Radny Oleśnicy: Czy tego nikt Trzaskowskiemu nie powiedział?

  • 10.07.2020, 12:48
  • OAI
Radny Oleśnicy: Czy tego nikt Trzaskowskiemu nie powiedział?
Oto post zamieszczony przez Pawła Bielańskiego, radnego Oleśnicy Razem, na portalu społecznościowym:

"Na ostatniej prostej kampanii R. Trzaskowski podczas konferencji prasowej pod sycowskim szpitalem powiedział, że chce, aby na służbę zdrowia przeznaczano 6% PKB. Obecnie wydatki na zdrowie to ponad 6,3 % PKB. Czyli kandydat PO zapowiada CIĘCIA w wydatkach na służbę zdrowia! To cenna informacja dla wyborców.

Ciekaw jestem, czy ktoś z dziennikarzy powiedział wiceprzewodniczącemu PO, że Zarząd Powiatu oleśnickiego (z członkami PO w składzie), nie dostał wotum zaufania od Rady Powiatu, właśnie przez m. in. złe zarządzanie szpitalem powiatowym?

Złe zarządzanie i chaos podkreślali radni w wystąpieniach na absolutoryjnej sesji powiatu. Nikt z radnych za chaos w szpitalu powiatowym nie obwiniał prezydenta Andrzeja Dudy. Teraz R. Trzaskowski postanowił zmienić narrację i za pogarszający się stan szpitala obwinia Andrzeja Dudę".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ona
Ona 13.07.2020, 16:27
I bardzo dobrze.Nasz Kraj potrzebuje teraz stabilności aby na trudne czasy kryzysu epidemiilogicznego. społecznego i ekonomicznego była stabilizacja .W przeciwnym razie mielibyśmy chaos. PO na czele z Panem Trzaskowskim doprowadziłoby do stagnacji, rozrób politycznych i tego co aktualnie dzieje się w Senacie.Tego chcą oponenci PiS i to tylko dla garstki ambitnych przesadnie działaczy PO.A naród? Daje i da się otumanić słowami hejtu.
stoje gdzie stało ZOMO
stoje gdzie stało ZOMO 14.07.2020, 09:42
do Ona jesteś ślepa i chora jak ta twoja pazerna i dojna zarazem fałszywa zmiana plująca jadem na wszystkich inaczej myslących jak uzurpator mego kraju !
ffe
ffe 15.07.2020, 09:40
przeczytaj coś napisała i zobacz , kto tak naprawdę pluje jadem
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 16:55
A myszki z szafy ci nie wychodzą ? Jestem przeciw Dudzie. Ale też wolałem aby wygrał. Po prostu PiS ma władzę i teraz sam musi posprzątać po swoich rozporządzeniach związanych z wirusem. Kryzys ekonomiści przewidywali dawno. Wirus przykrył błędy globalizacji i finansjery. Teraz instytucje finansowe wszystko zwala na wirusa.
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 23:42
Obyście się nie zdziwili. Prognozy są takie, że obaj kandydaci idą "Łeb w łeb". Więc wszystko może się zdarzyć. Jeśli frekwencja przekroczy 65 % to największym wygranym będzie społeczeństwo, które w końcu zauważa, że ma wpływ na to kto i na jakich warunkach rządzi i reprezentuje Polskę. I to niezależnie od tego kto wygra trzeba zaakceptować. Ja polityczny przeciwnik PiS jestem aby został Duda. Niech posprzątają ten b.... jaki zrobili w związku z wirusem. Inaczej będą legendy jak mogłoby być tylko nowy prezydent im nie pozwolił. A gdyby im się udało (haha haha) to będzie z pożytkiem dla wszystkich. Nie jest tylko ważne kto rządzi ale jaki poziom życia i wolności obywatelskie. Dziś 4 Polaków produkuje PKB jak jeden Szwed.
Serafin
Serafin 11.07.2020, 19:48
Tak tak Szweda po zakończeniu kariery w produkcji PKB czeka eutanazja bo to taka szwedzka nagroda dla przodownika pracy
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 16:49
W d... byłeś, g... widziałeś. Szwed żyje o 5-7 lat dłużej jak Polak. Jak ma małą emeryturę to tylko zanosi rachunki i paragony do gminy. Na zakupy jeździ taxi jeśli ma kłopoty z poruszaniem się. Służby socjalne mogą go odwiedzać po kilka razy dziennie. Dziś znajomemu wysłałem zdjęcia 4 aut w mojej wsi pomocy socjalnej.
ala
ala 11.07.2020, 19:41
Tak Tak a potem po zakończeniu kariery w produkcji PKB czeka go eutanazja .I to jest twoja Szwecja !!!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 13.07.2020, 16:50
Odpowiedź jak obok.
w pis_du
w pis_du 10.07.2020, 23:24
Ciemny ludu ogarnij się, to może ostatnie wolne wybory!
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 23:16
Obyście się nie zdziwili. Prognozy są takie, że obaj kandydaci idą "Łeb w łeb". Więc wszystko może się zdarzyć. Jeśli frekwencja przekroczy 65 % to największym wygranym będzie społeczeństwo, które w końcu zauważa, że ma wpływ na to kto i na jakich warunkach rządzi i reprezentuje Polskę. I to niezależnie od tego kto wygra trzeba zaakceptować. Ja polityczny przeciwnik PiS jestem aby został Duda. Niech posprzątają ten b.... jaki zrobili w związku z wirusem. Inaczej będą legendy jak mogłoby być tylko nowy prezydent im nie pozwolił. A gdyby im się udało (haha haha) to będzie z pożytkiem dla wszystkich. Nie jest tylko ważne kto rządzi ale jaki poziom życia i wolności obywatelskie. Dziś 4 Polaków produkuje PKB jak jeden Szwed.
Atol
Atol 10.07.2020, 22:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Salowa z Sycowa
Salowa z Sycowa 10.07.2020, 20:50
W szpitalu zaczęło być normalnie. Obecnie nie jest normalnie.
Maryś
Maryś 10.07.2020, 20:44
@ ,, prawda,, .A czy jest prawdą, że ,,wyciągniecie z bagna ,, szpitala odbyło się dzięki olbrzymiemu kredytowi zaciągniętemu przez Pana W. Kocińskiego ?
zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 23:10
A policz sobie aktualne odsetki od odsetek jakie i tak szpital musiałby zapłacić plus koszty sądowe, plus koszty adwokatów oraz koszty egzekucji . Oczywiście jak umiesz liczyć. Mi politycznie do PiS daleko. Ale Kociński to rozegrał po mistrzowsku.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 10.07.2020, 17:26
Radny Paweł Bielański już zapomniał jak zerkał, zza pleców, do telefonu komórkowego Michała Kołacińskiego, zapomniał też jak przez całą kadencję był jednocześnie szefem komisji rewizyjnej i pracownikiem na stanowisku kierowniczym w miejskiej spółce, czego nie uważał za szkodliwe i tłumaczył, że w trakcie posiedzenia komisji, poświęconego "Atolowi" - on będzie opuszczał posiedzenie komisji i będzie nieobecny. Ależ pokręcone to postrzeganie uczciwości.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 10.07.2020, 17:08
Panie radny - a co oprócz krytykanctwa wobec Bronsia, PO i Trzaskowskiego jeszcze pan umie ? "Cogito ergo sum" skompromitował Michaś K., zakulisowe knucie to nie żadna sztuka, a więc myślenie wasze oceniam jako marność. Zbyt wiele w tej waszej działalności publicznej niemyślenia. Proponuję wam zagłosować na Trzaskowskiego, on przynajmniej nie łgał, w sprawach konstytucyjnych państwa polskiego. Stawianie na zdrajcę Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, to obciach, samokompromitacja i współudział w zbrodniczym procederze. TAK, bo łamanie konstytucji uważam za zbrodnię.
.
. 11.07.2020, 21:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 23:07
Panie Edmundzie. A co Pan myśli o niektórych sędziach nagminnie łamiących Konstytucję RP? Co Pan myśli o asesorach orzekających w sądach mimo niekorzystnego stanowiska TK ?
Ziggy
Ziggy 10.07.2020, 15:41
Fałszywy przekaz poszedl w świat. Tak wyglada cała kampania pana kandydata.
terminator
terminator 10.07.2020, 14:35
Hasta la vista pisokomuchy!
anty PO
anty PO 10.07.2020, 13:48
Kur.....a gdzie jest CBA i CBŚ
prawda