Czym Bronś (s)kusi Bartnika i Karpienkę?

  • 11.08.2020, 19:23
  • rpr
Czym Bronś (s)kusi Bartnika i Karpienkę?
Odwołanie Sarny i Leszczyłowskiego. Powołanie Komisji Sportu. Te ruchy mają dać funkcje radnym PiS w Radzie Miasta Oleśnicy.

Jaki będzie scenariusz działań Jana Bronsia w Radzie Miasta Oleśnicy po podpisaniu porozumienia z Prawem i Sprawiedliwością?

Klub burmistrza będzie dążył do odwołania Roberta Sarny (KO) z funkcji przewodniczącego Rady Miasta oraz Pawła Leszczyłowskiego (KO) z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta. Jeśli w tych głosowaniach radnych Bronsia poprą Wojciech Bartnik i Kazimierz Karpienko (obaj z PiS) i zagłosują też za powrotem Aleksandra Chrzanowskiego na fotel szefa samorządu, to mogą liczyć na objęcie dwóch funkcji.

Wojciech Bartnik zostanie wiceprzewodniczącym Rady Miasta, a z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu zostanie ponownie wydzielony sport i utworzona Komisja Sportu, której przewodniczenie dostanie Kazimierz Karpienko. 

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Koniec PiSu z twarzą
Koniec PiSu z twarzą 16.08.2020, 11:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

jaro kwak
jaro kwak 16.08.2020, 10:51
Uważam,że Bartnik powinien zostać przewodniczącym RM bo to przecież inteligencja i skarbnica wiedzy zaraz po Szczuraszkowej. Nuter powinien myć kanki po mleku ale tylko wyłącznie pod nadzorem. Takich właśnie mamy wybrańców narodu. Do społeczeństwa obywatelskiego jak na Białorusi to brakuje nam 150 lat świetlnych.
Tyle w temacie
Tyle w temacie 14.08.2020, 11:11
Oleśnicki PiS się sk.....ł i jego miejsce jest miedzy politycznymi k.....mi.
urban
urban 14.08.2020, 09:56
Spoko ciemny ludu, władzunia się wyżywi!
Koniec PiSu z twarzą
Koniec PiSu z twarzą 14.08.2020, 09:47
Skiba, Jakimiec, Bartnik i Karpienko- zdradziliscie PiS i nasze zasady etyczne. Szkoda na Was słów.
Yaroslav
Yaroslav 14.08.2020, 12:25
A jakie to są te wasze zasady? nie drenowanie kieszeni suwerena opluwać waszym jadem przeciwnika ?
.
. 14.08.2020, 13:09
Przynajmniej na naszym lokalnym podwórku :uczciwość, empatia transparentność taki jest Kołaciński Bronś nigdy nie osiągnie jego poziomu.
zw-kowalski
zw-kowalski 13.08.2020, 23:22
Internauto podpisujący się K.A. Kowalski. Lubisz pisać monologi. Nie podejmujesz dyskusji. Od pewnego czasu pytałem się Ciebie o obywatelstwo i narodowość twojego mentora z wyborów Kazia Karpienki. Nie odpowiedziałeś. Pytałem też ile lat płacił podatki w Niemczech a ile lat płacił je w Polsce ? Nie odpowiedziałeś. A wykazana przez niego emerytura w Euro jest wyższa niż emerytura z Polski. Kwestia czy w Niemczech lepiej zarabiał czy dłużej pracował w Niemczech jak w Polsce ? Czy Niemcy lepiej inwestowali jego składki emerytalne ?
Lena
Lena 13.08.2020, 22:55
Koniec tych lamentow, koniec tych placzow. Jest wiele do zrobienia w olesnicy i licze ze wspolnie Panowie będą działać dla mieszkancow, a nie tylko przepychac sie i krzyczec na siebie. Tylko wspolnie razem można coś zdziałać.
M
M 13.08.2020, 23:24
Judasze myślą tylko o sobie. Sprzedawczyki polityczni. Liczą się tylko stołki.
Bezapelacyjnie
Bezapelacyjnie 13.08.2020, 23:23
Lenuś, ale od prawie dwóch lat panowie i panie nie lamentowali i pracowali nie krzyczeli na siebie, zjednoczyli szyki i co? Wielkie gówno utopili wszystko co możliwie. Mówisz działać dla mieszkanców, zatem dla kogo działał Bronś przez ostatnie 2 lata? I nie zdajesz sobie prawdopodobnie sprawy z tego , że w Szpitalu destrukcja poszła tak daleko , że nie da się odtworzyć stanu sprzed Bronsia czy Wywrota, z tej placówki uciekło wielu wspaniałych, doskonałych lekarzy którzy już nie wrócą, Szpital już rzec można nie istnieje wspomnisz moje słowa. Wielki PiS pod dyktando radnej Jakimiec zacznie ustawiać Szpital i co? Do odstrzalu na pierwszy ogień tak przypyszczam ginekologia ze względów politycznych, oddział ktory w tej chwili jako jedyny jest rentowny. Ehhh szkoda gadać, już po PZS. Niestety. No ale Lenuś zebyś nie miala wątpliwości ja uważam , że e to wszystko wina Bronsia.
.
. 13.08.2020, 22:24
Jeśli zabiegi Jakimiec doprowadzą do zdrady Bartnika i Karpienki Oleśnica cofnie się na naszych oczach do czasów średniowiecza, gdzie czuć będzie stęchlizną moralną a smród sprzedawczyków będzie czuć wszędzie, jak odór unoszący się nie wiadomo skąd rokrocznie w sierpniu. Tej podwójnej dawce smrodu nie podołam, panie Michale RATUJ!!!!
wujek dobra rada
wujek dobra rada 13.08.2020, 21:50
Uwielbiam to pierdziszewskie 'muppet show'!
.
. 13.08.2020, 16:06
Oooooo Tw Anna nadaje.
Mateusz
Mateusz 13.08.2020, 15:14
Oni już dawno sie sprzedali za "miske ryżu" !
Wsytd. Hańba. Frajerstwo
Wsytd. Hańba. Frajerstwo 12.08.2020, 22:02
Dwa Judasze.
Siema
Siema 12.08.2020, 14:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

polikarp
polikarp 12.08.2020, 09:47
Drang nacht glas !
Tamara
Tamara 12.08.2020, 06:21
Roksana trafiłaś w punkt.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.08.2020, 00:27
Cóż, mieszkańcy Oleśnicy - macie takich radnych, jakich sobie sami wybraliście. Do tego grona dodać jeszcze trzeba jednego radnego, którego pewnego razu spotkałem w sklepie osiedlowym - nie miał maseczki, kupował wódkę, a innym razem jechał na rowerze niezgodnie z przepisami o ruchu drogowym.
czyż nie?
czyż nie? 12.08.2020, 09:53
Właśnie przez to, że brakuje Panu odwagi podać fakty (imię, nazwisko) tacy ludzie są stale wybierani do Rady Miejskiej. Ludzie nie znają prawdy o nich.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.08.2020, 17:31
Jeżeli Ty, tchórzliwy Internauto, będziesz podpisywał/a się własnym imieniem i nazwiskiem, to poznasz więcej szczegółów. Tchórz zarzuca mi brak odwagi! Obłuda do potęgi.
Holistycznie
Holistycznie 12.08.2020, 08:21
Panie Krzysztofie - tu trzeba podać personalia - radny jest osobą publiczną, a chamstwo i patologię trzeba piętnować i nazywać po imieniu .....
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.08.2020, 17:32
Proszę podpisywać się swoim imieniem i nazwiskiem. Pisanie anonimowo jest wyrazem braku szacunku wobec innych.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.08.2020, 22:22
Internauto podpisujący się Krzysztof A. Kowalski. A czym jest nie odpowiadanie przez ciebie na postawione tobie konkretne pytania. Specjalizujesz się w monologach.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.08.2020, 00:24
Ani to śmiać się, ani płakać. Rozpędzić to towarzystwo. Żenujące aż do bólu.
zw-kowalski
zw-kowalski 11.08.2020, 23:54
A czy ktoś może sprawdzić czy radny Karpienko ma obywatelstwo niemieckie z racji zamieszkania w Niemczech czy z racji pochodzenia niemieckiego? Ile lat mieszkał i pracował w Niemczech ? Jego emerytura w euro jest wyższa niż polska emerytura. Kwestia czy lepiej zarabiał czy dłużej pracował w Niemczech jak w Polsce ? Na moje maile pisane po polsku nie odpowiada.
Erika Steinbach
Erika Steinbach 12.08.2020, 08:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Roksana
Roksana 11.08.2020, 22:46
Panie Michale larum grają! To nie czas, by jedna starsza Pani będąca ofiarą i zarazem beneficjentką bronsiowego i nie tylko ukąszenia rozmieniała na drobne konserwatywne środowisko Oleśnicy i okolic. Dość!!! I jeszcze to stanowisko dla siostry starszej Pani!!! Tak ma wyglądać ta konserwatywna prawica, która ma stawić czoła lewackiemu zidioceniu. Czas na zmiany po prawej stronie!!! Lektura Panoramy mnie przygnębiła. Karasek do zarządu nie, bo nie z partii, Wojciechowska też nie, bo też podobnie. Nosz k.... mać! A kompetencje to się nie liczą??? Czas na wiatr zmian po tej stronie. Panie Michale, ja nic nie sugeruję, ale larum grają. Bierz Pan prawą stronę w mocne swoje ręce, bo z geriatrycznym powiatowym PIS-em, to my daleko nie zajedziemy.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 13.08.2020, 10:31
@Roksana - sądzę, że czas przyjrzeć się także pisowso-nacjonalistycznemu zidioceniu. Pani Jakimiec zachowuje się pragmatycznie - korzysta z tego co jest jej dostępne. Cwaniactwo i tyle. O jakiej konserwatywnej prawicy prawisz kobietko ? Kołaciński - np. ma korzenie peerelowskie i służył wraz z Armią Radziecką broniąc socjalizmu, a dziś mieni się prawicowym konserwatystą...
Dengrengolada na wszystkich szczeblach władz w państwie, z czego najbardziej zadowolony jest niejaki kombinator Rydzyk - wg Kaczyńskiego: "Bóg obdarzył go szczególną misją" .
Po prostu Polakom odbija. Dowód: klęczący w Rynku, przed Ozimkiem burmistrz Kołaciński. I do niego wołasz "larum grają!". Kupa śmiechu.
Bractwo ze zsypu
Bractwo ze zsypu 14.08.2020, 11:50
Edek - a, teraz idziemy na jednego .....
zw-kowalski
zw-kowalski 13.08.2020, 23:26
Panie Edmundzie. I zgadzam się z Panem. Nikt nie zmuszał Kołacińskiego aby wstąpił do WAM i tam ślubował miłość i wierność ZSRR. Sam dwa raz wybroniłem się przed Dęblinem. Z WAT uciekłem przed pierwszą sesją. Opisałem to trzem kropką.
...
... 13.08.2020, 19:56
Panie Kaleciński, Pan masz głębsze korzenie PRL-owskie niż M. Kołaciński. Był lekarzem wojskowym, czyli był przy wojsku. Nie służył razem z Armią Radziecką, a przyjmował w przychodni wojskowej dzieci (m.in. mojego syna) i czekał kiedy będzie mógł odejść do cywila, żeby normalnie żyć.A pan jak zwykle kłamiesz. Każdy w Polsce ma prawo wierzyć w to. co mu się podoba. Krytykujesz, bo ciągle masz mentalność PRL-owską.
Otdelienie pa Razwiedkie
Otdelienie pa Razwiedkie 14.08.2020, 11:53
POzwólcie zameldować - TW "Anna" znowu nadaje:
https://inwentarz.ipn.gov.pl/s… kaleciński&page=1&url=[|typ=0]
Roksana
Roksana 16.08.2020, 10:13
TW "Anna" Kalecińska :-) :-) :-)
A to dobre!!! Nie wiedziałam. To taka nasza oleśnicka Margot. :-) :-)
zw-kowalski
zw-kowalski 13.08.2020, 23:16
Jeszcze bardziej wkopujesz Kołacińskiego. Opisujesz go jako masochistę który pod przymusem został wcielony do WAM i czekał na odejście do cywila. W tamtych czasach WAM proponowała moja wychowawczyni koledze ze szkolnej ławy. Odmówił. Nie chciał się zeszmacić. Na medycynę się nie dostał choć egzaminy zdał. Poszedł na farmację i tam robił karierę. Natomiast dwóch pozostałych kolegów nie mając szans na akademię medyczną poszło na WAT. Kto bronił w tamtych czasach Kołacińskiemu zdawać na uczelnię cywilną ? Ja w 79 odmówiłem wstąpienia do Dęblina. To samo zrobiłem w 80. W 81skierowano mnie na WAT. W styczniu 82 uciekłem i dostałem karnie dosługę. Więc nie pie... takich bzdur.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 13.08.2020, 20:36
Trzykropku - podyskutowałbym gdybyś miał odwagę się podpisać, a kropki ? No cóż...
Edmundos Hipokrytos
Edmundos Hipokrytos 13.08.2020, 12:54
Bronś będzie teraz razem z Bartnikiem występował w Klerykalnym Radio Rodzina? Czy opłata wzrośnie czy wystarczy te 2 tysiące z miejskiej kasy na kler w Radio? Czekam na udział Bronsia w męskim różańcu.
żal pana czytać panie Edmundzie
żal pana czytać panie Edmundzie 13.08.2020, 11:53
Tak tak, wszystkiemu winni są Kołaciński, Rydzyk i Kaczyński. Wszyscy po 40 mają korzenie perelowskie w mysl pańskiego rozumowania. Był pan kiedys bystrym obserwatorem życia politycznego. Dzisiaj tylko zafiksowanym na kler i piszącym według swoich osobistych sympatii i antypatii pro Bronsiowym propagandystą. Jak u Tomasz Lisa zawsze wiadomo co pan i on napisza. Jednowymiarowo, cepem , bez odrobiny obiektywizmu
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 13.08.2020, 12:27
Komu żal, temu żal. Ale najbardziej żal ludziom anonimowym, ze strachu. Źle wytypowałeś winnych. Ja wskazałem innych winnych in gremio: "Po prostu Polakom odbija". Co do kleru, to najbardziej zdemoralizowana kasta, ze zbrodniczymi ciągotkami. Bez względu na kolor sutanny. Co do Bronsia - a gdzie widzisz anonimie moją propagandową wenę wobec niego ? Biedaku, tylko czytasz jednowymiarowo i takoż myślisz. Obiektywizm nie jest obowiązkowy dla każdego. Bo nawet niedouczony ksiądz bredzi, że jest Bóg. Puknij się, właśnie cepem, w czółko. Może tzw. szare komórki pod czaszką ci zakołatają...
.
. 13.08.2020, 12:55
Panie Edmundzie BRONŚ Z Bartnikiem w klerykalnym Radio Rodzina. Podobno już wkrótce.
TW Anna
TW Anna 13.08.2020, 14:17
No, jakby byłoby to Radio Sputnik ..... eto wsio w pariadkie !!!!
Wyborca Dudy
Wyborca Dudy 12.08.2020, 19:02
Całkowita zgoda.
Tak uważam
Tak uważam 12.08.2020, 07:47
Zasadniczo pani Jakimiec podejmując samowolkę idąc na kawę do Ratusza powinna zostać usunięta ze struktur PiS.
Renia
Renia 12.08.2020, 09:47
Na kawę to może chodzić... Nawet i na wódkę
Mecenas
Mecenas 12.08.2020, 08:23
W trybie dyscyplinarnym !!!!
papuga
papuga 12.08.2020, 09:45
Bez zadnego trybu !
zośka
zośka 11.08.2020, 22:54
@Roksana - 100% !
!
! 11.08.2020, 22:52
LARUM GRAJĄ!!
.
. 11.08.2020, 22:09
Spokojnie. Nie zeszmacą się. Bronś to przegra.
?
? 12.08.2020, 17:28
A skądże ta wiara?

Pozostałe