Z maczetami po Sycowie (WIDEO)

  • 20.07.2020, 08:08
  • OAI
Z maczetami po Sycowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kto i dlaczego biegał pod Sycowie z maczetami? .

Na ulicy Mickiewicza/Wojska Polskiego w Sycowie (powiat oleśnicki) biegała wczoraj grupa mężczyzn z maczetami i nożami. Byli to mieszkańcy Kępna.

"Ustawka? Widziałam ich w rynku, kilkanaścioro napakowanych gości stało furami na parkingu, a radiowóz tylko czmychnął do swojej dziupli (czytaj komisariatu)" - napisała jedna z internautek. "Ale dziś atrakcje były w Sycowie. Pałki, maczety i broń" - napisał inny sycowianin. Film opublikowano na profilu "Hejted: Syców&Okolice"

Co na to policja?

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Oleśnica analizują film. Nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia w tej sprawie. Nikt nie został poszkodowany - mówi portalowi olesnica24.com Aleksandra Pieprzycka z KPP Oleśnica.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Haha
Haha 28.07.2020, 00:30
*nie stosowania się do rzekomo WŁASNYCH, przez Was wykreowanych zasad.. Wszystkiego dobrego! ;)

Oby Wam wszystkim w życiu się powiodło!
WSZYSTKIM!
Haha
Haha 28.07.2020, 00:27
Hahahaha!
Szuwi buwi ucieka, ani kępno ani Ostrzeszów go nie goni, gwarantuje.. !
No ale żyjcie chłopaki jak należy, tego ***owego się nie życzy

Pomimo wszechobecnego chamstwa, braku szacunku nawzajem, koniec końców.. nie stosowania soe
Zip
Zip 27.07.2020, 08:53
Może komuś wisiał kasę i go pogonili skoro nikomu nic się nie stało.
Zdzichuuuu
Zdzichuuuu 23.07.2020, 22:07
Ojjj tam Panowie czepiacie się łysemu założyć zbroje i można kręcić film Bitwa pod Grunwaldem nadaje się 👍
xxx
xxx 23.07.2020, 14:56
Autor artykuł ma ładnie z deklem, to nie jest nikt z kępna, głowny bohater to sycowski medialny ganster a właściwie z dziadowej kłody, w sycowie tylko urzeduje
Lol
Lol 22.07.2020, 23:03
Od kiedy Syców to miasto????
Heh
Heh 21.07.2020, 17:35
Ale trzeba mieć nasrane w Łebie żeby w biały dzień w środku miasta itp itd odpiera taki manewr .. kur mogli sobie chociaż maseczki zalozyc słońcu pandemia a odległości były zachowane brawo dla chłopaków za brak rozumu co wam kierownik maszynista zł dać nie chciał *** w tych czasach tak się w*** no brawo
Kepnianin
Kepnianin 21.07.2020, 16:55
Proponuję wyluzować panowie przeciaz ty czy ja mamy znajomych w jednym czy drugim mieście a karma wróci sama po jednej i po drugiej stronie a lepiej być neutralny im mniej wiesz tym lepiej śpisz i dłużej żyjesz,pzdr Syców pzdr Kępno
MAZUR
MAZUR 21.07.2020, 11:02
sycowscy policjanci dużo nie widzą, trzeba tylko odpowiednią sume naszykować ;)
Obywatel
Obywatel 20.07.2020, 23:57
Syców, tu jest tyle policji ja czuję się bezpiecznie??? Wstyd panowie policjanci wstyd przy tak spokojnej pracy to po 70 na emerytury.
Bartek
Bartek 20.07.2020, 23:30
Kępniaki były na tyle obsrane, że musiały sobie maczety wziąć do łapy. Łysy troll w białej koszulce krótki sprint i odpoczynek :)
Hahaha
Hahaha 21.07.2020, 15:23
Obsrany to ty będziesz jak się spokój lekki zrobi..
Bartek
Bartek 21.07.2020, 16:15
Nie szczekaj szczurku...
Niehonorowe przećpane leszcze i tyle.
Pier pier a ja slucham
Pier pier a ja slucham 21.07.2020, 16:49
Dobrze dobrze w *** mam te wsze PKP i maszynistów he he a wiesz że jak pies szczeka to i ugryź potrafi ..a jeżeli trochę wiesz o chłopakach to tu raczej ćpunów nie widać.. ale wy*** mam na nich i na ciebie co do czego to w 4 oczy pogadamy kiciu pzdr
bagno
bagno 20.07.2020, 14:44
szuwary dostały baty?
Tyrtyrtyr
Tyrtyrtyr 21.07.2020, 17:40
Albo w tę albo wewte ale to Ostrzeszów nie Kępno i to chyba chłopaki z lasu cieli *** ich wie
Piast Kołodziej
Piast Kołodziej 20.07.2020, 14:44
Pewnie jakaś grupa rekonstrukcyjna, przygotowuje się do jakiegoś święta.Może oczepiny, taka piękna uroczystość była w Łagiewnikach.
Joł Joł
Joł Joł 20.07.2020, 14:41
Kympno stolicom Polski!
Ja
Ja 20.07.2020, 12:12
Kępińskie bandziory wyrwały się z jakiegoś zakładu meblowego z załadunku......
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 20.07.2020, 12:06
Pieprzycka. 2 lata temu zgłosiłem, że ktoś podszywający się pod policjanta poszukiwał mnie. Komendant nie widzi w tym przestępstwa. Mimo polecenia sądu do tej pory nie dostałem wezwania na przesłuchanie. Wy nic nie widzicie. 25 lat temu nie wiedzieliscie, że macie księdza pedofila.
Joł Joł
Joł Joł 20.07.2020, 11:27
Oj tam oj tam zaraz aferę robiom. Chłopacy się trochę poszturchali , nikomu głowy nie ucieli ani rączki nie odrąbali.więc po co ta zadyma.
Dzido
Dzido 20.07.2020, 11:26
Oczywiście jak zadyma po policja nic nie wiedziała i słyszała czeski film tylko kierowców potrafią nękać czemu nie jestem zdziwiony
pisokomuch
pisokomuch 20.07.2020, 11:16
Niech i nie ruszy, bo to patrioty...łyse karki kibolskie. Ciekawe którego klubu?
......
...... 20.07.2020, 11:04
Fajnie

Pozostałe