Małgorzata Trzaskowska w Oleśnicy

  • 10.07.2020, 13:04
Małgorzata Trzaskowska w Oleśnicy Magda Pawluczuk, Fb M. Trzaskowska
Małgorzata Trzaskowska, żona Rafała Trzaskowskiego, spotkała się z kilkunastoma mieszkankami powiatu oleśnickiego i okolic.

Spotkanie odbyło się na terenie jednej z prywatnych posesji na Ratajach w Oleśnicy. Obecne były m.in. Wioletta Efinowicz, powiatowa radna KO, Iwona Pasek, pracownik Starostwa Powiatowego, Mirella Batóg, kandydatka na radną z listy Jana Bronsia.

"Dziś w Oleśnicy spotkałam się z przedstawicielkami różnych organizacji kobiecych. To było wspaniale spotkanie z niezwykłymi kobietami. Każda działa na rzecz innych w swoim regionie! Rozmawiałyśmy nie tylko tym, co trzeba zmienić, ale także jak to zrobić. Mamy na to plan!" - napisała żona kandydata na prezydenta RP. 

_

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ona
Ona 13.07.2020, 16:46
Cóż,może rozum tej kobiety dorównuje urodzie?
Ola
Ola 11.07.2020, 22:27
A Stasiu już u komunii był?
w pis_du
w pis_du 10.07.2020, 23:23
Ciemny ludu ogarnij się, to może ostatnie wolne wybory!
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 22:42
To Mirella Batog się pokazała. Jakoś nie słyszałem o niej w okresie epidemii czy pandemii.
Kolega?
Kolega? 10.07.2020, 18:46
To teraz Janek Dż wie kto go sprzedaje i hejtuje w starostwie. Iwonka, trzymaj się. Tyle kąsliwych komentarzy przez kilkanaście miesięcy. Uśmieszki i achy legly w gruzach. To jak by nie bylo twój szef. Miłego weekendu
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 10.07.2020, 17:21
czytając zjadliwe komentarze, może zwolenników PiS, nabiera się przekonania, a nawet pewności co do obłudy tychże.
Oby
Oby 10.07.2020, 16:08
Mam nadzieję, że wyborcy podziękują tej pani i temu panu.
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 22:52
Obyś się nie zdziwił. Prognozy są takie, że obaj kandydaci odą "Łeb w łeb". Więc wszystko może się zdarzyć. Jeśli frekwencja przekroczy 65 % to największym wygranym będzie społeczeństwo które w końcu zauważa, że ma wpływ na to kto i na jakich warunkach rządzi i reprezentuje Polskę.
.
. 10.07.2020, 16:07
Czy pani Efinowicz opowiedziała prawdę pani Trzaskowskiej o PZS? Że to m.in. i ona jako radna powiatowa z opcji rządzącej jest odpowiedzialna za dramat Szpitala, podobnie jak radni z PO? Powinna dać do zrozumienia pani Trzaskowskiej ,że jej mąż jest w błędzie obwiniając PiS za stan Pezetesu, że to klamstwo a sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej.
ks. Sowa
ks. Sowa 10.07.2020, 16:05
Ciekawe, czy Kim Sam Jan przyjął Gośkę na audiencji ????
zgryzliwy
zgryzliwy 10.07.2020, 22:21
do ks. Sowa ole4snicki znachor chciał sie załapac na audyjęcje ale mu Kępa obiecala cos innego domyśl sie pustaku !
zośka
zośka 10.07.2020, 15:10
Och jaka szkoda, że nie mogłam z Panią Małgosią porozmawiać. Niestety jestem traktowana ( o zgrozo !) jak facet - zarabiam tyle co on, ale zasuwam jak i on - od rana do wieczora, z krótką przerwą na obiad i siku. Niestety nie mam czasu na pogawędki przy kawusi , jak co poniektóre urzędniczki, psycholożki i nauczycielki. Tu nie ma wielkiej filozofii - do roboty i tyle.
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 22:49
Każdy ma to na co zasługuje. Jak nie będziesz sikała to będziesz wydajniejsza. Na wszystko należy znaleźć czas. Nie tylko tobie brakuje czasu. Gdyby nie to, że teraz w Szwecji nie mamy nocy to nic nie zrobiłbym w ogródku. A tak wracając do domu po 23 mogę coś zrobić w ogródku. Zrób sobie kawę, zjedz dobre ciastko i zobaczysz jak wydajniej będziesz pracowała.
barbara
barbara 10.07.2020, 16:03
Nieroby mają na wszystko czas w godzinach pracy
mab
mab 10.07.2020, 15:37
Pani Zosiu, zazdrość to jeden z grzechów głównych!!!
zośka
zośka 10.07.2020, 19:46
Zdrowy rozsądek nie ma nic wspólnego z zazdrością. Proszę nie stosować mechanizmu projekcji... :-)
terminator
terminator 10.07.2020, 14:32
Hasta la vista pisokomuchy!
I wszystko jasne
I wszystko jasne 10.07.2020, 14:17
Niektóre (powtórzę NIEKTÓRE) z obecnych na spotkaniu Pań dłuuugo kamuflowały swoje sympatie polityczne ( tak na wszelki wypadek)..! A Tu nagle. BUM.
ol
ol 10.07.2020, 14:15
Teraz czas na teściowa Rafała,ale czy zdąży?
no tak
no tak 10.07.2020, 14:02
Panie redaktorze po co opisywać zdarzenie które jest spotkaniem prywatnym? zrobiono kilka zdjęć kobiet, więc jeszcze raz PO CO PISAĆ o PRYWATNYCH SPOTKANIACH?
asia
asia 10.07.2020, 14:01
A panią Pasek wysłał starosta z platformy, czy sama sobie wyszła ze starostwa żeby zagęścić ''tłumek"
podatnik
podatnik 10.07.2020, 14:07
Uciekła w godzinach pracy ze stanowiska pracy czy urlop wzieła na prywatne spotkanie Ktoś udzieli informacji
ala
ala 10.07.2020, 13:57
Jaka żona ? przecież Rafał z homoniewiadomo sztamę trzyma
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 22:44
Nie był widywany wśród duchownych. A tam odsetek homo duży.
ala
ala 11.07.2020, 06:57
Tak Tak to prawda tylko kościelni homosie z tym się tak nie obnoszą Co innego on z całą zgrają zboczków ! A przysłowie mówi ,, z kim przystajesz takim się stajesz"
A tak wogóle to dlaczego piętnowani sa księża za homoniewiadomo a świeccy homosie są nietykalni ?
Przecież to są ci sami zboczeni ludzie ??
mirela
mirela 10.07.2020, 13:47
ona i jej mąż mają TYLKO plany.
A może plany kamienic w warszawie
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 22:43
Pierwsze wały były za prezydenta Kaczyńskiego.

Pozostałe