Rafał Trzaskowski w Sycowie (WIDEO)

  • 10.07.2020, 08:42
  • rpr
Rafał Trzaskowski w Sycowie (WIDEO)
Rafał Trzaskowski w Sycowie miał konferencję prasową przed szpitalem w Sycowie (powiat oleśnicki). Powiedział: "Wybraliśmy to miejsce, bo to jest kolejne miejsce symboliczne, bo również tutaj władza pisowska obiecywała, że będzie ratowała szpital, że będzie ratowała wszystkie oddziały, a mamy przykład kolejnego szpitala, który się zwija".

O czym mówił kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski?

- Rzeczywiście jest tak, że coraz więcej odpowiedzialności rząd próbuje przesunąć na samorząd. Samorządy dźwigają brzemię pomagania szpitalom powiatowym, mimo, że obiecywano im wsparcie. Musimy dojść do sześciu procent PKB na służbę zdrowia. Jest mnóstwo szpitali, które są na skraju bankructwa. Wybraliśmy to miejsce, bo to jest kolejne miejsce symboliczne, bo również tutaj władza pisowska obiecywała, że będzie ratowała szpital, że będzie ratowała wszystkie oddziały, a mamy przykład kolejnego szpitala, który się zwija - powiedział.

Stwierdził, że "wszyscy, którym zależy na zmianie w Polsce, muszą iść na wybory i przekonywać nieprzekonanych. Powiedział, że "każdy sondaż motywuje nas do ciężkiej pracy. Wiedzieliśmy, że będzie blisko i na pewno będzie blisko w niedzielę. Nasze wewnętrzne sondaże pokazują, że wygrywamy".

Ocenił, że "te wybory są o tym, czy będziemy mieć w pełni wolne, demokratyczne, europejskie państwo, czy demokracja będzie przez cały czas atakowana przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego, czy prawa kobiet będą ograniczane, czy prawa wolnych mediów będą ograniczane".

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dżugaszwili
dżugaszwili 13.07.2020, 08:02
Nie ważne na kogo ludzie głosują...ważne kto liczy głosy ciemny ludu!
Oels
Oels 11.07.2020, 21:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 10.07.2020, 23:52
Co znaczy dziś rozsądek ? Nie głosować na Dudę !
Klonowa
Klonowa 11.07.2020, 21:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

płk MOlibden
płk MOlibden 11.07.2020, 08:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 10.07.2020, 23:43
Obyście się nie zdziwili. Prognozy są takie, że obaj kandydaci idą "Łeb w łeb". Więc wszystko może się zdarzyć. Jeśli frekwencja przekroczy 65 % to największym wygranym będzie społeczeństwo, które w końcu zauważa, że ma wpływ na to kto i na jakich warunkach rządzi i reprezentuje Polskę. I to niezależnie od tego kto wygra trzeba zaakceptować. Ja polityczny przeciwnik PiS jestem aby został Duda. Niech posprzątają ten b.... jaki zrobili w związku z wirusem. Inaczej będą legendy jak mogłoby być tylko nowy prezydent im nie pozwolił. A gdyby im się udało (haha haha) to będzie z pożytkiem dla wszystkich. Nie jest tylko ważne kto rządzi ale jaki poziom życia i wolności obywatelskie. Dziś 4 Polaków produkuje PKB jak jeden Szwed.
w pis_du
w pis_du 10.07.2020, 23:25
Ciemny ludu ogarnij się, to może ostatnie wolne wybory!
Donand
Donand 10.07.2020, 18:36
Co ten rafałek tak bardzo boi siè prezesa ,przecież on taki silny,( prezydent).
Don
Don 10.07.2020, 18:56
Nakłamap to się boi!
Kto kłamie? Trzaskowski z KO czy Dżugaj z KO@
Kto kłamie? Trzaskowski z KO czy Dżugaj z [email protected] 10.07.2020, 16:28
To szpital się zwija? No jak to ? Przecież starosta z KO i jego koledzy z KO twierdza że się wspaniale rozwija. No to kto tu kłamie?!
ja
ja 10.07.2020, 14:40
prawda, prawda! sama Beata Kempa. która pochodzi z Sycowa obiecywała, że uratuje szpital i co? Podpaski i Sarepska.
terminator
terminator 10.07.2020, 14:33
Hasta la vista pisokomuchy!
tyle
tyle 10.07.2020, 14:05
to jest nie tylko kłamca notoryczny ale wielki krętacz kłamie jak z nut, kłamstwo to dla niego jak oddychanie powietrzem
serafin
serafin 10.07.2020, 13:50
Arcy KŁAMCA i CYKOR w Sycowie
Sonia
Sonia 10.07.2020, 13:03
Brawo Rafał !
Andycon
Andycon 10.07.2020, 12:58
Niech żyje Rafał Trzaskowski - prezydent Polski !
wedw
wedw 12.07.2020, 13:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ae
ae 11.07.2020, 21:50
ale za swoje!!!
beata
beata 10.07.2020, 12:57
Ani jednego konkretu tylko pływanie. Mówi, że nie chce dzielić ale dzieli. Hejtersi uczcie się od mistrza jak opluwać innych
Beata
Beata 10.07.2020, 21:29
Najlepiej opluwa Duda kłamca i łamie konstytucję
Czy ktoś to zdementuje?
Czy ktoś to zdementuje? 10.07.2020, 12:24
Przecież ten Pan mija się z prawdą..!
mm
mm 10.07.2020, 11:41
ale ściemnia !!!!!!!
cos jest na rzeczy
cos jest na rzeczy 10.07.2020, 11:25
Podobno ta Kępa puszczała do Pana Prezydenta R.Trzaskowskiego oczka !
Cała prawda
Cała prawda 10.07.2020, 10:57
"Dobre dobre dobre. A ktos Rafałowi (170 cm) powiedział że jak rządzil w powiecie PIS to szpital zaczął przynosic zyski. A jak do władzy doszła jego partia to zaczeła sie jazda bez trzymanki ? A szpital w Sycowie zwija sie od killunastu lat . I ze wtedy powiatem rządzli jego koledzy z PO ? Osmieszył sie pan panie Rafale..."
ae
ae 11.07.2020, 21:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do Cala Prawda
do Cala Prawda 10.07.2020, 11:23
Ty ze swoja dojna i pazerną zgraja osmieszacie siebie i Polske w swiecie !
.
. 10.07.2020, 13:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sycowianin
Sycowianin 10.07.2020, 10:53
Szpitale upadały pod rządami PO i PSL a nie za rządów Pis, nastepne kłamstwo 🤥
fff
fff 10.07.2020, 10:29
jeden cieply bronek z po wystarczy, wstydu wystarczy na swiecie.

Pozostałe