Przekonywali do kandydatury Andrzeja Dudy

  • 03.07.2020, 10:53
  • hag
Przekonywali do kandydatury Andrzeja Dudy Grzegorz Huk
Na targowisku w Oleśnicy i w jego okolicy przedwyborczą akcję prowadzili posłanka PiS Agnieszka Soin i radny miejski Wojciech Bartnik oraz grupa sympatyków prezydenta..

Były życzliwe pozdrowienia i deklaracje poparcia dla Andrzeja Dudy, ale również krytyczne uwagi o prezydenturze Andrzeja Dudy. Agnieszce Soin towarzyszyła jej 8-letnia córka Ola.

Jutro prezydent będzie uczestniczył w wiecu wyborczym we Wrocławiu. Wybiera się na niego spora grupa oleśniczan.

hag

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (101)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

w pis_du
w pis_du 08.07.2020, 07:29
Ręce precz od Krzysztofa K, ty pisokomuchu!
Precz z humorem niemieckim!
Precz z humorem niemieckim! 07.07.2020, 23:39
Krzysztof K. zamiast szerzyć humor niemiecki na niemieckim portalu Meine Oels zagalopował się i zmusza nas do zrozumienia humoru niemieckiego na polskim portalu!? Krzysztof POwinien " dyskutować" z TW "Anną" i TW "Helmutą" oraz z niechlujem językowym! Tam Jego miejsce! PO liczy na głupotę inteligencji, a PIS liczy na mądrość oleśnickiej inteligencji!
ociec rodzynek
ociec rodzynek 07.07.2020, 23:34
Ciemny ludu, głosuj jak 'czarna mafia' każe...bo pójdziecie do piekła!
Anka
Anka 06.07.2020, 21:17
DZIĘKUJEMY za wsparcie dla rodzin i seniorów. Za obniżkę cen paliw i gazu. Za niższy VAT. Polska dziękuje!!!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.07.2020, 12:18
A w Szwecji nie ma Dudy i paliwo potaniało o około 3korony. Nie ma Dudy i za handel na rynku w tym roku nie płacę. Jeśli zdecyduje się zamknąć firmę to dostanę zasiłek 80% za ostatnie 12miesiecy. Bez Dudy lepiej.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 07.07.2020, 11:33
Dziękujesz Internauto za to, że w pracownicy sfery budżetowej mają coraz gorzej, że 500+ otrzymuje zarówno ta rodzina, co ma 200 zł na osobę, jak i ta z 5000 zł na osobę, a w Polsce (mimo to) jest ponad MILION niedożywionych dzieci, dziękujesz za to, że "13" emeryturę otrzymuje zarówno ten z 800 zł, jak i ten z 5000 zł. Obniżka cen paliw i gazu to nie zasługa Andrzeja Dudy. Ani też niższy VAT. Takich bzdur proszę tu nie wypisywać. A, może dziękujesz i za to, że Polacy zgodzili się, by na nasz koszt stacjonowało 1000 amerykańskich żołnierzy, gdy mamy w Polsce ponad 110 000 zawodowych żołnierzy? A może dziękujesz za to, że Andrzej Duda obraził wielu Polaków i poróżnił Polaków?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.07.2020, 12:25
Pracownicy budżetówki zawsze mogą założyć swoją działalność. 500plus jest niedoskonałe ale jest. SLD dało d... nie wprowadzając podobnego świadczenia. 13emerytura to pic na wodę. Można było dać podwyżkę emerytury o 10% i finansowo byłoby tyle samo ale 13 emeryta brzmi lepiej. Podobnie kiedyś zachowywał się burmistrz Oleśnicy i rada miasta. Zamiast podnosić czynsze za lokal te niższe do wyższych to podnosili procentowo. Podwyżka dla nas to czynsz jaki płaciła sąsiadka z samoprywatyzacji. I nasze lokale od kilkunastu lat nie dają Oleśnicy ok 10tys miesięcznie. Macie stratę 1,50do2mln.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 06.07.2020, 18:04
Radny Wojciech Bartnik, który sam ma problem ze swoim wizerunkiem, który jako radny charakteryzuje się wyłącznie biernością i on nakłania, by oddać głos na osobę, która poróżniła Polaków, która ośmieszała powagę urzędu Prezydenta RP chociażby podczas spotkań z prezydentem USA, a do tego pokazała jakie ma problemy z językiem angielskim.
Pawlak
Pawlak 05.07.2020, 22:18
I co przekonali ?
Janek M
Janek M 05.07.2020, 18:47
przecie to psychopaci :(
pisiolud
pisiolud 05.07.2020, 01:45
W pis_du z dudusiem i oszołomem 'alfaniołem'!
Anka
Anka 04.07.2020, 23:40
Za nowe centrum onkologii we Wrocławiu. DZIĘKUJEMY
DZIĘKUJEMY
DZIĘKUJEMY 04.07.2020, 23:39
Nasz prezydent Andrzej Duda!!!
Anka
Anka 04.07.2020, 23:38
Za obniżkę cen gazu! Dziękujemy!
Anka
Anka 04.07.2020, 23:37
Za obronę dzieci przed LGBT! Dziękujemy!
.
. 04.07.2020, 23:36
Za niższy vat . Dziękujdmy!
Anka
Anka 04.07.2020, 23:35
Za obniżkę cen paliw. Dziękujemy
Anka
Anka 04.07.2020, 23:35
Za wsparcie dla rodzin, senirów młodych ludzi DZIĘKUJEMY
Mat
Mat 04.07.2020, 23:33
Andrzej Duda masz prezydent.
ciekawy
ciekawy 04.07.2020, 23:14
A co to za 'reklama' pisokomuny na pierwszym miejscu droga redakcjo?
Palestyńczyk niekoszerny
Palestyńczyk niekoszerny 04.07.2020, 22:23
A czy wspomnieli tym wszystkim ludziom, że będą spłacać Judę do końca życia ? Tak, my i nasze dzieci będziemy spłacić jankesom i koszernym potężne zadłużenie, ale już nie będzie z czego więc koszerni dostaną surowce, ziemię i nieruchomości. Będziemy Palestyńczykami w Polinie !
!
! 04.07.2020, 19:58
TYLKO DUDA!!! TO SIĘ UDA!!!
:))
:)) 04.07.2020, 17:11
WyPAD z Dolnego Śląska !!!

Pozostałe