Oleśnicka Akcja Katolicka rozpoczyna krucjatę w intencji wyboru prezydenta

  • 13.06.2020, 13:41
  • kad
Oleśnicka Akcja Katolicka rozpoczyna krucjatę w intencji wyboru prezydenta
Nie wskazuje imiennie, o jakiego kandydata chodzi.

Prezes Akcji Katolickiej przy Parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia Roman Faryś ogłosił, że 13 czerwca - w rocznicę Objawienia Matki Boskiej Fatimskiej - rozpoczyna się krucjata - Koronką do Bożego Miłosierdzia - w intencji "o wybór na urząd prezydenta osoby, której serce i dusza jest blisko przy Bogu, która szanuje wartości Boże i człowieka. O to, aby wypełniła się Wola Boża w naszym kraju i w naszych sercach". 

"Prośmy również Maryję Królową naszą i Polski, aby swym Płaszczem miłości osłoniła te wybory. Matko Boża Królowo Polski ratuj nas i
wstaw się za nami" - napisał prezes AK.

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olesniczanin z urodzenia
Olesniczanin z urodzenia 07.08.2020, 12:40
Tylko księża mają prawo i mogą uczyć dzieci seksualiacjii.
lolo
lolo 27.06.2020, 15:34
Dziwnym trafem wiem o jakiego kandydata chodzi. Proszę, nie róbcie z ludzi głupków. Oby nie było z tą modlitwą tak, jak z modlitwą o deszcz.
Clive James
Clive James 19.06.2020, 02:11
'Religia - to kampania reklamowa produktu...który nie istnieje'~!
Leszek von Hohenfels
Leszek von Hohenfels 15.06.2020, 12:21
Czyli w intencji BOSAKA!
AMEN!
Były mieszkaniec Oleśnicy
Były mieszkaniec Oleśnicy 15.06.2020, 12:17
Lepiej módlcie się za ludzi których skrzywdzili wasi bracia pedofile w czarnych ubrankach.
Bolo
Bolo 15.06.2020, 12:37
A ty modl sie o rozum.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.06.2020, 08:30
Bolo. A czy ty nie rozumiesz , że ofiary pedofili potrzebują pomocy. Poczytaj sobie teksty księdza Isakowskiego.
apuus
apuus 15.06.2020, 11:34
Widać, że logika myślenia tego Pana w dogmatach utonęła. Narodzie otwórz oczy!
mojsie
mojsie 15.06.2020, 10:20
prezes AK pogięło cię z tą "królową" - lepiej idź do szkoły i pozbądź się bałwochwalczych gestów !
pisokomuna
pisokomuna 14.06.2020, 14:27
A mój kolejny wpis usunięto!?
Wiosna
Wiosna 14.06.2020, 11:30
Cieszę się ze Akcja Katolicka wsparła Pana Roberta Biedronia !
Dziękuję!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.06.2020, 22:11
A tak, przy tej okazji, zastanawiam się dlaczego nie mam możliwości wpisania komentarza pod tekstami, opisującymi wizyty aktualnego Prezydenta RP?
zw-kowalski
zw-kowalski 14.06.2020, 00:51
Masz rację. Ale był mój komentarz i innych. Coś działa nie tak. Bo mój wpis był z godziny X a mojego oponenta wcześniej niż mój. A do tego doszedł inny komentarz z godziny wcześniejszej. Jak ktoś mógł napisać odpowiedź na mój wpis niż ja sam.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.06.2020, 00:44
Każdemu wedle zasług. każdemu według potrzeb. Żartuję oczywiście. Live is brutal.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 14.06.2020, 14:30
Chyba raczej 'life'?...ale 'Kowalski' ma zawsze rację nieprawdaż?
SR
SR 13.06.2020, 22:41
Bo Pana prezydenta nie mozna denerwowac. Prezes juz nie wierzy w sukces a Adrian robi co moze zeby nie musial tlumaczyc sie w centrali. Tez zaluje, ze nie moge skomentowac wizyty w Goszczu.
mieszkaniec
mieszkaniec 14.06.2020, 20:50
Gzdie miłośc wzajemna …. - proponuje następną krucjatę o nawrócenie społeczeństwa Oleśnicy - dziwne, że miasto komuchów, ale popierają PiS;
Henryk
Henryk 13.06.2020, 22:08
Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.06.2020, 22:08
Co napisze prezes Akcji Katolickiej, gdy nowym Prezydentem RP zostanie Rafał Trzaskowski?
Ola
Ola 14.06.2020, 15:29
Oleśnica miasto komuchów pozostałych po jednostkach wojskowych, choć jednostek nie ma wiele lat to emeryci istnieją i mają się dobrze w przeciwieństwie do innych emerytów którzy pracowali fizycznie
Nie lękajcie się
Nie lękajcie się 13.06.2020, 21:57
Ciemny ludu, wstań w końcu z kolan przed 'czarną mafią'!
SR
SR 13.06.2020, 20:40
Panie obdarz ich rozumem. Nie bluznijcie i nie mieszajcie Boga do politycznych rozgrywek. Dlaczego proboszcz na to pozwala? Juz raz Pan otoczyl ich opieka i swym plaszczem otulil Sanepid i kuria.
racjonalista Domański
racjonalista Domański 13.06.2020, 19:43
Katolicki prezydent to tylko nieszczęście i zmora naszego kraju !
Alik2
Alik2 15.06.2020, 08:03
tylko katolicki prezydent. Trzaskowski jest już w Warszawie i gdyby nie pomoc rządu zalewalby fekaliami dalej Polskę.
szambonurek
szambonurek 15.06.2020, 10:15
Już Rydzyk dawno powiedział o pisowskich działaniach "szambo nie perfumeria", to mu zatkali dziób wielką kasą ! A rząd ma zasrany obowiązek w razie draki ratować stolicę, bez łaski !
Zomo
Zomo 15.06.2020, 12:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Helena
Helena 13.06.2020, 14:03
No i brawo.

Pozostałe