Burmistrz Sycowa: Policja uspokaja

  • 22.07.2020, 08:26
  • rpr
Burmistrz Sycowa: Policja uspokaja
Dariusz Maniak: "Wszystkie piony zarządzania również przy wsparciu komendy wojewódzkiej analizują zabezpieczony materiał oraz szukają i przesłuchują świadków".

"Obchody święta Policji, które na terenie powiatu miało miejsce w Oleśnicy to doskonała okazja do podziękowań dla funkcjonariuszy oraz pracowników służby cywilnej za pracę na rzecz mieszkańców oraz bezpieczeństwo w regionie. Gratuluję również Panu Robertowi Froniowi Komendantowi Powiatowymi Policji w Oleśnicy awansu zawodowego na stopień inspektora. Gratuluję również wszystkim awansowanym i odznaczonym policjantom" - napisał Dariusz Maniak, burmistrz Sycowa (powiat oleśnicki).

Burmistrz odniósł się tez do niedzielnego incydentu (gonitwa z maczetami po ulicach Sycowa):

"Od niedzielnego wieczoru jestem w stałym kontakcie z policją. Rozmawiamy regularnie z panem komendantem o sytuacji jaka miała miejsce na sycowskich ulicach.

Policja toczy wielowątkowe i szerokie działania w celu ustalenia tego co wydarzyło się w niedzielę w Sycowie. Wszystkie piony zarządzania również przy wsparciu komendy wojewódzkiej analizują zabezpieczony materiał oraz szukają i przesłuchują świadków. Policja prosi o to, żeby uspokoić mieszkańców i przekazać informację, że możemy czuć się bezpiecznie!".

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe