Wspomnienie o dworcu PKP w Sycowie (WIDEO)

  • 10.07.2020, 10:43
  • OAI
Wspomnienie o dworcu PKP w Sycowie (WIDEO)
"Kilka historycznych wspomnień związanych z dworcem PKP w Sycowie. Robimy wszystko, żeby pociągi wróciły w to miejsce a budynek stacyjny dworca został odnowiony" - napisał Dariusz Maniak, burmistrz Sycowa (powiat oleśnicki).

"Rok otwarcia ok.1871 Nieczynna od 2002 roku stacja kolejowa w Sycowie, w województwie dolnośląskim, w Polsce. Stacja na linii kolejowej nr 181 z Wielunia Dąbrowy do Oleśnicy położona w znacznej odległości od centrum miasta (około 2 km) – przy ul. Kolejowej" napisał Marselino, internauta, który zamieścił film na YT.

loadingŁaduję odtwarzacz...
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 23:43
Obyście się nie zdziwili. Prognozy są takie, że obaj kandydaci idą "Łeb w łeb". Więc wszystko może się zdarzyć. Jeśli frekwencja przekroczy 65 % to największym wygranym będzie społeczeństwo, które w końcu zauważa, że ma wpływ na to kto i na jakich warunkach rządzi i reprezentuje Polskę. I to niezależnie od tego kto wygra trzeba zaakceptować. Ja polityczny przeciwnik PiS jestem aby został Duda. Niech posprzątają ten b.... jaki zrobili w związku z wirusem. Inaczej będą legendy jak mogłoby być tylko nowy prezydent im nie pozwolił. A gdyby im się udało (haha haha) to będzie z pożytkiem dla wszystkich. Nie jest tylko ważne kto rządzi ale jaki poziom życia i wolności obywatelskie. Dziś 4 Polaków produkuje PKB jak jeden Szwed.
w pis_du
w pis_du 10.07.2020, 23:27
Ciemny ludu ogarnij się, to może ostatnie wolne wybory!
Tancerka Ryzyka
Tancerka Ryzyka 10.07.2020, 22:25
A co na to B. Kępa ?

Pozostałe