Władze w sprawie Bocka - ani kroku w tył!

  • 23.07.2020, 11:07
  • OAI
Władze w sprawie Bocka - ani kroku w tył!
Miasto nie wycofa się z z pomysłu przeniesienia siedziby PCK do kamienicy na ulicę Bocka.

Paweł Leszczyłowski (KO), wiceprzewodniczący Rady Miasta Oleśnicy, złożył interpelację w sprawie przeniesienia siedziby PCK do budynku na ulice Bocka. Przekazał w niej krytyczne opinie mieszkańców na temat tego pomysłu.

Z udzielonej mu odpowiedzi wynika, że władze miasta decyzję podtrzymują i nie zamierzają się z niej wycofać. Jeśli na sesji w sierpniu Radzie Miasta nie uda się przyjąć stanowiska o zmianie tej decyzji, klamka zapadnie...

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anka
Anka 24.07.2020, 11:18
Jak dla mnie pomysł z umieszczeniem PCK w bloku mieszkalnym to nieporozumienie.
Współczuję mieszkańcom i pracownikom PCK bo dla to również sytuacja niekomfortowa
Pomysł absurdalny.
Olesnica
Olesnica 24.07.2020, 10:58
Tzn Bronsia sorry za literowke
Olesnica
Olesnica 24.07.2020, 10:57
Możecie opluwać Bronią ile chcecie ale i tak większość mieszkańców na niego zagłosuję bo jest dobrym gospodarzem miasta. Oleśnica rozwija się jak nigdy, pełno remontów, parków, itd. ma fajne pomysły i słucha mieszkańców. Ludzie którzy przyjeżdżają i odwiedzają Olesnice mowia że jest super i się zmieniła na duży plus. Każdy z kim rozmawiam głosuje na Bronsia więc nie wiem o co te spiny.
.
. 24.07.2020, 18:07
Ty mistrzu masz krótką pamięć, ale to akurat nie twoja wina. My pamiętamy wszystkie, bądź prawie wszystkie numery Bronsia, nie sposób tutaj wymieniać znudziłaby cię ta lektura, jeśli chodzi o mnie to największe wrażenie zrobił na mnie urlop Bronsia z początku pandemii. Pamiętam też, jak Bronś zarzucał Kołacińskiemu , że celowo przegrał proces z Tiwwalem aby zdyskredytować go w oczach opinii publicznej, to też było niezłe.
.
. 24.07.2020, 17:15
Te spiny to o to, że to niestety nieudacznik nielubiący ludzi, nie potrafiący poprawnie wykonać żadnej inwestycji, sypiący kasą swoim poplecznikom (do historii samorządu przeszła już akcja z płaceniem 160 zł za 1 post na FB).
Bronś nie ma szacunku dla mieszkańców: obciął dotacje na przedszkolaki, ceny winduje za wszystko, nie zgodził się na bonifikaty za przekształcanie użytkownika wieczystego, olał mieszkańców podczas pandemii, nie chciał dystrybuować maseczek seniorom, rozwala Atol rękoma swych nieudacznych kumpli, niszczy budżet miasta, z ratusza zrobił swój prywatny folwark, zniszczył boisko przy szkole katolickiej, jest usłużny wobec żądań deweloperów, nie ma żadnej wizji rozwoju poza trwaniem na stołku.

To tylko część jego wybitnych osiągnięć.
.
. 24.07.2020, 13:00
Słucha mieszkańców a to dobre, kawał trzydziestolecia, idż zapytaj mieszkańców ul. Bocka jak ich Bronś słucha, albo Serbiniaków jak tylnymi drzwiami za ich plecami i bez ich zgody chciał wcisnąć bloki przy Wojska Polskiego.Z tymi pomysłami to też wypaliłeś jak Filip z konopii, Atol to bubel nieprzeciętny, jak wiele jego realizacji.
antybrons
antybrons 24.07.2020, 11:27
Zagłosowali na skutek anty chrześcijańskiej kłamliwej propagandy manipulatorów o budowie pomnika Kaczyńskiego na pl. Zwycięstwa. Niestety łatwowierni mieszkańcy w to uwierzyli. Teraz manipulatorzy są finansowo doceniani.
???
??? 24.07.2020, 11:20
A co to znaczy rozwija się jak nigdy? Przecież ten pan rządzi od przeszło 20 lat z niewielką przerwą?
Spocony obleśny satyr
Spocony obleśny satyr 24.07.2020, 10:37
Całkiem przypadkowo przechodziłem z tragarzami...
Całkiem przypadkowo mama radnego mieszka na Bocka.
?
? 24.07.2020, 11:24
Czyli zeby dopiec radnemu to dojucza się jego mamie? Czy tak to rozumieć?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 23.07.2020, 21:55
A gdyby tak wcześniej mieszkańcy Smolnej a obecnie Olszowej powiedzieli to samo " wysypisko śmieci to sobie zróbcie w Oleśnicy" to wy na to ?
Rathaus
Rathaus 23.07.2020, 14:06
Ryżawy grajek z utytym spoconym odpłynęli!
Joanna
Joanna 23.07.2020, 13:58
Bronś musi odejść z powodu braku kontaktu z rzeczywistością
Trzeźwo myślący
Trzeźwo myślący 23.07.2020, 21:47
Za 20 lat, a kontakty z pseudo rzeczywistością PiS do lamusa PRL
Danka
Danka 23.07.2020, 13:19
Widzę tutaj dużą rolę Januszka w całym zamieszaniu....
Holistycznie
Holistycznie 23.07.2020, 13:16
Czyli miasto idzie na tzw. zwarcie z mieszkańcami?
Jarek
Jarek 23.07.2020, 21:48
Z 10 mieszkańcami 😂
Ehh
Ehh 23.07.2020, 13:11
Beznadziejny pomysł jak każdy Bronsia, przejęcie Dworca i Mokis 2, niepotrzebny skatepark, mnożenie stanowisk horrenalne koszty, bublowaty Atol generujący coraz wyższe straty. Wszystko nie tak. A obiecanej karetki jak nie było tak nie ma.
Tras
Tras 23.07.2020, 22:03
Przestań pisać głupoty nieudaczniku, może napisz co Ci w życiu wyszło, prócz włosów!
Ehh
Ehh 24.07.2020, 00:03
Nie gram w squasha, w Oleśnicy gra w tą grę może 4, może 5 osób, co znaczy , że sala do squasha w Atolu stoi wiecznie pusta. Niejeden tenisista chciałby zagrać na zadaszonym korcie w Atolu, zapytaj Bronsia który ten absurd wymyślił czy to możliwe ? Znasz dobrze odpowiedzi na te pytatania, zgadnij kto te absurdy popełnił? Jak uważasz, sztuczne lodowisko czynne 3 miesiące w roku przyniesie potrzebny zysk, czy raczej wzbudzi wyrazy politowania , bo projektant nie wziął pod uwagę zmieniającego się klimatu? Bronś nie miał absolutnie żadnego prawa do podejmowania decyzji jak kompleks Atol powinien wyglądać , tym bardziej, że nie konsultował niczego z nikim , dlatego my, oleśniccy podatnicy każdego roku ponosimy olbrzymie koszty tych nieodpowiedzialnych decyzji.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 23.07.2020, 14:16
A po co wam karetka ?
Ehh
Ehh 23.07.2020, 16:06
Ludzie na ulicach padają jak muchy a karetki często przyjeżdżają z opóźnieniem. Bronś obiecywał w kampanii, że się tym problemem zajmie, i co? Wielkie......... . Co chwilę w mediach biją na alarm , że karetki znowu zabrakło!!!!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 23.07.2020, 17:36
Mój wpis był sarkastyczny. Przecież Brons to znawca epidemiolog. Na sesji twierdził , że pierwszy etap rozwoju epidemii jest nieistotny. Media dokładnie go cytowały. Nie ma schorowanych to lepiej dla MOPS. Więcej czasu na kawę i ciastka, a że nadwagą na poziomie tucznika to inna sprawa.
Szok
Szok 23.07.2020, 12:56
Gdzie my żyjemy!!!! Przecież to jest beznadziejny pomysł!!!
Kim Sam Jan
Kim Sam Jan 24.07.2020, 16:07
.... no jak to gdzie - w takiej oleśnickiej symulacji Korei Północnej !!!!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 23.07.2020, 14:15
Jak to gdzie? W cudownej Polsce zachwalanej przez emeryta, Gabrysia, Rysia i masa. Moim subiektywnym zdaniem wejście do dyrektora MOPS powinno by nie przez sekretariat ale przez noclegownię.

Pozostałe