Radio Rodzina rozdaje oleśnickie misie

  • 13.08.2020, 12:21
  • kad
Radio Rodzina rozdaje oleśnickie misie
To efekt stałej współpracy Urzędu Miasta Oleśnicy i katolickiej rozgłośni.

Radio Rodzina, z którym Urząd Miasta Oleśnicy zawarł umowę na stałą promocję, rozdaje oleśnickie upominki. Właśnie ogłosiło konkurs:

 

"Serwus! Czołem! Ahoj! ☀️ W dzisiejszym Poranku, na dobry nastrój od samego rana, rozdajemy takie oto słodkie misie od Oleśnicy ❤️ Do tego kilka innych upominków - jeżeli chcecie, by trafiły do Was, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

❓❓Jaki zabytek Oleśnicy najbardziej Ci się podoba i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na nr 71 601, wiadomość rozpoczynając hasłem RODZINA

Powodzenia!".

Do udziału w konkursie zachęca Urząd Miasta Oleśnicy.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 15.08.2020, 10:26
Prawdziwą promocję Oleśnicy można tylko robić w oparciu o zamek (co też słusznie zauważył w swoim przyjętym do realizacji opracowaniu A. Sowa), bo to jest główny rozpoznawalny element Oleśnicy. Miś to jest przykład bezmyślności.
Andy Owl
Andy Owl 15.08.2020, 10:23
Jeszcze mogą rozdawać Janki - Dzbanki, które mogę mieć, ale muszę o tym wcześniej wiedzieć .....
Temu misiu oczko wypadło
Temu misiu oczko wypadło 14.08.2020, 22:39
"Oleśnicki Miś" - pamiątka z Oleśnicy na miarę czasów i możliwości Sekcji Komunikacji Społecznej.
 .
. 14.08.2020, 21:48
I wiecie, Jakimcowa przymknie oko na te misie w zamian za granty. Rozumiecie, taka nowa pisowska moralność w tym mieście. Jakimcowa właśnie wyznaczyła nowe trendy, tylko jak w tym wszystkim odnajdzie się Wojtek? Modli się za zwolenników LGBT prosząc o ich nawrócenie jednocześnie paktując z liberałem Bronsiem który wspiera te wszystkie wynaturzenia.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.08.2020, 22:34
Ale fajnie macie. To jakby nowa kontynuacja serialu Alternatywy 4. Nie spodziewałem się, że Oleśnica tak nisko upada. PS. Czy te SMS są płatne. Jeśli nie to proponuję wskazać : Dworzec Kolejowy, Starą stołówkę , WKU i Pod Blachą w byłych czerwonych koszarach, inne zaniedbane zabytki wskazane przez K.A. Kowalskiego.
prezes Ohucki klub tęcza
prezes Ohucki klub tęcza 14.08.2020, 13:18
No taki 'miś' na miarę naszych możliwośći.
ks. Sowa
ks. Sowa 14.08.2020, 08:03
Miś Jaś ?????
promo
promo 13.08.2020, 22:40
I tym się zajmuje Sekcja komunikacji, czyli promocji - kupują gadżety dla Bronsia, a on rozdaje redaktorom podczas wizyt w radio, kumplom itp. To jest promocja Bronsia, a nie Oleśnicy.
Koala
Koala 14.08.2020, 12:19
do Promo wolał bys żeby Pan burmistrz J Bronś rozdawal kaczki ? nie doczekanie twoje !
art
art 14.08.2020, 13:00
Kaczki są bardziej związane z Oleśnicą, widać je na każdym kroku. Misia żadnego nie zobaczysz.
..
.. 13.08.2020, 23:06
Wiadomo, - odpowiedzą, że zamek, I co z tego - Bronś kupi dworzec.
Kapitan Sowa na klopie
Kapitan Sowa na klopie 13.08.2020, 21:06
a CO Z NAWILŻANYMI CHUSTECZKAMI
Andy Owl
Andy Owl 14.08.2020, 13:54
Zamówiłem na Aliekspresie - dostawa będzie za 2 miesiące .... A później opchniemy w ratuszu z zyskiem .....
...
... 13.08.2020, 18:58
Oto platformerska rozgłośnia diecezjalna drenuje kieszeń miejskiego podatnika. Słuchalność 0,03%.
Kazieczko
Kazieczko 14.08.2020, 12:21
To są pisowskie pieniądze ma pozwolenie od nas !

Pozostałe