Kto zadba o prawa przechodnia w Oleśnicy?

  • 08.07.2020, 09:33
  • rpr
Kto zadba o prawa przechodnia w Oleśnicy? Krzysztof Kowalski
Do redakcji portalu olesnica24.com napisał o tym Krzysztof Kowalski z Oleśnicy. Oto jego list:
"Dzień dobry, właśnie, co ma uczynić przechodzień? Zwłaszcza gdy zbliża się do sklepu spożywczego i na chodniku przed nim parkuje pojazd. Gdy zwraca uwagę na nieprawidłowe parkowanie kierowcy i wskazuje wolne miejsca parkingowe kilka metrów dalej, w odpowiedzi słyszy: "Ja sobie poradziłem, to i ty sobie radź". Co ma robić,  gdy kierowca chce wyrwać z dłoni telefon i wyraża zamiar pobicia, a po chwili cofa samochodem na jezdnię i po rondzie przejeżdża niezgodnie z przepisami?"...
rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśniczanka
Oleśniczanka 09.07.2020, 10:34
Do niby "dyrektora" ,jak pan będzie szedł ul. Chopina i będzie chciał przejść np do sklepu Rolmet na ul.Wały Jagiellońskie 9/10 to proszę zaopatrzyć się w skrzydła i przefrunąć.
Zwkowalski
Zwkowalski 09.07.2020, 17:02
Macierewicz to ma żandarmerię która wstrzymuje ruch gdy chce przejść na pasach na czerwonym.
Krzysztof Górecki dyrektor ZDP
Krzysztof Górecki dyrektor ZDP 09.07.2020, 01:28
Do Oleśniczanki. Nie do końca wiem z Pani wpisu o które miejsce chodzi. Jednak chciałem przekazać że w najbliższym czasie, będzie wykonane przejście dla pieszych w ulicy Wały Jagiellońskie na wysokości ul Chopina.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.07.2020, 16:34
Aby pokazać bezmyślność policji wysłałem rok temu odsłonę mistrzów parkowania konkurencyjnego portalu z wnioskiem o ukarania. Odpisał mi Kowalczyk, że nic nie zrobią bo nie ustalili sprawcow. To może im mieszkańcy mają dostarczać dane sprawcy oraz już wypisane mandaty.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.07.2020, 16:10
Bo to policja polska. Kiedyś we Wrocławiu jechałem lewym pasem. Przed każdym przejsciem zatrzymywałem się a na prawym pasie barany w radiowozie wynikało mnie i nie pozwalali przejść pieszym. Doganialem ich . Wyrownywalem i powtórka. 3razy. Napisem do KWP. Inspektor Jaworska odpisała, że takiego auta tam nie było. Trzeba było dostarczyć nagranie.
Oleśniczanka
Oleśniczanka 08.07.2020, 14:59
Policja !!! ha,ha akurat. Wczoraj próbowałam przejść na skrzyżowaniu ulicy Chopina i Wały Jagiellońskie ,jechali od ul. Wiejskiej i zero reakcji ,gdyby nie kierowca następnego samochodu to bym tak stała może do dzisiaj . Fruwać nie umiem ,a przejścia w tym miejscu nie namalowali i proszę mi odpowiedzieć, jak się dostać idąc od ul. Chopina na ul. Wiejską . To pytanie dedykuję odpowiednim władzą.
SB
SB 08.07.2020, 14:09
Może tak zgłosić na milicję Panie Kowalski???
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 08.07.2020, 16:38
Na milicję, to tchórzu pewnie potajemnie zgłaszałeś. Wybryki chuligańskie na polskich drogach zgłaszam policji. Jest adres policyjny w ramach akcji: "Stop agresji na drogach".
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 09.07.2020, 17:00
Co ty piłeś ? Napisałem wyraźnie ,że zgłosiłem policji. Odebrał dyżurny z KPP. Czyli jednostce upoważnionej do ukarania sprawcy ze względu na miejsce popełnienia wykroczenia. Swoim uporem doprowadzilem do ukarania sprawcy. A czy sprawca tego wykroczenia o którym piszesz został przykladnie ukarany ?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.07.2020, 16:05
Policja w Oleśnicy ma to w d... 2/1 2016 zostałbym potrącony na pasach na Reja. Zglosilem na 997. nie przyjechali. Złożyłem pismo. Ten co teraz jest komendantem w Trzebnicy napisał że nie mają nagrania. Dopiero jak oświadczyłem, że zgłoszę ukrywanie dowodów i poświadczenie nieprawdy to ukarali sprawce mandatem. Trwało to ponad rok. Policja w Polsce nie jest dla was a wy dla policji. Policjanci czekają na szybką emeryturę i etat portiera lub specjalisty od komunikacji społecznej. Tak to działa.

Pozostałe