NASZ NEWS: Koalicja Bronś - PiS została podpisana

  • 11.08.2020, 08:32
  • rpr
NASZ NEWS: Koalicja Bronś - PiS została podpisana
Koalicja Ruchu Samorządowego z Prawem i Sprawiedliwością oficjalnie zawarta. Umowę koalicyjną podpisał wczoraj osobiście burmistrz Oleśnicy, a ze strony partii m.in. posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka i Wojciech Bartnik, miejski radny.

O szczegółach, w tym personalnych, umowy zwartej pomiędzy Ruchem Samorządowym a Prawem i Sprawiedliwością napisała w dzisiejszym wydaniu Panorama Oleśnicka.

Jak dowiedział się portal olesnica24.com, nastąpiła jedna zmiana w stosunku do informacji, które ujawniła Panorama. PiS dostanie też drugie stanowisko wiceprzewodniczącego Rady Powiatu - zostanie nim Anna Kępa (PiS), a obecny wiceprzewodniczący Marek Rubik (RS) przejmie przewodniczenie Komisji Budżetu Rady Powiatu.

Czy nowa koalicja w Radzie Powiatu Oleśnickiego będzie miała przełożenie na Radę Miasta Oleśnicy? Czy Wojciech Bartnik i Kazimierz Karpienko (obaj PiS) przejdą teraz do klubu Jana Bronsia? Z informacji portalu olesnica24.com wynika, że mają opuścić klub Oleśnica Razem, zostać radnymi "niezależnymi", zdecydowanie mniej krytycznymi wobec działań burmistrza Oleśnicy niż dotychczas.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (212)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 15.08.2020, 10:41
Wojtek przecież wiesz ze i tak cie wycyckają i dostaniesz miejsce na końcu listy. Bronś nigdy nie wybacza a ty jesteś pierwszy na jego czarnej liście. Dziś uśmiecha się do ciebie a druga ręką już Ci nóż w plecy wbija.
Zaangażowana poetka Zdzisława
Zaangażowana poetka Zdzisława 14.08.2020, 08:07
Partia i Bronś – bliźnięta-bracia –
kogo bardziej matka-historia ceni?
Mówimy – Bronś, a w domyśle – partia,
mówimy – partia, a w domyśle – Bronś.
Kiedy najbliższa sesja RM?
Kiedy najbliższa sesja RM? 13.08.2020, 22:30
Piszą, że Wojtek i Kazik mają być przychylni Bronsiowi, zatem kiedy Bronś tradycyjnie będzie krytykował rząd PiS ci podkulą ogony jak tchórze? Nie wierzę w to!!! Muszę to zobaczyć.
Na pohybel pisim
Na pohybel pisim 13.08.2020, 08:35
Brawo Pan Janek !!!
Wyborca Baćki.
Wyborca Baćki. 28.08.2020, 00:09
I tak kolejne 25 lat pod okiem Miłościwie Panującego .
To idzie młodość, młodość ....
To idzie młodość, młodość .... 13.08.2020, 07:36
A co na to Edmund Edmudowicz ???? Chyba już cieszy się powitanie w fan clubie Baćki towarzyszki Zdzisławy ????
lol
lol 13.08.2020, 12:08
Backo pracowicie przygotowuje koryta dla świń - strasznie żyrte te jego świnie
Karol Młot
Karol Młot 12.08.2020, 23:27
W Dziadostwie szykuje się podła zmiana?! W Oleśnicy gorzej niż tragedia! Panie Michale K.! Czas i to najwyższy oleśniczanom wyjaśnić!! To Wojtek i Kazik będą paradować w tęczowych koszulkach i tęczowych majtkach???! Ponoć umowa zawiera klauzulę o paradowaniu Wojtka w tęczowych majtkach na różańcu mężczyzn??
Wstyd. Hańba. Frajerstwo
Wstyd. Hańba. Frajerstwo 12.08.2020, 22:00
Dwa Judasze
marek
marek 12.08.2020, 21:37
jeszcze nie wiadomo czy Karpienko zdradzi, zawsze był przeciwko Bronsiowi, co się stało, że zmienił zdanie. Powinien sobie zdawać sprawę, że w Oleśnicy nie będzie szanowany, bo Brons ma go gdzieś i OR także, jeśli zdradzi.. Co zyska - parę złotych?
Precz ze zdrajcami
Precz ze zdrajcami 13.08.2020, 07:28
..... zostanie mu chyba ucieczka do Vaterlandu - do Rzeszy !!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 13.08.2020, 23:29
On nie musi uciekać. Z tego co wiem to ma obywatelstwo Niemiec. I nie odpowiada na podstawowe pytania jakie mus wysłałem.
Wyborca Dudy
Wyborca Dudy 12.08.2020, 16:34
Pani Jakimiec, Bartnik, Karpienko- rozpieprzyliście ponad połowę oleśnickiego i powiatowego elektoratu.
.wyborca
.wyborca 12.08.2020, 16:48
Za kilka srebrników. JUDASZE
zmiana
zmiana 12.08.2020, 15:33
trendy są nieubłagane PiSu takiego, jak wszyscy znają już niedługo nie będzie - to co ma się spalić w ogniu to się spali stąd dziwne sojusze polityczne, wtedy wychodzi na światło dzienne wiele ukrytych spraw i machloj politycznych.Nadchodzi nowy świt i nowe rozdania!Wszystko będzie wyglądać inaczej.
D. B.
D. B. 12.08.2020, 12:57
Panie Janku, nie tego się spodziewałam gdy na Pana głosowaliśmy i gdy na Pana rzecz działałam przed wyborami. Nie po to, żeby dziś się Pan bratał z Pisiorami!!! Pisior zawsze będzie pisiorem!!! Nie lojalny sprzedawczyk o kościelnych poglądach. Ech.... Nie tak miało być.
Jankess
Jankess 12.08.2020, 13:27
To samo napisał bym w drugą stronę.
parafianin
parafianin 12.08.2020, 12:56
to teraz Bronś razem z Bartnikiem , bedzie brał aktywny udział w męskim różańcu ?
.
. 13.08.2020, 22:56
Nie, teraz Bartnik będzie brał udział w wyśmiewaniu rządu PiS.
Wierny zasad
Wierny zasad 12.08.2020, 12:47
Zaraz będą przejmować media. Jedyne co nam zostanie to wolne samorządy. A Bronś oddaje Oleśnicę i idzie z PiSem? Hańba Panie Janie. Hańba Pani Susidko. Hańba Panie Czarnecki. Hańba Panie Horbacz. HAŃBA!!!
.
. 13.08.2020, 14:34
Wolne samorządy aleś teraz dowalił. Samorządy przez zasiedzialość lokalnych baronów są jedną wielką sitwą, w niektórych funkcjonują wręcz układy mafijne cementowane od dziesięcioleci. To mają być wolne samorządy? Drwisz? Na szczęście PiS wprowadził dwukadencyjność, na nieszczęście dla nas o 20 lat za póżno.
Holistycznie
Holistycznie 12.08.2020, 12:15
Czyli jak dobrze rozumiem - w ratuszu towarzyszka Jakimiec zastepuje Paprotkę, zaś Paprotka wzmacnia Propaganda Abteilung ????
hihi
hihi 12.08.2020, 12:19
Jakimiec zawsze chyba się w nim podkochiwała jeden telefon - jeden znak i pofrunęła na skrzydłach mimo 74 lat! paprotce zrobiła konkurencję?
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.08.2020, 11:12
Ja zawsze lubiłem takie MILF-y jak Zdzisia .....
Foxy boxing
Foxy boxing 12.08.2020, 12:59
No, to jak teraz dziewczyny wezmą się za włosy .....
promotor
promotor 12.08.2020, 16:22
Czas na zmianę paprotki, Ale do Propaganda Abteilung też się nie nadaje.
Ave .....
Ave ..... 13.08.2020, 07:31
.... hmmmm - zawsze pozostaje jej prowadzenie bloga o modzie i makijażu .....
?
? 12.08.2020, 11:24
Ok, już wiem już się nauczylem , oleśnicki PiS to patałachy, fleje i mięczaki do tego oszukali mnie bezczelnie bratając się z Bronsiem za kapelusz gruszek. Czy ktoś wie czy KONFERDERACJA będzie działać w Oleśnicy?
Jacek
Jacek 13.08.2020, 17:01
Tak razem z PiS i Bronsiem,
end
end 12.08.2020, 12:05
Kolego oni mentalnie zawsze z nim byli zbratani tylko dla samego istnienia zajęli pozycje w pis, bo to była wygodna pozycja do przeczekania - żłob był?BYŁ! i to było najważniejsze!Powinni przepaść na zawsze jako ugrupowanie mega hipokrytów!Z tego wynika że nawet było im daleko do wspierania Kołacińskiego nie byli do tego zdolni bo widzieli jedynie w Bronsiu nadzieję polityczną.Tu musi powstać coś nowego na solidnych fundamentach!Sądzę jednak że długo nic nie powstanie!Każdy kto będzie próbował założyć maskę Pis z góry skazany jest na brak wiarygodności .
Zenek
Zenek 12.08.2020, 08:18
Mając w szeregach lokalnych PiS V kolumnę nie dziwię się że Kołaciński przegrał wybory
.
. 12.08.2020, 17:08
Przegrał, bo był z PiS.
trampek
trampek 12.08.2020, 01:30
Only Cristof *** can make this town great again!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.08.2020, 00:28
Cóż, mieszkańcy Oleśnicy - macie takich radnych, jakich sobie sami wybraliście. Do tego grona dodać jeszcze trzeba jednego radnego, którego pewnego razu spotkałem w sklepie osiedlowym - nie miał maseczki, kupował wódkę, a innym razem jechał na rowerze niezgodnie z przepisami o ruchu drogowym.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.08.2020, 00:18
"Z informacji portalu olesnica24.com wynika, że mają opuścić klub Oleśnica Razem, zostać radnymi "niezależnymi", zdecydowanie mniej krytycznymi wobec działań burmistrza Oleśnicy niż dotychczas." byłoby to draństwo.
ks. Sowa
ks. Sowa 12.08.2020, 12:16
to fakt - nie będzie od nich nic zależało !!!
wsio
wsio 12.08.2020, 00:09
Pierdziszewski 'muppet show'!
Spielberg
Spielberg 14.08.2020, 08:10
Geriatric park !!!

Pozostałe