Jak zagospodarować teren pomiędzy ulicami Wiśniową i Łąkową?

  • 14.07.2020, 21:22
  • kad
Jak zagospodarować teren pomiędzy ulicami Wiśniową i Łąkową? UM Oleśnicy
Miejsce spotkań, plac zabaw, siłownia dla seniorów czy miniboisko do koszykówki?

Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś rozmawiał dziś z mieszkańcami o zagospodarowaniu terenu pomiędzy ulicami Wiśniową i Łąkową. 
"Już od dawna miał plan, aby zamienić to miejsce w coś, co będzie służyło mieszkańcom" - czytamy na urzędowej stronie miasta.


Podczas spotkania mieszkańcy proponowali urządzenie miejsca spotkań dla dorosłych i młodzieży, z ławkami i zielenią. Zastanawiano się nad rozbudową placu zabaw. Zgłoszono też pomysł siłowni dla seniorów i miniboiska do koszykówki.

"Burmistrz jest gotowy na realizację rewitalizacji. Zadeklarował wykonanie dokumentacji projektowej, z trzema koncepcjami, które następnie zostaną poddane konsultacjom społecznym. Spotkanie przebiegało w porozumieniu, otwartość na zgłaszane propozycje i problemy, z nadzieją na współpracę przy realizacji zadania" - głosi komunikat Urzędu Miasta.

W spotkaniu uczestniczyły zastępca burmistrza Edyta Małys-Niczypor, radna Mariola Aiyegbusi i dyrektor ZBK Izabela Świąder, która będzie odpowiadała za realizację inwestycji.

kad

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zosiek
zosiek 15.07.2020, 18:27
Bielański na Burmistrza
Joanna
Joanna 15.07.2020, 16:11
Bronś musi odejść
Sypialnia Wrocławia - to brzmi dumnie
Sypialnia Wrocławia - to brzmi dumnie 15.07.2020, 15:58
Idealne miejsce na małe blokowisko .....
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.07.2020, 23:57
hahaha :-)
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.07.2020, 14:32
Niech Jan Bronś zrobi sobie fotkę nad studzienkami kanalizacyjnymi, przykrytymi pokrywami Miasta Wałbrzych, albo na tle obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, albo pośród rumowiska skateparku przy ul. Daszyńskiego, albo przy danym boisku przy ul. Poniatowskiego, a może obok budynku przy ul. Sejmowa 11, czy też przy brudnych, zaniedbanych, pstrokatych fasadach wokół rynku.
Kazik
Kazik 15.07.2020, 14:22
To kłamstwo jakoby plan zagospodarowania był brany już wcześniej przez J>B> . To że to spotkanie się odbyło było tylko i wyłącznie inicjatywą mieszkańców. Trochę zdziwiło mnie że po raz kolejny mieszkańcy zostali olani przez radnych .
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.07.2020, 14:33
Takich radnych mieszkańcy sobie wybrali
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 15.07.2020, 11:53
Jan przez kolano i piętę ma problemy z myśleniem. Myślał o tym przez 25 lat. Co przez ten czas robili radni z tego terenu ?
oleśniczanin
oleśniczanin 15.07.2020, 10:32
Bronś przez 20 lat nie liczył się z głosem mieszkańców. Teraz, gdy ma silną opozycję w RM i może wylecieć - udaje, że szanuje mieszkańców i pyta o zdanie. Nie dajcie się nabrać, on już się nie zmieni.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.07.2020, 14:34
Mieszkańcy Oleśnicy wybierali i takiego sobie wybrali. Mają, co chcieli.
Zainteresowany
Zainteresowany 15.07.2020, 10:29
Panie burmistrzu , a projekt złożony przez mieszkańca Oleśnicy w sprawie budowy MIASTECZKA RUCHU DROGOWEGO na terenie przy ul.Spacerowej?
Czy to nie jest pomysł który zasługuje na poddanie go konsultacjom społecznym?

Panorama o tym pisała , czy można to wrzucić na stronę aby o tym pomyśle dowiedziała się jak największa liczba mieszkańców?

Kazik
Kazik 15.07.2020, 10:04
Robią z ludzi wariatów.
Dobrze wiadomo ze odwracają uwagę , żeby ucichła sprawa W.Polskiego o nadal toczącego się postepowania w sprawie działki przy ul. Spacerowej.

Jakoś w tych dwóch przypadkach nie było mowy o konsultacjach z mieszkańcami.

Obłuda i fałsz burmistrza oraz jego radnych sięga zenitu.

....
.... 15.07.2020, 08:50
Ale ściema! Ale propaganda! Jak im nie wstyd po Wojska Polskiego, po Spacerowej, po Bocka !!!!!!!
ala
ala 15.07.2020, 06:58
Nie wyszedł DILL z Wojska Polskiego i Spacerową przyszła kolej na Rataje ! Ciekawe jaki deweloper ma taką moc sprawczą że za wszelką cenę chcą mu dać kawałek ziemi na terenie Mista ?

Pozostałe