych odbywających się w obrębie kościołów, kaplic i innych miejsc przeznaczonych wyłącznie do tych celów;
2) zakazane zostało rozpowszechnianie wszelkiego rodzaju wydawnictw, publikacji i informacji każdym sposobem, publiczne wykonywanie utworów artystycznych oraz użytkowanie jakichkolwiek urządzeń poligraficznych bez uprzedniego uzyskania zgody właściwego organu;
3) zawieszone zostało prawo pracowników do organizowania i przeprowadzania wszelkiego rodzaju strajków oraz akcji protestacyjnych;
4) nałożony został na osoby przebywające w miejscach publicznych obowiązek posiadania przy sobie dokumentu stwierdzającego tożsamość, a w stosunku do uczniów szkół mających ukończone lat 13 — legitymacji szkolnej lub tymczasowego dowodu osobistego;
5) wprowadzony został obowiązek uprzedniego uzyskiwania zezwolenia właściwego terenowego organu administracji państwowej na pobyt stały w strefie nadgranicznej, a organu Milicji Obywatelskiej na pobyt czasowy w tej strefie;
6) zakazane zostało uprawianie turystyki oraz sportów żeglarskich i wioślarskich na morskich wodach wewnętrznych i terytorialnych.

W czasie obowiązywania stanu wojennego, jeżeli będą tego wymagały interesy ochrony spokoju, ładu i porządku publicznego, uprawnione organy administracji miejskiej mogą również:
1) wprowadzić ograniczenia swobody poruszania się mieszkańców w określonym czasie i miejscach przez wprowadzenie godziny milicyjnej albo zakazu opuszczania lub przybywania do Oleśnicy;
2) nałożyć obowiązek uprzedniego uzyskiwania zezwolenia właściwego terenowego organu administracji państwowej na zmianę miejsca pobytu, polegającą na przeniesieniu się do innej miejscowości na czas dłuższy niż 48 godzin oraz obowiązek niezwłocznego zameldowania się w nowym miejscu pobytu;
3) zawiesić działalność stowarzyszeń, związków zawodowych, zrzeszeń oraz organizacji społecznych i zawodowych, których działalność stanowi zagrożenie dla interesów bezpieczeństwa państwa, z wyjątkiem kościołów i związków wyznaniowych;
4) wprowadzić cenzurę przesyłek pocztowych, korespondencji telekomunikacyjnej oraz kontrolę rozmów telefonicznych;
5) zobowiązać posiadaczy radiowych urządzeń nadawczych i nadawczo-odbiorczych do złożenia tych urządzeń do depozytu we wskazanych miejscach;
6) zobowiązać posiadaczy broni palnej krótkiej oraz myśliwskiej i sportowej, a także amunicji i materiałów wybuchowych do złożenia ich we wskazanych miejscach;
7) zakazać dokonywania zdjęć fotograficznych i filmowych oraz obrazów telewizyjnych określonych obiektów i miejsc albo na określonych obszarach;
8) zakazać używania określonych odznak i mundurów;
9) wstrzymać lub ograniczyć pracę określonych urządzeń łączności oraz wykonywanie usług łączności pocztowej i telekomunikacyjnej;
10) zawiesić lub ograniczyć przewóz osób i rzeczy w transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym i wodnym oraz ruch pojazdów mechanicznych na drogach publicznych;
11) zamknąć lub ograniczyć graniczny ruch osobowy i towarowy przez przejścia graniczne.

W czasie obowiązywania stanu wojennego osoby naruszające wprowadzone zakazy, nakazy, obowiązki i ograniczenia podlegają obostrzonej odpowiedzialności karnej za przestępstwa lub wykroczenia w postępowaniu doraźnym i przyspieszonym.

Osoby, mające ukończone lat 17, w stosunku do których istnieje uzasadnione podejrzenie, iż pozostając na wolności prowadzić będą działalność zagrażającą bezpieczeństwu państwa mogą być internowane w ośrodkach odosobnienia na czas obowiązywania stanu wojennego — na podstawie decyzji komendanta wojewódzkiego Milicji Obywatelskiej.

W stosunku do osób pełniących służbę wojskową i służbę w jednostkach zmilitaryzowanych oraz służbę w obronie cywilnej — stosowana będzie za przestępstwa popełnione w związku z tą służbą odpowiedzialność karna przed sądami wojskowymi według przepisów odnoszących się do żołnierzy w czynnej służbie wojskowej w czasie wojny.

Podaje się również do publicznej wiadomości, że w przypadkach zbiorowego lub indywidualnego bezpośredniego zagrożenia życia, zdrowia lub wolności obywateli albo mienia społecznego, indywidualnego lub osobistego znacznej wartości, a także zagrożenia lub zajęcia budynków administracji państwowej i organizacji politycznych oraz ważnych obiektów i urządzeń gospodarki narodowej albo obiektów ważnych dla obronności lub bezpieczeństwa państwa, obok indywidualnych i zespołowych działań funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej i innych formacji powołanych do ochrony porządku publicznego, wprowadzone być mogą oddziały i pododdziały sił zbrojnych (wojska), przy czym wszelkie te siły uprawnione są do użycia środków przymusu bezpośredniego w celu przywrócenia spokoju, ładu i porządku publicznego.

Wzywa się wszystkich obywateli do bezwzględnego przestrzegania wprowadzonych zakazów, nakazów i ograniczeń oraz wykonywania innych nałożonych obowiązków, a także podporządkowania się wszelkim zarządzeniom uprawnionych władz, wydanym w celu zapewnienia spokoju, ładu i porządku publicznego oraz umocnienia dyscypliny społecznej.

NACZELNIK MIASTA OLEŚNICY
ob. Jan B……
publicznych obowiązek posiadania przy sobie dokumentu stwierdzającego tożsamość, a w stosunku do uczniów szkół mających ukończone lat 13 — legitymacji szkolnej lub tymczasowego dowodu osobistego;
5) wprowadzony został obowiązek uprzedniego
Bolek K
Bolek K 27.08.2020, 21:27
Ty politycal - weż koło i pieprzni sie w czoło
Andrzej
Andrzej 27.08.2020, 06:35
O raju - Pani Zalewska ..... to Pani jeszcze funkcjonuje? Skompromitowana ale wierna .... no cóż - gdzie diabeł nie może tam Panią pośle....
Sipytna z Oels
Sipytna z Oels 26.08.2020, 22:42
Krzysztof A. Kowalski Dzisiaj, 11:40
Mieszkańcy Oleśnicy, macie takiego burmistrza i takich radnych, jakich sami sobie wybraliście. Jan Bronś przez dziesięciolecia wykazywał się nieudolnością.... Przez wiele lat zwracałem uwagę na jego koszmarne błędy, na jego i radnych nieudolność, ale mimo to wybieraliście takich, a wielu z Was pogardzało mną." Krzysztof i to jak zwykle ma dobre mniemanie o sobie?! A przecież nigdy nie złożył propozycji przejęcia Atola, mimo że snuł wizje z kosmosu odnośnie basenu! Krzysiu, przejmij basen i pokaż, że to Ty masz rację! Inaczej ta Twoja głupia gadka to fantasmogoria ! Krzysiu! Dadzą Ci w pierwszym roku 2 mln, w drugim milion a w trzecim 100 tysięcy! W tym okresie wybudujesz dwa hotele i co tam będziesz chciał! Niemców ściągniesz! Krzysiu, do dzieła!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.08.2020, 13:50
Współczuję temu Internaucie - być takim tchórzem i zachowywać się jak szczeniak, ciskający torebki z wodą zza rogu. Głupie to i smarkacze. A Internauto napisz to samo, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem. Co, boisz się?
zw-kowalski
zw-kowalski 27.08.2020, 23:02
A kim ty jesteś internauto podpisujący się Krzysztof A. Kowalski ? Czy odpowiedziałeś na podstawowe pytania jakie tobie zadałem kilka razy ? Jak nazwać takiego człowieka jak ty który zamiast odpowiedzieć kluczy i wygłasza kolejne monologi ?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 26.08.2020, 22:13
A komu to zależy, by w Oleśnicy było lepiej? Dziś, przy ul. Poniatowskiego zaskoczył mnie młody mężczyzna: szerokim bmw z namysłowską rejestracją zaparkował na trawie, chociaż obok było 5 wolnych, szerokich miejsc parkingowych; uważał, że nie czyni niczego złego, bo tylko trawę kładzie i w tym miejscu nie ma zakazu parkowania, i, że trawę niszczą ci, co ją ... koszą; był też zdania, że koronawirusa nie ma; przyznał, że nie jest z Namysłowa, lecz mieszka w bloku obok i widok jaki ma z okna jest jemu obojętny - może być klepisko, albo beton. Z tylnego siedzenia wziął kilkumiesięczne dziecko. Zapewne takie poglądy będzie przekazywał swojemu dziecku... Czy takie osoby i anonimowi Internauci zmienią cokolwiek, albo upiększą Oleśnicę? Przez dziesięciolecia mieszkańcy wybierali takich radnych i takich burmistrzów, którzy doprowadzili miasto do takiego stanu, jaki dziś mamy. Jeżeli są tacy, jak ten młody człowiek to tu nic się nie zmieni.
Wiola
Wiola 27.08.2020, 10:03
Krzysiek vel Peniger ! czy w miescie nie ma medyka na twoja przypadłośc ?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.08.2020, 13:52
Tylko stać na personalne przytyki? Jakież to niskie i żenujące. Współczuję takiej pustki.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 26.08.2020, 22:16
Do tego powtórzę: Mieszkańcy Oleśnicy, macie takiego burmistrza i takich radnych, jakich sami sobie wybraliście. Jan Bronś przez dziesięciolecia wykazywał się nieudolnością, której efekty widoczne są w mieście niemalże na każdym kroku, ale skoro wybieraliście go, to znaczy to, iż stan wypełniania miasta bublami Wam odpowiadał i odpowiada. Samorządowcy Oleśnicy z Janem Bronsiem zaprzepaścili wiele szans rozwojowych miasta. Czynili to, będąc z Waszego wyboru. Przez wiele lat zwracałem uwagę na jego koszmarne błędy, na jego i radnych nieudolność, ale mimo to wybieraliście takich, a wielu z Was pogardzało mną.
Emeryt
Emeryt 26.08.2020, 21:12
Michal służyłeś im wiernie nawet przyłozyłes reke do zdewastowania pomnika żołnierza Polskiego w parku przy Mickiewicza a oni Ci podziekowali ! daj sobie z nimi spokuj ! jestes wzietym medykiem to rób co do Ciebie należy chorzy w Ciebie wierza !
Man
Man 26.08.2020, 21:55
W parku nie było żadnego pomnika żołnierza polskiego
Patryjota
Patryjota 27.08.2020, 09:52
No bo skąd możesz wiedziec jak zawsze jestes nachlany dyktą !
w st. spocz.
w st. spocz. 26.08.2020, 22:13
Widać że tam nie byłeś.Ja co roku z kolegami kłaniałem się żołnierzowi LWP na tym pomniku.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 28.08.2020, 13:31
Dlatego wspólnie z ob. Jakimiec odbudejmy ten pomnik ....
Olesnica wolna od pis
Olesnica wolna od pis 27.08.2020, 09:56
To ideologia pis nzrobila spustoszenie w ich głowach
w st. wzwodu
w st. wzwodu 27.08.2020, 07:34
..... nieważne !!! Ważne, że PO składaniu wieńców, szliśmy do kasyna na wódkę .....
dyktator
dyktator 27.08.2020, 09:50
Piekne czasy komuna ? to nteraz maski na twarz i morda w kubeł !
Lodzia
Lodzia 26.08.2020, 18:59
Tylko nowe wybory w powiecie mogą uzdro0wić tę patologiczną koalicję BB (Baronessa-Bronś
.
. 26.08.2020, 18:52
Powinniśmy dotrzeć do żródeł, czy to aby Nieomylny pierwszy nie zadzwonił do Jakimcowej proponując spotkanie? Jeżeli tak było to wiadomo już , że naiwna Jakimcowa dała się podpuścić staremu lisowi, stary lis teraz cieszy się ze roz....lił PiS i znowu nie będzie miał konkurencji. Taka wersja też jest możliwa , taka wersja też dyskwalifikuje i Jakimcową i Bronsia. Inną kwestią jest wyautowanie Michała Kołacińskiego przez ......... z kandydatury do parlamentu, regionalny PiS wystawił kandydata który nie miał żadnych szans na mandat posła. Pan Michal Kołacinski był pewniakiem, na 100% wyszedłby do sejmu, ale widocznie to było dla kogoś bardzo niewygodne, bo Kolaciński to czlowiek z zasadami. Nie ma opcji, pan Michał musi odbudować swoją pozycję dla dobra nas wszystkich bo to jedyny uczciwy człowiek, któremu można ufać, nieoczekiwanie w Oleśnicy nadarzyła się niepowtarzalna okazja odbudować zaufanie społeczne prawicowego elektoratu, mam nadzieję ze PiS powstanie z popiołów na pohybel jego przeciwnikom.
Holistycznie
Holistycznie 27.08.2020, 07:36
..... a może Nieomylny wstąpił do PiS. Stachowiak - Różecka obiecała mu kolejne miejsce na liście, zaraz za sobą. Zobaczycie, że sPOcony porzuci kiedyś Oleśnicę i spier*****doli do sejmu, jak Tusk do Brukseli ......
Ateusta
Ateusta 27.08.2020, 06:43
Święta racja
.Ateista
K.Kowalski
K.Kowalski 26.08.2020, 21:06
Kolacinski za dużo zadawał sie z tą Kępą był pewniakiem! a tu zong nie poraz pierwszy okazalo sie że koszula zawsze mila jet ciału ! ona wystawił synusia co przegral z kretesem !Michał bądz niezależny a zyskasz poparci Oleśniczan !
po co
po co 27.08.2020, 07:58
Kołaciński niestety ale powinien darować sobie ten Pis tam jak widać nie było i nie ma dla niego miejsca.On się tam nie odnajduje tam Kęmpowa z Jakimcową nadawały klimat a one jak widać kopały doły wokół niego!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 26.08.2020, 22:06
Internauta co to poprawnie pisać nie potrafi. Żenujące.
strach pomyśleć
strach pomyśleć 26.08.2020, 20:07
Michał dobry żart! Lepszy pierwszy z ulicy niż lekarz o wygórowanych ambicjach politycznych. Plac przy ul. zawadzkiego 6 mln złotych. Aż strach pomyśleć jaką inną inwestycję by podpisał....
mar
mar 27.08.2020, 11:07
Przypomnę bronsiomaniakowi, że były dwa przetargi, pierwszy nie podpisał, bo był za drogi. Plac wymagał naprawy.
Andy Owl
Andy Owl 27.08.2020, 07:38
a łącznik ul. Mikołojaczyka za 500 tys. PLN ????
!
! 26.08.2020, 19:38
W punkt
Rozalia
Rozalia 26.08.2020, 17:17
wchodzić w koalicję z PIS ?, to już lepiej wpaść do szamba , mniejszy wstyd i mniej brudu
T.Toruński
T.Toruński 26.08.2020, 21:15
Przecież pewien pisowski zakonnik o nich wyraził sie dosadnie cyt. Szambo nie perfumeria ! klecha mieł św. racje !
Eulalia
Eulalia 26.08.2020, 18:48
wchodzić w koalicję z Bronsiem ?, to już lepiej wpaść do szamba , mniejszy wstyd i mniej brudu
czerwony krawat
czerwony krawat 26.08.2020, 21:17
Eulalia zmień podklad bo ci przemaka !
Real Madryt
Real Madryt 26.08.2020, 16:02
Skate park - kolejna fanaberia Jana Nieomylnego
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk 26.08.2020, 19:09
Może to będzie jego nowe hobby na POlitycznej emeryturze ?????
Helena
Helena 26.08.2020, 15:33
Jestem za tym żeby wszyscy się sprzymierzyli z p. Bronsiem dla dobra Oleśnicy. Jakieś opozycje są niepotrzebne.
żałuję ale nie
żałuję ale nie 26.08.2020, 23:07
Nio ale nie możemy sprzymierzać się z kimś, kto podpisuje 21 postulatów w Gdańsku, czyli de facto działa na szkodę Polski, to po pierwsze, po drugie, przymierze powinno polegać na zaufaniu i wzajemnym szacunku, no ale ktoś kto sprawował władzę przez tyle lat autorytarnie nie może mieć szacunku dla innych. Dla dobra Oleśnicy? Ok, z tym, że teraz jest już odrobinę za póżno, bo zbyt wiele złego w Oleśnicy wydarzyło się w czasie rządów p. Bronsia.
Zosia
Zosia 26.08.2020, 15:48
Problem w tym, że p. Bronś sprzymierza się z kimś nie dla jakiegoś dobra, o dobru Oleśnicy zapomnij, tylko przeciw komuś. Widać że diabelska metodyka dziel i rządź jest bardzo bliska p. Bronsiowi.
Ż - jak żenada
Ż - jak żenada 26.08.2020, 15:36
Helena??? Czy raczej - Marzena ........

Pozostałe