Biblioteka w Oleśnicy zaprasza na Giełdę Książki

  • 02.07.2020, 11:04
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja
Biblioteka w Oleśnicy zaprasza na Giełdę Książki Sebastian Paszkiewicz
"Mając na uwadze, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu Czytelnika z książką, przygotowaliśmy dla Państwa pozycje z literatury pięknej - kryminały, sensacje, romanse, obyczajowe i poezję oraz książki z zakresu sztuki współczesnej, architektury, historii literatury, historii sztuki, kina, sportu" - informuje Oleśnicka Biblioteka Publiczna.

Drodzy Czytelnicy, zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej dostaliśmy zielone światło do organizacji wydarzeń na mapie kulturalnej Biblioteki.

Dlatego w dniach 14 - 15 lipca 2020 roku (wtorek i środa) zapraszamy na PLENEROWĄ GIEŁDĘ KSIĄŻEK!

Po okresie obostrzeń związanych z pandemią jest to pierwsze wydarzenie kulturalne, na jakie zapraszamy - oczywiście aby zachować bezpieczeństwo Czytelników i zasady reżimu sanitarnego określone w przepisach prosimy o założenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego i dezynfekcję rąk.

Mając na uwadze, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu Czytelnika z książką, przygotowaliśmy dla Państwa pozycje z literatury pięknej - kryminały, sensacje, romanse, obyczajowe i poezję oraz książki z zakresu sztuki współczesnej, architektury, historii literatury, historii sztuki, kina, sportu.

Na giełdzie znajdą się również rzadkie, pojedyncze egzemplarze, zapomniane tytuły i okładki oraz encyklopedie, z których terminy będziecie Państwo mogli skonfrontować z Wikipedią.

Serdecznie zapraszamy!

  • 14-15 lipca 2020
  • Godz. 10.00-17.00
  • Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja 10
  • ul. M. Reja 10, Oleśnica

Na zdjęciach przypominamy jak wyglądała nasza ostatnia, plenerowa GIEŁDA KSIĄŻKI podczas JARMARKU PRODUKTU LOKALNEGO 2019 zorganizowanego przez Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa

 

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 02.07.2020, 11:13
Czy biblioteka zbyt nie nabiera rozpędu?
Rej
Rej 03.07.2020, 21:38
Nabiera.A co ?

Pozostałe