Rewolucja w PCK Oleśnica! Jest nowa prezes, a radny demonstracyjnie wychodzi...

  • 15.07.2020, 15:49
  • hag
Rewolucja w PCK Oleśnica! Jest nowa prezes, a radny demonstracyjnie wychodzi...
Anna Drozdenko nową prezeską. Do zarządu nie został zgłoszony Aleksander Chrzanowski.

W sobotę odbyły się wybory  zarządu rejonowego PCK. Dotychczasowego prezesa Krzysztofa Małasińskiego zastąpiła Anna Drozdenko, wcześniej wiceprezes.

Radny klubu Bronsia Aleksander Chrzanowski nie został zgłoszony do zarządu i po ogłoszeniu  wyników ostentacyjnie wyszedł z sali...

Nowy zarząd  na 4-letnią kadencję utworzyli: Anna Drozdenko - prezes, Agnieszka Szpyrka - wiceprezes, Alicja Kalbarczyk  - skarbnik, Władysław Kobiałka - członek.

Komisja rewizyjna będzie pracowała w składzie: Przemysław Mamrot - przewodniczący, członkowie - Stanisław Różycki i Waldemar Pomykała.

hag

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
Monika 23.07.2020, 12:36
Ci ludzie pracują tam charytatywnie, uszanujcie to! Wielki szacunek! P. Aniu proszę się nie przejmować komentarzami ludzi, którzy nie poświęciliby się nigdy dla osób biedniejszych i słabszych! Pozdrawiam
Prawda
Prawda 18.07.2020, 15:57
Anna Drezdenko czlowiek na nie odpowiednim miejscu. Broni pisu a kradnie jak po. Co fajniejszego trafialo do pck to rozdawala kolezankom.... Nie jest pani wiarygodna i szczerze dobra. Nie powinna pani zarzadzac tam.
Co na Janek
Co na Janek 17.07.2020, 15:20
Niewybieralny Olek
Oels
Oels 16.07.2020, 18:41
Wiejski wodzirej nadaje się jedynie do wiejskich festynów i suchych sucharów...
PCK
PCK 16.07.2020, 15:26
Szanowna Redakcjo!
Dlaczego nie ma w relacji wypowiedzi Pana Dyrektora Zdzisława Jaksy na temat nowej siedziby PCK?
Pan Jaksa życzyłby sobie w każdym mieście takiej współpracy jak z Panem Burmistrzem Bronsiem.
Rycho PCK
Rycho PCK 19.07.2020, 23:26
A kto to jest p. Jaksa? Dyrektor PCK - robotnik za pieniądze, który nie powinien być na tym zebraniu. To powinny być wybory Zarządu Rejonowego PCK, a była to schadzka "dobrej zmiany". Może ktoś spojrzy do Statutu PCK i rozliczy kiedyś to towarzystwo i skończy się lizanie........
Ja
Ja 16.07.2020, 13:45
Chyba jakies jaja. Ktos kto sam wygląda i zachowuje sie jak patola bedzie reprezentantem Pck.
!
! 16.07.2020, 15:05
Chyba mówisz o sobie człowieku, twój komentarz o tym świadczy. Jak masz coś do powiedzenie ujawnij swoje dane
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 16.07.2020, 15:56
Zacznij od siebie. Daj przykład. Krzysztof cię pochwali.
Ha
Ha 16.07.2020, 10:51
Bardzo smieszne wybory.. co to za osoby wybrane.
.
. 16.07.2020, 09:23
Coż, zadał się z Bronsiem musi liczyć sie z konsekwencjami. Oleśniczanie mają dość tego układu, z utęsknieniem czekają na koniec kadencji tych ludzi.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 16.07.2020, 15:57
Zamiast działać to czekacie ? Masakra.
!
! 16.07.2020, 11:06
To prawda!!!
Niewybieralny Olek
Niewybieralny Olek 16.07.2020, 09:01
Co na to Janek 😂
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.07.2020, 19:10
Dla mnie wystarczy .....
aga
aga 15.07.2020, 21:30
Gratulacje dla Anny Drozdenko - bardzo uczciwa i kompetentna osoba.
Nareszcie
Nareszcie 15.07.2020, 21:07
Jak widać w Oleśnicy zaczynają myśleć inaczej...
Kaśka
Kaśka 15.07.2020, 20:28
Aleksander Chrzanowski "ostentacyjnie wyszedł z sali"?????? To ten sam Chrzanowski, który w swoim oświadczeniu podczas ostatniej sesji Rady Miasta ostro skrytykował wyjście z sali opozycji jako coś nieeleganckiego? Doprawdy, co za obłuda!
RT
RT 16.07.2020, 15:43
Wyszedł po wyborach, a nie podczas wystąpienia zaproszonego gościa , 5 minut po oddaniu mu głosu.
Brawo
Brawo 15.07.2020, 20:00
Gratulacje pani Aniu! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Członek PCK
Członek PCK 15.07.2020, 18:16
Byłem na zebraniu i nikt nie proponował kandydatury Pana Aleksandra Chrzanowskiego. Więc nie piszcie nieprawdy i nie siejcie taniej sensacji... nikogo z Panoramy nie było na zebraniu więc jak nie wiecie to nie piszcie
???
??? 15.07.2020, 18:46
Czyli nikt GO nie chciał?
Antoni
Antoni 15.07.2020, 17:58
a to legalne??? jestem członkiem PCK i nic nie wiedziałem o wyborach. dziwne....
on
on 15.07.2020, 17:49
czy pracownik PCK może być prezesem???? ciekawe.
!
! 15.07.2020, 19:23
W PCK nikt nie jest zatrudniony, wszyscy są wolontariuszami.
???
??? 15.07.2020, 17:39
Naród budzi się?
riki
riki 15.07.2020, 16:54
Nareszcie odcięcie od Bronsia. Brawo nowy zarząd ! A pan Olek coś niewybieralny sie stał....
przecież wiem
przecież wiem 15.07.2020, 16:53
a może ktoś by napisał, w jaki sposób odbyły się wybory, że były nielegalne.
Anka
Anka 15.07.2020, 16:19
Gratulacje

Pozostałe