Jak zmarnowano 4 tysiące

  • 09.07.2020, 08:43
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
Jak zmarnowano 4 tysiące
Tyle kosztowała podatników w Oleśnicy koncepcja, która ma nigdy nie zostać zrealizowana.

To zapytanie było pokłosiem oburzenia, które wśród radnych i (nie tylko) mieszkańców Serbinowa wywołała decyzja burmistrza Jana Bronsia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy działki na Wojska Polskiego. Miała ona zostać sprzedana pod budowę bloku wielorodzinnego. Jeden taki blok już vis-a-vis wieży ciśnień już stoi. Ten miał być drugi, a koncepcja przewiduje ich jeszcze cztery.

Radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem) złożył zapytanie, "jakie koszty zostały poniesione przez Urząd Miasta Oleśnicy związane z wykonaniem dokumentu - koncepcji urbanistycznej zagospodarowania tereny pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami,  wykonana w roku 2010 przez firmę Planart Projektowanie Urbanistycznej Artur Zelinka".

Jak ujawniła Panorama Oleśnicka, miasto zapłaciło 3.904 zł.

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joanna
Joanna 10.07.2020, 09:26
Bronś musi odejść
pisiolud
pisiolud 10.07.2020, 08:18
Tylko duda cię wyduda!
Trzask i po długopisie
Trzask i po długopisie 10.07.2020, 00:13
Ja bez żadnego trybu - Ja drugi sort, morda zdradziecka - nie zamordowałem św. pamięci brata, nie niszczyłem go, nie jestem kanalią, w niektórych sprawach nawet go popierałem - jestem obywatelem europejskiego kraju POLSKA (i mam nadzieję, że tak zostanie.) W drugiej turze popieram Rafała Trzaskowskiego- człowieka od prezesa nieuzależnionego. !!!
tylko Duda
tylko Duda 10.07.2020, 07:03
a czy u was w warjatkowie przepustki na głosowanie wam dadzą obywatelu ???
Stop szuaknia problemów  ,wezcie sie do roboty
Stop szuaknia problemów ,wezcie sie do roboty 09.07.2020, 22:06
Jak dla mnie to szukanie na sile problemu. To jet jego obowiazek bo inwestor pewnie żąda wyjasnien a 3904 to nawet nie grosz. Moze Pan Bielanski powinien sie bardziej skupic na rozwój miasta i otworzenia go na mieszkańców .
ala
ala 10.07.2020, 07:00
Boli cię że ktoś patrzy na łapy i piętnuje przekręty
zw-kowalski
zw-kowalski 09.07.2020, 23:05
co "curva" powinien jeszcze zrobić radny Bielański ? Może ma codziennie stawiać kwiaty przed burmistrzem i wnosić go do urzędu ? To są środki publiczne a nie jana bronsia.
ala
ala 09.07.2020, 21:34
BIELAŃSKI NA burmistrza
serafin
serafin 09.07.2020, 21:33
Syn byłego burmistrza? O swoich się nie zapomina?
?
? 09.07.2020, 20:08
Jestem ciekawa kto opracuje plan dla Spacerowej?
Sami Swoi
Sami Swoi 09.07.2020, 19:26
Zelinka, Zelinka ???? Aaaa..... syn starego Zelinki ....
Rathaus
Rathaus 09.07.2020, 19:32
TKM, sitwa utytego spoconego musi na mieszkańcach zarobić!
Nawilżana chusteczka
Nawilżana chusteczka 09.07.2020, 17:28
Miasto bogate, 4 koła nie majątek.
...
... 09.07.2020, 12:49
Czy ktoś z komentujących przeczytał tekst. Przecież koncepcja powstała w 2010 roku - 10 lat temu, grubo przed protestami mieszkańców. Skąd te zarzuty o zmarnowaniu pieniędzy?
Podatnik
Podatnik 09.07.2020, 12:20
Tonie jest Bronsia kasa tylko podatników piszesz facet bzdety
zw-kowalski
zw-kowalski 09.07.2020, 12:51
To oczywiste. Ale co chwilę jakiś debil pisze, że rząd daje to i to . A przecież rząd nie ma nic swojego. Rząd ma tylko to co wam zabierze.
wykolejonykowal
wykolejonykowal 09.07.2020, 14:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

utyty spocony
utyty spocony 09.07.2020, 10:44
Co to moje pieniądze!!!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.07.2020, 10:42
Radni powinni domagać się, by tymi kosztami obciążyć Jana Bronsia. Więcej, wobec ostatnich bulwersujących decyzji Jana Bronsia, radni powinni wysłać Jana Bronsia na badania okresowe, by się upewnić, że stan zdrowia nie ma wpływu na podejmowane decyzje oraz, czy wyleczył piętę i kolano, których kurację wybrał zamiast zostać z mieszkańcami Oleśnicy w czasie pandemii.
Skarbnik
Skarbnik 09.07.2020, 10:22
Komisja ds. budżetu i Komisja Rewizyjna muszą przeprowadzić kontrolę legalności , celowości i zasadności tego wydatku. W przypadku stwierdzenia niegospodarności, co najmniej, zawiadomienie do Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 09.07.2020, 09:28
A kto bogatemu zabroni. Bogaty może wydawać kasę jak tylko mu się podoba.

Pozostałe