Oddział pediatryczny ze szpitala w Oleśnicy zostaje przeniesiony do szpitala w Sycowie

  • 09.06.2020, 08:51
  • OAI
Oddział pediatryczny ze szpitala w Oleśnicy zostaje przeniesiony do szpitala…
Ma to być tylko przejściowe rozwiązanie na czas zagrożenia epidemią COVID-19.

Od 15 czerwca oddział pediatryczny, decyzją Zarządu Powiatu Oleśnickiego, zaakceptowaną przez dyrekcję PZSz, zostanie przeniesiony ze szpitala w Oleśnicy do szpitala w Sycowie. Ma być to zmiana przejściowa, na okres zagrożenia koronawirusem.

Nowi pacjenci z Oleśnicy mają być przewożeni szpitalnym transportem.
 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pacjent
Pacjent 11.06.2020, 05:49
Nie prawda o przeniesieniu pediatri z Oleśnicy do Sycowa.
no cóż
no cóż 10.06.2020, 19:53
Wyborcy chcieli zmian między innymi w szpitalu dali temu wyraz głosując na Bronsia i Dżugaja oni tylko wykonali ich wolę widać nie spodobała im się próba ratowania szpitala poprzedników więc dali głos w wyborach tym, co go mają doprowadzić do upadku i chyba sprywatyzować.Było dużo takich osób chyba około 70 % -większość zdecydowała, więc mamy szpital taki jaki chcieli!
gratulacje!
gratulacje! 09.06.2020, 23:52
Dramat!Kto na to zezwolił?
Oleś
Oleś 09.06.2020, 21:46
I co teraz ćwoki POpaprane głosujące na nieudaczników? Będziecie umierali i nie będzie komu wam udzielić pomocy!!!
pytanie
pytanie 09.06.2020, 18:26
Jakie są możliwości diagnostyczne szpitala w Sycowie?
Dyżurny z CBA
Dyżurny z CBA 09.06.2020, 18:23
"Nowi pacjenci z Oleśnicy mają być przewożeni szpitalnym transportem".... czyżby Służb Ratowniczych ????
Olesniczanka
Olesniczanka 09.06.2020, 17:56

A co z personelem laboratoriun usg rtg anestezjolog.
Prawo
Prawo 09.06.2020, 15:13
A pozwolenie sanepidu jest na taką zmianę, przepisy chyba wszystkich obowiązują
enre
enre 09.06.2020, 11:25
platfusy jak sąsiedzi ze znanej bajki - co by tu jeszcze spieprzyć. Trzaskowski to samo
Dekolt
Dekolt 09.06.2020, 17:44
Więcej sie nie da. PISlam już wszystko spieprzył
Karo
Karo 09.06.2020, 21:07
Ciebie POpaprańcu najbardziej.
Matka
Matka 09.06.2020, 10:43
Jakim transportem? Za czyje pieniądze? I co wszystko pod COVID ? Piszą że to rozwiązanie tymczasowe? Akurat! Tyle pieniędzy w pediatrię włożyli a teraz nagle do Sycowa? A potem co znowu do Oleśnicy? Głupie tlumaczenie
Klaun
Klaun 09.06.2020, 10:30
Szpital przez władzę Dżugaja i Polańskiego to wielki cyrk , teraz widac dobra prace poprzedniego zarządu i starosty Kocińskiego
jerry
jerry 09.06.2020, 10:25
Bez dyżurnego anestezjologa ? Po pierwszym zgonie , kto będzie odpowiadał przed prokuratorem . Myślę ,że za błędną decyzję zarząd szpitala a nie lekarz pediatra który zdecydował się na taką pracę .
On
On 09.06.2020, 09:55
Jasne szpitalnym transportem? A kto to będzie woził? Karetki, transporty medyczne?

Pozostałe