Beata Kempa gratuluje Andrzejowi Dudzie

  • 13.07.2020, 19:39
  • OAI
Beata Kempa gratuluje Andrzejowi Dudzie
Oto wpis eurodeputowanej na Twitterze:

"GRATULACJE i SZACUNEK

Wybory wraz z Panem wygrali zwykli Polacy - tacy jacy są -  CUDOWNI.

Mimo iż byli szykanowani i obśmiewani przez pseudoelity, to trwali dzielnie przy suwerennej Polsce

Dziękuje też Wam, Kochani, za wszystkie spotkania i pomoc w kampanii. Zwyciężyło DOBRO".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 14.07.2020, 23:25
Pani Beato. Prawdą jest, że Duda wygrał. Ale prawdą jest też, że Trzaskowski miał wynik tylko nieco niższy od Dudy. Duda miał dwa razy dłuższą kampanię wyborczą niż Trzaskowski. Największym zwycieżcą tych wyborów jest społeczeństwo przy prawie 70 % udziale w wyborach. tego w nowej rzeczywistości Polski dawno nie było.
bezcenne
bezcenne 14.07.2020, 20:40
'Cudowna' becia i jej redakcja!
Xeronauta
Xeronauta 14.07.2020, 20:18
A tymczasem: "Wiceprezes Najwyższej Izby Kontroli Tadeusz Dziuba próbuje wpływać na wyniki kontroli, dotyczącej działań Beaty Kempy jako ministra odpowiedzialnego za zagraniczną pomoc humanitarną - pisze Onet, powołując się na urzędników NIK, którzy prowadzą tę kontrolę."
...
... 14.07.2020, 17:38
A w Sycowie wygrał Trzaskowski. We Wrocławiu Duda zmiażdżony. I co pani europoseł?
zezem
zezem 14.07.2020, 13:54
Przekręty z PO powinni być wydaleni z wyborów ! A miejsce trzaskowskiego powino być oddane następnemu w kolejce !!!! Czyli Hołowni Bo jeśli do wyścigu staje dwa konie to muszą przebiec taką samą trasę ! a nie w połowie gonitwy zmieniać konia !!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 14.07.2020, 23:20
curva. A kto zmienił termin wyborów ? A kto miał tylko kampanię w marcu i kwietniu ?
psiolud
psiolud 14.07.2020, 09:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

teraz my
teraz my 14.07.2020, 09:38
Beata 10 milionów za Dudą i 10 milionów za Panem R.Trzaskowskim ! masz sie kobieto czym zachwycać !
normalny
normalny 13.07.2020, 23:50
Ma czego gratulowac 8% przwagi żenada !

Pozostałe