Burmistrz Oleśnicy tym razem w Radiu Wrocław

  • 13.07.2020, 22:07
  • kad
Burmistrz Oleśnicy tym razem w Radiu Wrocław UM Oleśnicy
Mówił o tym, jak rozwija się miasto.

Urząd Miasta Oleśnicy poinformował na portalu społecznościowym:

"Oleśnica na żywo w Radiu Wrocław. Burmistrz Jan Bronś w programie „Reakcja 24” mówił o tym, jak nasze miasto rozwija się, jakie ma plany na przyszłość, w co inwestuje, z czym się boryka i jak pracuje na to, aby mieszkańcom żyło się jeszcze lepiej, a goście wyjeżdżali zachwyceni".

Wystąpienie Jana Bronsia można odsłuchać TUTAJ.

kad

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tubalny Janek
Tubalny Janek 14.07.2020, 19:04
Bum bum bum, bum..... Bum bum bum !!!!!
Henryka Eteryczna
Henryka Eteryczna 14.07.2020, 15:40
Radio Rodzina. Radio Wrocław kiedy Radio Erewań?
co POwie Janek
co POwie Janek 14.07.2020, 20:41
Że też do tefałenu nie POszedł .....
mieszkaniec
mieszkaniec 14.07.2020, 14:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mieszkaniec
mieszkaniec 14.07.2020, 14:07
Ale kłamał w sprawie szpitala !!! Czego nie powiedział że szpital miał 2,5 mil zysku za dyrektora z PIS ! Kiedy władzę oddano jego kolesiowi z PO to po 6 miesiacach ogłoszono że mają pół miliona długu w szpitalu a gdzie te 2,5 mil ??? czyli po 6 miesiącach rządów PO w szpitalu było 3 miliony straty lub długu jak kto woli
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 14.07.2020, 14:37
Dług to nie to samo co strata. Zysk to nie to samo co przychód. Można mieć stratę i nie trzeba mieć długu. Można mieć zysk a mieć dług. Zysk to różnica między przychodem a kosztami. Ale wystarczy, że ktoś ci nie zapłaci i mając zysk możesz mieć dług. To tak w skrócie.
ol
ol 14.07.2020, 12:29
Trzeba jednak wiedzieć kiedy ze sceny zejść, bo inaczej żenada
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.07.2020, 01:09
Opowiadał jak nic nie zrobił, by wyjątkowej architektury obiekty z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa nie straszyły? Albo o tym jak to zadecydował o wybudowaniu w Oleśnicy bubli - sala widowiskowa, "Atol"? A może opowiedział jak od dziesięcioleci nic nie robi, by otoczenie ratusza było estetyczne? Albo może opowiedział jak to zadecydował o kuriozalnym ustawieniu ławek w parku, albo o pojawieniu się w Oleśnicy płyt kanalizacyjnych Kanalizacji Miasta Wałbrzych, albo o skate parku w ruinie, albo o blokowiskach, albo o wycinaniu zdrowych drzew? Czy opowiedział jak to z winy krzywego bruku (też jego dzieło) w rynku nadwyrężył sobie piętę i kolano, co zmusiło go do porzucenia mieszkańców w czasie pandemii?
.
. 13.07.2020, 23:30
To jest ciekawe , ja też tak mam nikt już nie słucha Bronsia i tego co ma do powiedzenia, wszyscy czekają z utęsknieniem kiedy skonczy się ta kadencja. Do tego doprowadził swoim postępowaniem
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 14.07.2020, 12:35
Przecież możecie mu pomóc skracając kadencję. Po co ma się męczyć?
rad
rad 13.07.2020, 23:22
Trzeba dziennikarzowi radiowemu napisać jaka jest prawda. Najgorsze jest to, że dziennikarzom potrzebne są pieniądze i każdego przyjmą i zadają grzeczne pytania. Bo może ponownie nie przyjść.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.07.2020, 14:38
Uświadamiałem dziennikarzy z Radia Rodzina i księdza Rafała Kowalskiego, odpowiedzialnego za tą rozgłośnię.

Pozostałe