Burza przerywa piknik lotniczy

  • 09.08.2020, 08:19
  • ZN
Burza przerywa piknik lotniczy Zbigniew Nowak
Piknik lotniczy w Komorowie (gmina Syców, powiat oleśnicki) został nieoczekiwanie przerwany nagłą burzą.

Samoloty trzeba było przymocować linami do ziemi, aby wiatr ich nie porwał, ale to nie oznaczało końca problemów!

Wichura zaczęła bowiem przewracać namioty, niektórzy ludzie byli mocno przestraszeni, matki uspokajały płaczące dzieci. Wiele osób chciało jak najszybciej uciec do domów, ale okazało się, że ich samochody grzęzną w błocie, które błyskawicznie powstało na całym terenie. 

Szerzej o pikniku lotniczym już we wtorek w "Panoramie Oleśnickiej".

ZN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aleksander
Aleksander 10.08.2020, 13:33
Szkoda ze pan nie zrobił zdjęcia chłopakom zPanstwowej Straży Pożarnej podczas tej wichury !!! Jak tchurze schowali się i pozamykali w wozie strażackim! Ludzie bez wahania podlecieli i każdy jak mąż i żona złapali namioty. A jak dziewczyna poszła i zwróciła im uwagę to opryskliwie odpowiadali i nie pomogli!! Frajerzy i na pewno nie strażacy! powinny zostać wyciągniente konsekwencje.!!! A całościowo piknik rewelacja, najlepsza impreza w okolicy wciągu całego roku!
Gość
Gość 11.08.2020, 10:12
Dla sprostowania strażacy to byli nie z PSP tylko OSP Stradomia Wierzchnia...
Monia
Monia 09.08.2020, 22:44
Oj co wy w tym Komorowie tak przeżywacie, było minęło.Przeleciało i już ale maseczki mogły być. Oby jutro wszyscy zdrowi byli bo inaczej to UMiG na urlopie i znów nic nie załatwimy.
Kaja
Kaja 09.08.2020, 22:28
Pan autor chyba przyjechał tylko na burze, zrobił zdjęcia i pojechał do domu skoro nic więcej nie ma do dodania na temat świetnej organizacji i mocy atrakcji jaka zapewnili organizatorzy. Brawo Komorów!!!
Błąd
Błąd 09.08.2020, 22:10
Do Arek. Zaangażowali
Arek
Arek 09.08.2020, 21:43
Dlaczego tego pana od zdjec nie bylo w piatek wieczorem jak mieszkancy komorowa i nietylko zorganizowali swoja pomoc za darmo w rozkladaniu namiotow i pomocy w przygotowaniu pikniku, tylko latal z aparatem w czasie burzy i wypisuje glupoty
Arek
Arek 09.08.2020, 21:37
Bardzo fajna impreza brawo dla soltysa i ludzi ktorzy sie zaangarzowali w pomoc ktos poswiecil pile na miejsca parkingowe, a ze przyszla burza i bylo bloto to nie wina organizatorow wielki szacun super impreza, a ze ludzie trzymali namioty to swiadczy o ich determinacji i woli pomocy w tak trudnych warunkach
.....
..... 09.08.2020, 15:44
No dystansu to tam nie widać. Ktoś nieźle się lansuje.Gdzie maseczki. Dopiero pani z Komorowa wszystkich wyzywała od debili no nie noszą maseczek i to w GS.
Marcin
Marcin 09.08.2020, 13:11
No tak kolejny bezwartościowy artykuł
Zamiast pokazać prawdziwy piknik i ludzi którzy stworzyli wspaniałą atmosferę. To pokazał 30 min burze i na dodatek nie prawdziwy opis całej sytuacji. I ten namiot na zdjęciach służył charytatywnej zbiórce na leczenie chorych dziewczynek Agatki i Mii.
A Pan sobie zrobił sensacje z tragedii bo ucierpiało wiele fantów które miały pomoc tym dziewczynką. Ale brawo dla fotografa i jego artykuł przecież praca najważniejsza i laury chwały...
Marek
Marek 09.08.2020, 10:41
Czy wszystko bylo przygotowane jak należy? Nagłe krotkotrwałe zalamanie pogody i problemy z komunikacją? A dystans w zwiazku z covid?
Alicja
Alicja 09.08.2020, 19:44
Tak. Wszystko było przygotowane.
A problem z komunikacją - impreza obywała się na polu, logicznym jest, że nikt nie wyłoży kostki, aby raz w roku uczestnicy mogli na niej zaparkować.
Widocznie nie byl Pan uczestnikiem, a na siłę chce wtrącić swoje przysłowiowe "5groszy". Ja uczestnikiem byłam i podziwiam zaangażowanie oraz przygotowanie festynu.

Pozostałe