Andrzej Duda wygrywa w Oleśnicy (o włos) i w powiecie oleśnickim (zdecydowanie)

  • 29.06.2020, 07:13
  • rpr
Andrzej Duda wygrywa w Oleśnicy (o włos) i w powiecie oleśnickim (zdecydowanie)
Znamy już wyniki wyborów prezydenckich w powiecie oleśnickim i we wszystkich gminach naszego powiatu.

 POWIAT OLEŚNICKI

OLEŚNICA

SYCÓW

TWARDOGÓRA

 

BIERUTÓW

MIĘDZYBÓRZ

GMINA OLEŚNICA

DOBROSZYCE

DZIADOWA KŁODA

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paryski
Paryski 02.07.2020, 19:52
Ciemnogrodu głosują na pissssiory
1
1 04.07.2020, 15:26
I dobrze ! bo na kogo miłosnika pedalstwa
Ha ha
Ha ha 01.07.2020, 08:46
Hołownia miał być podobno kandydatem niezależnym. Ale Was zrobił...
lolo
lolo 30.06.2020, 14:45
Wcale się nie dziwię. W małych mieścinach tak było i jest, że o wioskach nie wspomnę.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 30.06.2020, 09:36
Oszołom 'alfanioł' z miasta bieruta proszony do gabinetu.Siostra czeka ze strzykawką...podwójna lewatywa jak zwykle!
ja
ja 30.06.2020, 08:30
Kwik kwik kwik trzaskowski kłamczuch nie chce odpowiadać na pytania !!!! Kłamczuch kłamczuch
jjeszcze raz
jjeszcze raz 30.06.2020, 08:24
Po złodzieje i gangsterka już kwiczą od rana ,koryto im się śni po nocach. Ludzie nie zapominajcie jak chcieli z Was zaorać do końca emerytury . Kłamczuch trzaskowski kłamie ,ze nie był posłem potem odkręca ,że był , głosował nie głosował. Prawdę powie jak się pomyli
apel do ciemnego luda
apel do ciemnego luda 30.06.2020, 07:52
W pis_du z dudusiem!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 29.06.2020, 23:29
Głosowanie na Andrzeja Dudę to zgoda na monopol jednej partii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Gdy PiS był w opozycji domagał się udziału, gdy teraz rządzi - odmawia tego innym. Gdy był PiS w opozycji był przeciw korespondencyjnemu głosowaniu - teraz jest za. Programy socjalne PiS to nic innego jak wyborcze mamienie, pogrążające polską gospodarkę. 500+ bez kryterium dochodowego, czyli zarówno ci z dochodem 500 zł na członka rodziny, jak i dla tego z dochodem 5000 zł na członka rodziny, też bez kryterium dochodowego "13" dla emerytów - bez znaczenia czy emeryt otrzymuje 1000 zł, czy 6000 zł. Jaki tego efekt? Ponad MILION niedożywionych dzieci w Polsce. Zabrakło pieniędzy na zakup testów na początku pandemii. Teraz przyznają, że było zbyt mało testów. Obniżony wiek emerytalny? Już jest ZUS zadłużony, a w przyszłości okaże się, iż nie ma kto wypracowywać należnych emerytur. I cóż, że emeryt wypracował 4000 emerytury, gdy w kasie ZUS będzie na 800 zł. Taka przyszłość się rysuje. Już teraz obcinają należności w budżetówce.
TAKA PRAWDA
TAKA PRAWDA 30.06.2020, 00:48
Chcę takiego monopolu, który dba o naród i niezależność Polski!!!
serafin
serafin 30.06.2020, 06:04
Budżetówka to przerośnięty organ , zarabiąjący nie współmiernie do wykonywanej pracy a do tego nie płacąca składek ! To ja się pytam skąd ma być wysoka emerytura ???
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 30.06.2020, 10:28
Anonimowi tchórze, poczekamy kilka lat, gdy zabraknie kasy w ZUS-ie, gdy zabraknie pielęgniarek (już brakuje), policjantów (niedoinwestowani, co widać w brakach wyszkolenia, bo brakuje środków na szkolenia), strażaków, nauczycieli (narzekania na jakość nauczania, ale kto się garnie do tego zawodu, skoro marnie płacą, a nauczyciel to budowniczy fundamentów narodu, społeczeństwa - jacy nauczyciele, tacy budowniczowie) - to jest budżetówka. Jeżeli ktoś jest niedouczony, to wypisuje głupoty o przerośnięciu budżetówki i głosuje bezmyślnie.
Ania
Ania 29.06.2020, 22:45
Ręce na pokład, aby 2 tura również była dla Andrzeja. To najlepszy Prezydent. Nie poszcza ścieków do Wisły i słowa danego dotrzymuje !
pisiolud
pisiolud 29.06.2020, 21:41
Narud z pisokomuną!
Ja
Ja 29.06.2020, 19:27
Brawo Olesnica, brawo caly Powiat, brawo caly Dolny Slask, brawo Polska. W Naszym miescie i wojewodztwie zaczal sie koniec PO.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 29.06.2020, 21:12
To ty chyba liczyć nie umiesz. Duda miał więcej jak pozostali. Ale był za słaby aby wygrać w I turze. Kwestia teraz na kogo pójdzie głosować elektorat Hołowni czy Bosaka. I jaka jest frekwencja wyborcza ?
ala
ala 29.06.2020, 19:25
A czego można się spodziewać po Oleśnickiej komunie i nie tylko
Joanna
Joanna 29.06.2020, 18:59
Bronsiowi juz dziękujemy
Rathaus
Rathaus 29.06.2020, 18:44
Chcecie czajkowskiego będziecie mieli utytego spoconego z sitwą w skali makro!!!
anty
anty 29.06.2020, 17:41
Nigdy więcej PISIORÓW. Oleśnico do boju w 2 turze. Won z pałacu długopisie.
Jarek
Jarek 29.06.2020, 22:23
Pogonimy tych PiS matołów do siebie za Bug tam ich ojczyzna
ala
ala 29.06.2020, 19:25
milcz anty polaku
do boju!
do boju! 29.06.2020, 16:51
Prawi do pracy ! Trzeba teraz wygrac 2 ture w Oleśnicy i powiecie ! Jak rzadza ludzie Trzaska widzicie w powiecie. Szpital , wiadomo. Po 1,5 roku narobili szkod i pożarli sie o stolki.
Marysia
Marysia 29.06.2020, 16:21
Powiatowy PIS ma Bronsia na widelcu. Platforma już nie jest groźna - czas na zmianę w mieście
Jarosław
Jarosław 29.06.2020, 18:16
"Marzenia ściętej głowy" Pis-slamu, a A. Duda jeszcze nie wygrał będzie jak z M. Kołacinskim, smród wyniesie się z Oleśnicy na wieś do szamba bo tam elektorat Ciemnogrodu
ala
ala 29.06.2020, 19:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Opryski
Opryski 29.06.2020, 18:58
Mario pora szukać innego żywiciela
Jarosław
Jarosław 29.06.2020, 18:47
A gnojowica chlupocze w pustej mózgownicy...
Radek Sikorski
Radek Sikorski 29.06.2020, 16:54
Najwyższy czas dorż*****nąć bronsiową watahę ......
Raz
Raz 29.06.2020, 22:26
Sami się utopicie w szambie PiS komuchy z PiS PZPR bis
ala
ala 02.07.2020, 06:22
Może byśmy chcieli ale tam siedzisz ty z kumplami i dla nas nie ma miejsca
Tadeusz
Tadeusz 29.06.2020, 15:31
Ale następne wybory A. Duda przegra w Oleśnicy, no i widać że ciemnota i b9dota głosuje na A. Dudę
serafin
serafin 29.06.2020, 19:30
Tak ogólnie to kończ trolu Jedno IP kompa a kilka imion
ja
ja 29.06.2020, 15:20
Brawo Oleśnica ,nie możemy dopuścić znowu do władzy złodziei i nieudaczników ,bo już się z tego nie wygrzebiemy
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 29.06.2020, 17:02
Piszesz o poprzednim samorządzie ?
Tylko PIS
Tylko PIS 29.06.2020, 14:45
Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy !

Pozostałe