APO rozpoczęła sparingi

  • 20.06.2020, 11:47
  • kad
APO rozpoczęła sparingi APO
Drużyna Orlik A rozegrała mecz w kompleksie sportowym Ślęzy.

W miniony czwartek reprezentacja Orlika A Akademii Piłkarskiej Oleśnica pod wodzą trenera Michała Więckiewicza rozegrała sparing z zaprzyjaźnioną drużyną Ślęza Wrocław.

Zawodnicy pojawili się w nowo wybudowanym kompleksie sportowym Ślęzy przy ul. Kłokoczyckiej 5 we Wrocławiu chwilę po godzinie 18. Po solidnej rozgrzewce rozpoczęliśmy mecz sparingowy w formacie 4 x 20 minut.

Mecz obfitował w świetne akcje i wiele bramek, a oleśnickim zawodnikom udało się odnieść solidne zwycięstwo.

- Dziękujemy za zaproszenie trenerowi Michałowi ze Ślęzy. Mieliśmy dziś możliwość rozegrania meczu kontrolnego z drużyną na naprawdę wysokim poziomie. Byliśmy świadkami świetnego spotkania z obu stron, gra była dynamiczna i obfitowała w ciekawe akcje, świetne strzały i bardzo efektowne pojedynki 1x1 - komentuje Mariusz Kartocha.

- Z Wrocławia wracamy z tarczą i kolejnymi doświadczeniami. Bardzo cieszy mnie to, że z dobrej strony pokazał się cały zespół, gratuluje drużynie. W planach mamy ostatni już turniej w formule orlika. Następnie rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu i grze w DLM - zapowiada trener Michał Więckiewicz.

APO grała w składzie: M.Matyszczak. E.Andrzejewski, O.Cierach, I.Anger, I.Tabisz, K.Lewicki, G.Hreczuch, M.Kucharski, W.Janicki, D.Rejak, M.Nuckowska, M.Grzesik, M.Hreczuch.

kad

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe