Uwaga, zamknięta droga do Twardogóry!

  • 26.06.2020, 18:13
  • OAI
Uwaga, zamknięta droga do Twardogóry! pixabay.com
Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że jutro na odcinku Sądrożyce - Drogoszowice (do ostrego zakrętu w Drogoszowicach) nastąpi całkowite zamknięcie tej drogi.

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że w związku z realizacją inwestycji na drodze 1470D, na odcinku Sądrożyce - Drogoszowice (powiat oleśnicki), aż do ostrego zakrętu w Drogoszowicach, w sobotę 27 czerwca nastąpi całkowite zamknięcie drogi.

Ograniczenia będą występować od godziny 7:00 – 19:00 i są spowodowane układaniem na tym odcinku drogi, warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni. O kolejnych utrudnieniach w ruchu związanych z realizacją przedmiotowej inwestycji, będziemy na bieżąco informować.

- W ramach zadania zostanie wykonana nowa nawierzchnia na odcinku 5,1 km i z uwagi na swój zakres jest to jedna z większych inwestycji drogowych ostatnich lat, wskazana do realizacji przez władze powiatu. Cały zakres inwestycji zrealizowanej w latach 2019 – 2020 to odcinek drogi o łącznej długości ok. 7 km, której koszt wykonania to blisko 2.600.000 zł. Sama droga 1470D jest jednym z głównych ciągów komunikacyjnych w powiecie (droga klasy Z), koncentrującym ruch na całym swoim odcinku. Wykonanie jej jest elementem jednego z głównych priorytetów, jakie postawiły sobie władze powiatu oleśnickiego (Zarząd Powiatu oraz Rada Powiatu Oleśnickiego), dotyczącego poprawy infrastruktury drogowej w powiecie oleśnickim. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy kierowców o wyrozumiałość - informuje portal olesnica24.com Krzysztof Górecki, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy.  

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe