W powiecie oleśnickim wygrał Rafał Trzaskowski

  • 13.07.2020, 08:55
  • rpr
W powiecie oleśnickim wygrał Rafał Trzaskowski
Rafała TRZASKOWSKI: 27. 461 - 51,83 proc., Andrzej DUDA - 25.524 - 48,17 proc.

BIERUTÓW

DOBROSZYCE

DZIADOWA KŁODA

MIĘDZYBÓRZ

GMINA OLEŚNICA

SYCÓW

TWARDOGÓRA

OLEŚNICA

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PIS
PIS 19.07.2020, 22:46
przykro mi ze zyje w tak czubkowatym miescie z czubkami
zw-kowalski
zw-kowalski 19.07.2020, 23:36
Ja w pismach procesowych piszę "Polska to kraj debili". I nie ze względu na PiS czy PO. Ale chodzi o całokształt. Sądownictwo za sprawą obecnych sędziów spadło na tzw psy. Macie najgorsze sądownictwo. Skarb Państwa to największy oszust. Poświadcza nieprawdę w pismach procesowych i egzekucyjnych. jeszcze trochę i Skarb Państwa w ramach egzekucji będzie obcinał paznokcie lub przewiercał kolano.
pisokomuch
pisokomuch 15.07.2020, 08:53
Niech żyje i rozkwita 'kartoflana' republika i nasz jaśnie panujący duduś budyń na klęczkach!
Brawo rodacy
Brawo rodacy 13.07.2020, 22:13
Myślę że wygrana pan prezydenta to dobra wiadomość dla Polski.
Rodak
Rodak 14.07.2020, 10:47
Dla Polski z Ciemnogrodu i tych przy korycie co się bogacą naszym kosztem PO przy nich to "Pikuś " co ukradli butelkę piwa Ci biorą Browar !
zw-kowalski
zw-kowalski 13.07.2020, 22:36
Teraz PiS będzie miał pozamiatane. Nie będzie prezydenta z obcej formacji czyli nikt im nie będzie przeszkadzał w naprawianiu tego co zepsuli w czasie epidemii czy pandemii. I trzeba będzie znaleźć kasę na te wszystkie plusy i tarcze. Ostatnio niektóre opłaty sadowe zdrożały nawet 20 razy.
wyborca
wyborca 13.07.2020, 21:30
To faktycznie,młoda inteligencja po gimnazjum ! Gratuluję !
Jacek
Jacek 14.07.2020, 10:42
Po gimnazjum i bez to wyborcy PIS Ciemnogród i zacofanie tacy jak ich guru !
...
... 13.07.2020, 14:42
A we Wrocławiu totalna klęska PIS, jakiej nie było nigdy. Brawo pani Róziecka.
Rafau Czajkowski
Rafau Czajkowski 13.07.2020, 13:28
Ol w punkt... Popieram.
ol
ol 13.07.2020, 13:11
jacek na rafała głosowa glownie młoda inteligencja po gimnazjum,gdzie żródłem wiedzy były testy, a poczucie polskiej prowincjonalności pod względem podobno światlej UE kształtował w niej TVN.Stąd ten brak narodowej godności i głosy na plstykowego rafcia.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 14:11
Koleś. Ci o których piszesz raczej nie oglądają żadnej telewizji. Ich świat jest w necie. A gdzie ich rodzice, gdzie , szkoła, kościół. Ja pamiętam z LO taki tekst " takie ojczyzny losy będą jakie jej młodzieży wychowanie" . Trzeci tydzień jestem na rynku w Övik. Pracownicy zieleni miejskiej na urlopach. W ramach sommarjobb zastępuje ich młodzież. Doginaja równo. Koszą trawę, piela chwasty, opróżniają kosze na śmieci. Pokaż mi podobny przykład w Oleśnicy ? Czasami w Polsce ktoś podejmuje swoją pierwszą pracę w kilka lat po ukończeniu studiów. Czy o to ci chodziło ?
Pryjwislanski kraj
Pryjwislanski kraj 13.07.2020, 12:47
Wiad blizej nam do Federacju Rosyjskiej jak do Rodzyny wolnych europejskich narodów ! Bismark sie nie mylił mówiac o nas !
wiemy o co chodzi
wiemy o co chodzi 13.07.2020, 12:29
Niemcy SPD opowiada się za jednorazowym świadczeniem w wysokości 300 euro na dziecko, niezależnie od dochodów rodziny - i jest świetnie. A Polska fatalnie - PiS rozdaje moje pieniądze. Taka narracja
mieszkaniec
mieszkaniec 13.07.2020, 12:09
Do szczęścia brakuje jeszcze pomyślne referendum ws. odwołania burmistrza.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 12:19
Zamiast marudzić weź się do pracy i zainicjuj referendum. To bardzo proste. Schowany za klawiatura jesteś mocny.
Jacek
Jacek 13.07.2020, 11:41
Stało się tak jak pisałem po I turze wyborów ,tam gdzie bieda i zacofanie na wsi i małych miastach wygrywa A.Duda ,natomiast w dużych ,średnich miastach i tam gdzie ludzie bardziej inteligentni ,oraz młodzi ludzi w przedziale wiekowym od 18 do 55 roku życia wygra R..Trzaskowski co się właśnie stało bo ich nie da się przekupić +500 ,czy 13 emeryrurą !!!!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 13:59
Po ch... teksty przekupić, omamić itp itd. Gdyby SLD zadbało zgodnie ze swoim powołaniem o ich socjal PiS dziś nie miałby tego elektoratu. SLD będąc w przeszłości bardziej liberalne jak PO samo sobie strzelilo w kolano.
inż
inż 13.07.2020, 12:07
Do Jacek-Oto styl do zasypywania POdziałów. -dzielenie na biednych (i w domysle głupich) oraz inteligentnych.500plus czy 13 emerytura juz nie jest podstawowym kryterium, Rządy PO bedziemy pamietali przez POkolenia, PO nie nadaje sie po prostu do rządzenia ! Nie zna sie na gospodarce, ale na trwonieniu pieniedzy , wysprzedawaniu majatku obcemu kapitalowi owszem. A gdzie dbałość o tradycję, historię, tożsamość nasza? Szkoda słów.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 12:17
A PiS się zna na gospodarce? To dlaczego Niemiec w Jaworze na utworzenie jednego miejsca pracy dostaje 180 tys a tych miejsc miał stworzyć 400 ? Dlaczego przybywa zakładów zagranicznych uciekających do SSE? Dlaczego niektóre opłaty sądowe podrożały nawet 20 razy? Mieszkając nie widzisz zmian cen. Gdy się wpada raz na pół roku to podwyżki od razu widać
.
Beata. K
Beata. K 13.07.2020, 11:12
Brawo Olesniczanie którzy nie ulegli pisowskiej propagandzie !
Spostrzeżenie
Spostrzeżenie 13.07.2020, 11:32
W Oleśnicy Duda przegrał, ale w pozostałych miastach i gminach naszego powiatu – wygrał.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 11:21
Nie jestem fanem Dudy ale po co takie hasła ? Zwycięstwo Dudy czy Trzaskowskiego w skali kraju jest podobne. Duży plus za frekwencję. To największy sukces tych wyborów. Takiej frekwencji ja nie pamiętam.
Przypomnienie
Przypomnienie 13.07.2020, 11:27
Zbigniew Kowalski, czyli nienawistny "Donosiciel Oleśnicki", lżył, poniżał i oczerniał samorządowców, zwłaszcza burmistrza i jego zastępcę oraz rzecznika.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 14.07.2020, 12:48
Nie przypomnienie tylko urojenie. Nikt nie był ani lżony ani poniżany. Nikt i nigdy nie wystąpił o sprostowanie . Burmistrz, jego zastępca, skarbnik i sekretarz wraz z naczelnikami wydziałów to donosiciele bez klasy. Sąd nie podzielił ich donosu jako rzekomo pokrzywdzonych. Sąd mnie uniewinnił o czym pisała Panorama 12 lat później. Prawda jest że owi rzekomo pokrzywdzeni nie znają słowa "przepraszam".
oles
oles 14.07.2020, 11:27
Widać teraz, że miał rację. Brawo Zw-Kowalski

Pozostałe