Z nimi będziecie bezpieczni!

  • 31.07.2020, 09:08
  • OAI
Z nimi będziecie bezpieczni!
To rodzima firma z Oleśnicy, działająca w branży ochroniarskiej i prowadząca jedyną w powiecie oleśnickim hurtownię oferującą systemy alarmowe i zabezpieczenia z kompleksową obsługą i montażem.

Firma IMPERIAL SECURITY & SERVICE  powstała w 2017 r. Jej właścicielem jest  Łukasz Zdyb, który prowadzi ją i zarządza wraz z żoną Eweliną. Oboje pochodzą z Oleśnicy i mają duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Dodatkowo są właścicielami firmy ROYAL SERVICE, zajmującej się usługami sprzątania na terenie wspólnot mieszkaniowych, oraz spółki ALERT CENTER - jedynej hurtowni w naszym powiecie oferującej systemy alarmowe i zabezpieczenia z kompleksową obsługą i montażem. Działalności prowadzone są w Oleśnicy przy ulicy Wrocławskiej 42.

Właściciel to człowiek z dużą wiedzą i zdobytymi (potwierdzonymi!) kwalifikacjami najwyższych rangą stopni w Polsce z branży ochrony osób i mienia. Od zawsze w jego życiu temat ochrony był bliski i obecny. A z czasem pasja stała się profesją. Ma on duże doświadczenie, a jego firma jest jedyną lokalną agencją ochrony z siedzibą w Oleśnicy. Pełen pakiet usług - obsługa klienta, serwis i ewentualne wszelkie roszczenia - załatwiany jest wygodnie na miejscu.

Usługi ochrony fizycznej prowadzi na terenie całego kraju, zabezpieczając  największe sieci supermarketów w Polsce, odnosząc przy tym spore sukcesy na rynku krajowym. Na nim firma była do niedawna głównie skupiona, a marka IMPERIAL bardziej rozpoznawalna była na terenie kraju niż w rodzimym mieście.

Od 2019 r. właściciele  postanowili to zmienić i  z profesjonalną kadrą oraz dużym zapleczem technicznym równie dynamicznie weszli  na rynek lokalny, notując znaczny progres, ciesząc się przy tym bardzo dobrą opinią wśród pozyskiwanych klientów.

Patrol interwencyjny IMPERIAL SECURITY to młoda, odważna  i wysportowana załoga, wyposażona w środki przymusu bezpośredniego. Obecnie w naszym powiecie zabezpieczają wiele obiektów przemysłowych, klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, a zespół techniczny projektuje i instaluje najbardziej skomplikowane systemy.

ALERT CENTER - centrum zabezpieczeń to kolejny bardzo udany i dobrze zapowiadający się krok w karierze tego młodego biznesmena. To pomysł na zapełnienie niszy w sprzedaży urządzeń do zabezpieczenia mienia (kamery, alarmy, wideofony, sejfy i inne urządzenia służące do zapewnienia bezpieczeństwa). Jego pojawienie się wyniknęło głównie z potrzeby klientów agencji ochrony IMPERIAL SECURITY.

ALERT CENTER to jedyna  profesjonalna hurtownia w naszym powiecie, z bogatą ofertą, w której znaleźć można wszystko na każdą kieszeń, korzystając z fachowego doradztwa oraz montażu.

Właściciele tego prężnie rozwijającego się biznesu to bardzo spontaniczni ludzie, otwarci na współpracę i tworzenie ciekawych projektów. Są również znani z  częstego  angażowania się w pomoc potrzebującym, czego dowody dali uczestnicząc w akcjach charytatywnych.

OAI

Zdjęcia (7)

Podziel się:Pozostałe