Radny Bielański skomentował akcję w obronie aresztowanego Michała Sz.

  • 08.08.2020, 12:31
  • kad
Radny Bielański skomentował akcję w obronie aresztowanego Michała Sz. Kadr z video dokumentującego pobicie przez "Margot" kierowcy kampanii "Stop Pedofilii"
W obronie "Margot" stanęły środowiska lewicowe.

Radny oleśnicki Paweł Bielański (Oleśnica Razem) skomentował na portalu społecznościowym aktualne wydarzenia:

"W Warszawie aktywiści LGBT, politycy lewicy i "obrońcy" demokracji, zasłaniając się tęczowym immunitetem, wszczynają awanturę, z powodu aresztowania Michała Sz. ps. "Margot" podającego się za Małgorzatę (na filmiku "Margot" to ten z plecakiem). Bojówkarz LGBT w ramach walki o tolerancję wraz ze swoją "ekipą" próbował zabrać telefon działacza fundacji pro-life, wcześniej demolując auto fundacji.

Uznanie dla tego chłopaka, który wykazał nerwy ze stali, choć mógł w obronie własnej zwyczajnie się bronić, ale wówczas to on zostałby okrzyknięty "faszystowskim bandytą".
Prowokacje będą narastać".

Radny zamieścił też video z napaści z udziałem Michała Sz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Michał Sz. przedstawiany jest w mediach lewicowych jako kobieta o pseudonimie "Margot". Tymczasem na tym video sam mówi o sobie jako o mężczyźnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (97)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx
xxx 11.08.2020, 11:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lbtg
lbtg 11.08.2020, 08:47
Bielanski powiem wam tak podłość ludzka nie zna granic !
.
. 10.08.2020, 22:07
Prawdopodobnie Margot będzie kolejnym lewicowym kandydatem po Biedroniu na stanowisko prezydenta.
Janusz dyrektor mops
Janusz dyrektor mops 10.08.2020, 17:08
Dlaczego nie użyto gazu, broni glatkolufowej, armatek wodnych i palek!
Tylko na prawicową strone można tak jak bylo za Tuska!

Niech pod celą mu pomogą znaleźć sen życia!
gad
gad 10.08.2020, 21:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ormo czuwa
ormo czuwa 10.08.2020, 08:40
Niech żyje i rozkwita kartoflana republika i nasza pisokomunistyczna milicja obywatelska!
.
. 09.08.2020, 22:01
@ Holistycznie. Ujmując wypowiedż Twą holistycznie, stwierdzić należy iżeś niespełna holistyczny.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 09.08.2020, 19:12
To co zrobił było niepoważne. Ale sprawdźcie ile podobnych zdarzeń jest rocznie w Oleśnicy. Kilka tygodni temu po Sycowie biegano z maczetami. Co robili narodowcy jeszcze niedawno w Hajnówce ? Polska się brutalizuje. Strach do was jechać. Policja twierdzi , że okazja czyni złodzieja.
.
. 09.08.2020, 19:22
Niepoważne? To co zrobił to bandytyzm i nie ma do tego usprawiedliwienie. Mam nadziej na wyrok zgodnie z kodesem karnym 5 lat. I nie tylko dla niego, ale dla całej bandy która napadała z nożami na auto i wolontariusza pro-life. Kolejny wpis gdzie próbuje pan zbagatelizować czy wręcz usprawiedliwiać bandycki czyn Margota i jego bandy. Dla bandziorów nie ma wytłumaczenia, że inni robią czyny karalne czy bandyckie . Bandytzym to bandytzym i nie żadnego usprawiedliwienia, bo następnym razem oprawca kogoś zabije.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 09.08.2020, 22:00
Ja go potępiam. Ale to w Polsce już norma po wszystkich stronach. W Polsce już ksiądz potrafi się pobić z innym księdzem czy z wiernym. W pro life jest jeden chory działacz. Jemu umarzają wszystkie występki że względu na stan zdrowia. Natomiast gdy jemu coś robisz to masz paragrafy. Tak to działa.
Margot będzie posłem?
Margot będzie posłem? 09.08.2020, 18:45
A ten Margot po tym jak ze swoją bandą zdemolował samochód i napadł na wolontariusza pro-life, krzyczał razem ze swoją bandą "J..ć pały! I Sąd cały!" Czy to była krytyka tych wolnych sądów co to niby zostały ostatnim bastionym nie zawłaszczony przez " reżim" Kaczyńskiego? Nowy bohater opozycji, zasłużony w bojach agresor bijący ludzi na ulicach, będzie miał wysokie miejsce na listach KO lub SLD.
zw-kowalski
zw-kowalski 10.08.2020, 00:07
Polskie sądy to jedna wielka kompromitacja od początku przemian ustrojowych. Właśnie dostałem z sądu w Piotrkowie wezwanie o złożenie oświadczenia majątkowego. Ja wnosiłem jako oskarżyciel posiłkowy wniosek o przydział pełnomocnika procesowego bo od 9 marca ze względu na wirusa nie mam przychodów. Sąd każe mi złożyć oświadczenie majątkowe i zaświadczenie z US o dochodach. W Szwecji urząd nie wydaje zaświadczeń. Dochód za 2019 miałem niezły i będę miał dopłatę ok 18 tys SEK do 15 listopada. Ale branża stoi. Magazyn pełny. Skąd oni biorą takich sędziów oderwanych od rzeczywistości.
,v
,v 09.08.2020, 18:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Big
Big 09.08.2020, 18:03
No to v dał świadectwo o sobie... Mniej niż zero
Czy będzie go Giertych bronił?
Czy będzie go Giertych bronił? 09.08.2020, 17:47
Michałowi Sz. ps. "Margot" postawiono zarzuty napaści, pobicia i zniszczenia samochodu czyli z art. 115 § 21 kk (występek o charakterze chuligańskim). Jak poinformowała w sobotę warszawska prokuratura grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
AL
AL 09.08.2020, 17:41
Racjonalne spojrzenie na lewacką wojnę ideologiczną. Panie Pawle DZIĘKUJĘ
lok
lok 09.08.2020, 17:17
zw-kowalski przestań tutaj smrodzić.Spadaj do szwedzkiego raju.
Holistycznie
Holistycznie 09.08.2020, 17:08
Dylemat to ma teraz sPOcony Janek.
Czy na pl. Zwycięstwa postawić:
a) tęczę;
b) pomnik Prezydenta Kaczyńskiego ???
Conował
Conował 10.08.2020, 21:27
Wole tecze jak pomnik dowolopera !
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:45
https://mazgula.pl/aktualnosci…
Ten sam tow. Mazguła
Ten sam tow. Mazguła 09.08.2020, 17:04
Przeżyłem stan wojenny i nie pamiętam, żeby po ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakiś szczególnych prześladowań, oprócz tego byli ludzie internowani – „wspominał” płk rez. Adam Mazguła. – Nie powiem, oczywiście były tam jakieś bijatyki, jakieś ścieżki zdrowia, ale generalnie najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu – dodawał z nieskrywaną szczerością przemawiając w trakcie protestu pod Sejmem ws. ustawy dezubekizacyjnej.
Lewactwo odlatuje
Lewactwo odlatuje 09.08.2020, 17:45
Mazguła to ten co opowiadał jak ZOMO pałowało Polaków z uśmiechem na twarzy na kulturalnej imprezie jakim był stan wojenny . Kilkanaście osób zamordowano, ale..
... kulturalnie
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:38
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,1…
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:18
Oto pokaz siły policji i sprawności jej funkcjonariusz - zatrzymali "groźną terrorystkę, zagrażającą międzynarodowemu pokojowi", by ją obezwładnić, trzeba było wielu uzbrojonych policjantów (efekt szkoleń): https://www.wiesci24.pl/2020/0…
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:05
Mam nadzieję, że Paweł Bielański przeprosił tego, któremu (bez jego wiedzy) zaglądał do telefonu komórkowego, siedząc obok na widowni hali sportowej, że wreszcie uznał, iż jego postawa w poprzedniej kadencji nie była uczciwą społecznie (jednocześnie przewodniczący komisji rewizyjnej i pracownik pionu kierowniczego w miejskiej spółce), że równie stanowczo protestował, gdy Rafał Ziemkiewicz kpił z walczącego o życie Jerzego Stuha, że oburzał się, gdy Kuba Strzyczkowski chciał przeprosić Marka Niedźwieckiego, ale członkowie Zarządu Polskiego Radia (a są to członkowie PiS, czyli zdeklarowani katolicy) się nie zgodzili, gdy biskup Ignacy Dec na łamach "Naszego Dziennika" dał do zrozumienia, że ci, którzy nie głosują na Andrzeja Dudę są złymi chrześcijanami, gdy umorzono śledztwo w sprawie wieszania zdjęć Europosłów na szubienicach, gdy Nowym Światem maszerowali ONR-owcy https://youtu.be/U65fseXZ7MI . Na to przyzwalają ci z PiS. Też jestem oburzony postawą takich, którzy najpierw jednych biją, a później krzyczą, że są pokrzywdzeni. Przykład "Margo". Irytuje też mnie obłudna i perfidna postawa jednej posłanki (PO), z premedytacją fotografującej się z wegańskim transparentem przed Bóg Honor Ojczyzna, a później krzycząca, że się ją prześladuje za wegański transparent. Dlaczego nie pozowała przed wegańskim barem? Obłuda i zakłamanie mają swoich reprezentantów po każdej stronie. Paweł Bielański powinien zapoznać się z relacjami przypadkowych przechodniów, których policja zatrzymała na 48 godzin. Są to relacje jakby żywcem wzięte z opisów czasu hitlerowskiej okupacji.
?
? 10.08.2020, 08:05
Hilterowskiej okupacji? O czym bredzisz człowieku? Porównujesz zatrzymania aktywistów LGTB którzy wszyscy są już po 24 godzinach w domu, do hitlerowskiej okupacji i setki tysięcy ofiar, w tym dzieci powieszonych, spalonych żywcem lub roztrzelanych na ulicach Warszawy przez Niemców? Skrajna niewiedza czy porostu głupota?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 11.08.2020, 01:29
Niewiedza jest porażająca. Tak samo jak tchórzostwo. Boisz się własnych słów, ukrywasz się za "?". Przeczytaj relacje z warszawskich wypadków, internetowy Tchórzu, a później sięgnij do opisów hitlerowskich łapanek. Ubolewam nad Tobą anonimie. Smutny jesteś.
Miastowy.
Miastowy. 09.08.2020, 14:47
Lewicowe media i politycy jak zwykle mają pretekst do obrzucania błotem rządzących zarzucając im homofobię, rasism itd itp. Tymczasem obiektywnie patrząc ten człowiek popełnił przestępstwo i niezależnie od tego kim jest musi za to odpowiedzieć. Co ma z tym wspólnego jego orientacja? Wszyscy którzy biorą udział w tym spektaklu na rzecz obrony praw i wolności to zwyczajni ignoranci uznający za jedynie słuszne tylko swoje racje. Czy lgbt stoi poza prawem? Ich agresja w ostatnim czasie staje się groźna również dla nich samych. Oni nienawidzą wszystkich, którzy myślą inaczej. Po co te parady i prowokacje?
Tak to wygląda
Tak to wygląda 09.08.2020, 14:54
To jest wszytko zaplanowane. Tak jak tutaj radny dobrze napisał "tęczowy immunitet". Teraz jest tak wkładasz tęczową koszulkę, prowokujesz, jak ktoś się odezwie to walisz ludzi w twarz, plujesz i wyzywasz od homofobów. I już jesteś bohaterem lewactwa. A TVN i wyborcza przedstawia cię jako ofiare reżimu PiS
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:41
https://oko.press/trwa-lapanka-obroncow-aktywistke-lgbt/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3s-qUti-vW9a4CoVrt8r7zTsjb-KSD6AU2LjXH_gjqJEYM11xv9onVeW8#Echobox=1596837192
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:40
https://www.polsatnews.pl/wiad…
1950
1950 09.08.2020, 13:27
Panie Bielański kończ pan wstydu oszczędż.
Stop pobłażaniu bandyterce
Stop pobłażaniu bandyterce 09.08.2020, 11:42
Michałowi Sz. ps. "Margot" postawiono zarzuty napaści, pobicia i zniszczenia samochodu czyli z art. 115 § 21 kk (występek o charakterze chuligańskim). Jak poinformowała w sobotę warszawska prokuratura grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2020, 16:43
https://youtu.be/U65fseXZ7MI
Krzysztof A. Kowalski