Uwaga, awaria przy placu Zwycięstwa w Oleśnicy

  • 19.08.2020, 16:30
  • hagG
Uwaga, awaria przy placu Zwycięstwa w Oleśnicy Grzegorz Huk
Zawaliła się studnia kanalizacji sanitarnej...
Od rana ekipa fachowców  Miejskiej Gospodarki Komunalnej zmaga się z poważną awarią sieci sanitarnej przy ulicy Sinapiusa.
 
Jak powiedział portalowi olesnica24.com odpowiedzialny za stronę techniczną sieci mistrz Witold Samborski, pod wpływem wczorajszego ulewnego deszczu zawaliła się studnia kanalizacji sanitarnej i konieczna jest pracochłonna wymiana, która może potrwać do końca tygodnia.
hagG

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

3 × N I E
3 × N I E 20.08.2020, 21:36
Nie na darmo przecinało Oleśnicę kilka rzeczek,które zostały bezmyślnie zasypane przez ekipy dowodzone przez ińżynierów z awansu.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.08.2020, 22:57
Tak. Ja pamiętam czasy gdy wzdłuż ulicy Brzozowej oraz między Skłodowskiej i Kochanowskiego płynął strumyk. Jeśli dobrze pamiętam nazywany był Smródką.
,,,
,,, 20.08.2020, 20:39
To wina Bronsia bez dwóch zdań
John Brown
John Brown 20.08.2020, 20:24
Na ulicę SKŁODOWSKIEJ nie " SKŁODOWSKĄ" baranie bez szkoly
zw-kowalski
zw-kowalski 20.08.2020, 22:54
Czy dla odpływu wody z opadów ma znaczenie Skłodowskiej a nie "Skłodowską" ?
Sekcja Propagandy
Sekcja Propagandy 20.08.2020, 14:47
Proszę Państwa! Pozwólcie, że powitamy zebranych tu tradycyjnym Dzień Dobry! I przystąpimy do programu czyli do rzeczy. I z tej właśnie korzystamy z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, aby naszym mieszkańcom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program.
...
... 20.08.2020, 01:09
Zabetonowana Oleśnica, woda deszczowa nie ma gdzie wnikać, a przekroje rur pozostają te same.
Precz z Łukaszenką - Bronsiem
Precz z Łukaszenką - Bronsiem 20.08.2020, 10:18
Ale o tym wie każdy (no może - prawie każdy) inżynier budownictwa .....
..
.. 20.08.2020, 10:51
No właśnie, inżynier budownictwa zabetonował plac wokół MOKiS i nie zauważył, że woda z tego placu (i ulic z okolic szpitala) będzie spływać niżej - na Skłodowską. Każde burza to zalane piwnice Sklodowskiej 5. Po kilku latach na protesty mieszkańców - położono rury instalacji burzowej.
Andy Owl
Andy Owl 20.08.2020, 11:31
ten inżynier budownictwa nie miał czasu na naukę - działał w Socjalistycznym Związku Studentów ....
zw-kowalski
zw-kowalski 20.08.2020, 22:52
Koleś. Jak to wymyśliłeś? Za czasów kucia Bronsia było ZSMP, ZSP oraz NZS
Wiesław Walasik
Wiesław Walasik 19.08.2020, 17:28
No i stało się - SZAMBO WYBIŁO !!!!!!

Pozostałe