MOKiS zaprasza do kina

  • 07.08.2020, 09:39
  • Źródło: MOKiS Oleśnica
MOKiS zaprasza do kina foto dystrybutora
Na ekranie w piątek i sobotę australijski komediodramat "Babyteeth"

W piątek i sobotę (7 i 8 sierpnia), godz. 19.00 Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza do kina na film "Babyteeth".


Tomasz Raczek napisał: "Film do oglądania przez szkła progresywne: z bliska patrząc jest o czymś innym niż z daleka. Zmieniając ogniskową wpadamy w korkociąg prawdy o życiu i miłości."


Bilety w cenie 16 zł do nabycia wyłącznie w serwisie BILETY24.


Informacje o warunkach bezpieczeństwa jakie muszą spełnić widzowie chcący wziąć udział w seansie dostępne na stronie mokis.info.

 

Babyteeth, reż. Shannon Murphy, Australia/USA, 2019, 116’

Milla, poważnie chora nastolatka (magnetyczna Eliza Scanlen), zakochuje się w Mosesie (Toby Wallace) – chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Rodzice (fenomenalnie grani przez Essie Davis i Bena Mendelsohna) dla ukochanej córki zrobią wszystko, pozwolą nawet Mosesowi z nimi zamieszkać. Okazuje się, że wraz z pierwszymi pocałunkami w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia
Eliza Scalen, znana z serialu „Ostre przedmioty” 20-letnia Australijka, którą mogliśmy niedawno oglądać w „Małych kobietkach” Grety Gerwig, udowadnia, że wyrasta na jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Jej filmowy partner Toby Wallace za swoją kreację otrzymał w Wenecji Nagrodę Marcello Mastroianniego za najlepszy debiut aktorski.

Źródło: MOKiS Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe