Rada Miasta Oleśnicy odwołała swojego przewodniczącego!

  • 05.06.2020, 09:24
  • rpr
Rada Miasta Oleśnicy odwołała swojego przewodniczącego! Andrzej P. Szachnowski
Radni poparli wprowadzenie do porządku obrad dzisiejszej sesji Rady Miasta projektów uchwał o odwołaniu przewodniczącego Rady i powołaniu nowej osoby na tę funkcję. W głosowaniu Aleksander Chrzanowski został odwołany!

29 maja Klub Radnych Rady Miasta Oleśnica Razem złożył wniosek o odwołanie z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Oleśnicy Aleksandra Chrzanowskiego. 

Wniosek podpisało 8 rajców z opozycji: Wojciech Bartnik, Paweł Bielański, Kazimierz Karpienko, Michał Kołaciński, Beata Krzesińska, Wiesław Piechówka, Adam Wójcik, Tadeusz Żółkiewski.

W Radzie są jeszcze dwa kluby: Jana Bronsia - 9 radnych i Koalicji Obywatelskiej - 4 radnych.

Czy wniosek znajdzie się w porządku obrad sesji Rady Miasta, która rozpoczęła się dzisiaj o godz. 11? A jeśli znajdzie, to czy będzie większość - potrzebnych jest 11 głosów - do odwołania szefa Rady?

O tej sprawie olesnica24.com  pisała TU i TUTAJ.

A tu jest TRANSMISJA SESJI.

AKTUALIZACJA:

Za wprowadzeniem do porządku obrad wniosku o odwołanie Aleksandra Chrzanowskiego z funkcji przewodniczącego Rady Miasta zagłosowało 11 radnych. 10 było przeciwnych. Wniosek przeszedł.

12 radnych zagłosowało za wprowadzeniem do porządku obrad uchwały o powołaniu nowego szefa Rady Miasta. 9 rajców było temu przeciwnych. Wniosek przeszedł.

Jeśli Aleksander Chrzanowski zostanie odwołany, to kandydatem na jego miejsce będzie najprawdopodobniej Robert Sarna z klubu Koalicji Obywatelskiej.

AKTUALIZACJA II

Jest godzina 17.55. Po 7 godzinach obrad miało dojść w końcu do głosowania nad powyższymi uchwałami. Przewodniczący zarządził jednak 20-minutową przerwę...

Za nami dyskusja i tajne głosowanie. Czekamy na jego wyniki...

Za odwołaniem oddano 11 głosów. Przeciw -10 . Nikt się nie wstrzymał. Przewodniczący został odwołany.

 

 

rpr

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.06.2020, 10:36
Podobają mi się zwroty. "znakomita większość " " znakomita mniejszość".
Nocnik Zbigniewa Kowalskiego
Nocnik Zbigniewa Kowalskiego 07.06.2020, 12:33
„Jako wydawca „Donosiciela Oleśnickiego” wręcz zarzucał Urząd Miejski Oleśnicy rozmaitymi pismami. Przynosił je osobiście. Do jednego z nich raz załączył … autentyczny nocnik, zawiązany wstążką” – demaskował Zbigniewa Kowalskiego rzecznik burmistrza na łamach „Panoramy Oleśnickiej” (nr 98 z 2000 r.).
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.06.2020, 18:47
Urzędnik czasami aby coś zrozumiał musi przeżyć szok. Jak chciałem 6 lat temu zarejestrować auto to urzędnicy wymyślali sobie dokumenty których nie ma. Jak im mówiono , że tak nie można to twierdzili, że nie mają na stanowisku internetu. Jak postawiono tablicę z napisem DEBILE i zacytowano art. 38 ustawy o CEIDG to nagle zrozumieli. Ale kilka tysięcy przestraszonych przedsiębiorców dostarczało im dokumenty których zadania zakazał ustawodawca. Tak niektórzy mają.
Trzeba wiedzieć
Trzeba wiedzieć 07.06.2020, 19:32
„Ataki pana Kowalskiego mają jeden ukryty cel. Osoby związane z panem Kowalskim dążą do uwłaszczenia się i przejęcia lokali, które dzierżawią od miasta” – tłumaczył burmistrz w rozmowie z dziennikiem „Słowo Polskie” (nr z 6 czerwca 2000 r.).
autentyczny internauta
autentyczny internauta 07.06.2020, 16:31
Gdzie tu demaskacja?? Składał pisma, niektóre sam zanosił. Do jednego dołączył nocnik - świetny happening na urzędasów. Nocnik autentyczny a nie sztuczny! Dzisiaj też ktoś powinien zanieść nocnik do ratusza. Brawa dla pana Kowalskiego za pomysłowość!
Spostrzeżenie
Spostrzeżenie 07.06.2020, 18:37
Ten rzekomy "autentyczny internauta" to zw-kowalski.
kolega z LO
kolega z LO 07.06.2020, 10:48
Brawo Zbyszek! Trafiony zatopiony! :-))))
Informacja
Informacja 07.06.2020, 12:15
To wpis zw-kowalskiego. Na tym również polega jego obłuda.
kolega z LO
kolega z LO 07.06.2020, 16:32
Puknij się w główkę. Co to za pajac to wpisuje? Zbyszek, wiesz kto? Masz wielbiciela!
Spostrzeżenie
Spostrzeżenie 07.06.2020, 18:45
Ten rzekomy "kolega z LO" to zw-kowalski. Mistyfikacja jest jego specjalnością.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.06.2020, 18:41
NIE ma takie powiedzenie jak jakiś organ państwowy nie udziela info. Olewa ciepłym (pik, pik). Takimi dawno przestałem się przejmować. Przecież w Oleśnicy wszyscy wiedzą , że jestem największym przestępca. W Polsce jest tak, że Prezydenta można nazwać tchórzem a w Oleśnicy marszałka Burmistrza nie można spytać czy jest tchórzem.
Warto przypomnieć
Warto przypomnieć 07.06.2020, 19:26
Zbigniew Kowalski „rozwścieczony podbiegł do fotoreportera, usiłując go uderzyć. Swoją groźbą » spier...chu... « zmusił go do zaprzestania robienia zdjęć i wycofania się” – relacjonowała „Panorama Oleśnicka” (nr 16 z 1998 r.)
Do przemyślenia
Do przemyślenia 07.06.2020, 10:20
Burmistrza Jana Bronsia popiera znakomita większość mieszkańców Oleśnicy (wybory wygrał w I turze!). Wy, którzy tu nie zostawiacie na nim suchej nitki, reprezentujecie znikomą mniejszość społeczności Oleśnicy niezadowolonej z rządów burmistrza. Jeszcze jedno: wiarygodny portal nie powinien pozwalać na umieszczanie wpisów przez nienawistnika, o którym opinia publiczna wie, że swego czasu przy pomocy kłamstw, pomówień i obelg naruszał godność osobistą ówczesnego i dzisiejszego burmistrza oraz jego ówczesnych współpracowników, m.in. rzecznika prasowego. Cel nie może uświęcać środków – wolność słowa ma granice.
Były wyborca JB
Były wyborca JB 07.06.2020, 11:46
Wielu wyborców jest rozczarowanych sposobem rządzenia. Każda władza podlega ocenie i krytyce.
Precz z POl - POtem
Precz z POl - POtem 07.06.2020, 11:28
Sekcja propagandy już wstała ???/
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.06.2020, 10:34
Haha haha. O rzekomych pomówieniach i znieslawieniach pisała Panorama oraz były rzecznik Szachnowski. Gdy zostałem uniewinniony przez sąd burmistrz i donosiciele do tej pory mnie nie przeprosił. Panorama wydrukowała sprostowanie po kilkunastu latach. Jak wypije kawę to ci klakierze zacytuję treść sprostowania. Brons miał większość u tych co głosowali. Ale ile procent głosowało ? I wybory były dwa lata temu. Dwa lata temu Brons nie pojechał podleczyć kolana i pięty. Prawda cię wyzwoli. Brons tak prowadził budowę oczyszczalni ,że Oleśnica straciła 1,6 mln umorzenia pożyczki. To kwota nieco mniejszą jak sam zarobił przez 20 lat będąc waszym pracownikiem. Kumasz to klakierze ?
wyborca PO
wyborca PO 06.06.2020, 22:20
Doceniam radnych PO. Bo nie dali się – z wyjątkiem jednego (o wyglądzie filmowego amanta albo telewizyjnego celebryty) – zastraszyć burmistrzowi.
RAPTOR
RAPTOR 06.06.2020, 16:01
Dyrdymały od Janka
Nie Jestem z obozu JB. Natomiast co tonącego statku to mogli głosować jak ugrupowanie OR przeciw udzielenia absolutorium i sprawa by się rozwiązała nowe wybory Burmistrza i koniec. A tak teraz wygląd lepiej zostawić mieć asa w rękawie. Co by nie było za jakiś czas może prawda wyjdzie na jaw zobaczymy?
RAPTOR
RAPTOR 06.06.2020, 10:23
Odpowiedź dla Widza.
Może jest to obrzydliwe? Ale sprzedać długletniego kolegę wydaniu Pana Piechówki albo wydaniu kolegów którzy startowali z jednego ugrupowania Panowie Sarna, Leszczyłowski a do tego Pan Siedlecki który skacze z kwiatka na kwiatek w poprzedniej kadencji z ugrupowania Pana Kołacińskiego. To jest dziwne zachowanie które można nazwać zdrajcami z targowicy a można nazwać to łagodnie dwulicowych. Jak już mamy nazywać to konkretnie. Uważam że naprawdę jestem bezstronny ale nie którzy uważają że sprzedać się za stanowisko - to jest obrzydliwe wręcz chaniebne. Może były przewodniczący źle wykonywał funkcję i ugrupowanie Oleśnica Razem złożyło wniosek o odwołanie - jest to ok, ale zdrada wyżej wymienionych Panów nadmieniam że startowali z list KW JB uważam zachowali jak Judasz
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 07.06.2020, 09:58
Łatwo obrażać innych. Weź pod uwagę jedno. Może radny Siedlecki jest idealistą? Może chce aby było lepiej a nie kto ma rację. Pamiętam słynną odpowiedź Kazika Gebusia do radnego Mariana Lewandowskiego gdy ten jego ugrupowaniu zarzucał bezprawne traktowanie. Ten szczerze radnemu Lewandowskiemu odpowiedział "Co z tego, że wy macie rację ale nas jest więcej ". Radny Siedlecki będzie miał problem w każdym ugrupowaniu. Bo on chce aby było lepiej a nie kogo jest więcej. Podobnie jest z Michnikiem. Był wrogiem w PRL. Siedział wielokrotnie w więzieniu. I nadal jest wrogiem obecnych elit. Bo wyznaje te same zasady uczciwości i poczucia sprawiedliwości. Rewolucja pożera własne dzieci.
naprawdę bezstronna
naprawdę bezstronna 06.06.2020, 10:57
A nie bierzesz pod uwagę, że Bronś sprzeniewierzył się swoim deklaracjom i oszukał swoich byłych towarzyszy z komitetu wyborczego?
też bezstronnie
też bezstronnie 06.06.2020, 22:46
Nie tylko to – on również usiłował szantażować radnych PO, którzy zaczęli się buntować, bo już nie mogli znieść, że rządzi Oleśnicą jak własnym folwarkiem. Jeden z nich uległ jego szantażowi i złożył mu deklarację lojalności polegającą na oświadczeniu, że nie będzie głosował za odwołaniem Chrzanowskiego.
dyrdymały od janka
dyrdymały od janka 06.06.2020, 10:36
Ty jesteś z obozu Bronsia - straciłeś możliwość oceny realnej a co Sarna i cały klub PO w miescie miał tonąć z Janem Titanikiem? chcieli przeżyć politycznie a OR im dała kapok ratunkowy aby nie utonął to ładnie z ich strony że chcą ratować przeciwnika politycznego ale bądźmy szczerzy naiwni jak cholera- osobiście kapoków bym nie dawał - niech toną wspólnie.
Widz
Widz 06.06.2020, 09:32
Jestem pod wrażeniem transmisji sesji. Usiłując w ostatniej chwili nie dopuścić do odwołania Chrzanowskiego, radni Adamczyk-Gajda, Wawrzyńska i Żyła sięgnęli po chwyt poniżej pasa – szantaż moralny. Obrzydliwe.
Mirek
Mirek 07.06.2020, 09:07
I te ich przemówienia rodem z wczesnego Gomułki żenada.
Borys Budka
Borys Budka 07.06.2020, 11:30
Gomułka - to mój dziadek ....
Psychoanalityk i uczennica
Psychoanalityk i uczennica 06.06.2020, 09:56
Żyła bawił się w psychoanalityka, a Adamczyk-Gajda ośmieszyła się, mówiąc radnym, że od półtora roku uczy się w Radzie Miasta, jak być radną. Takich radnych ma burmistrz w swoim klubie. On sobie daje radę z każdą Radą Miasta.
Spoko
Spoko 06.06.2020, 09:18
Mocarz Bronś wykiwa słabeusza Sarnę.
Spostrzeżenie
Spostrzeżenie 06.06.2020, 09:07
Opozycja w Radzie Miasta wykazała się skutecznością – w przeciwieństwie do opozycji w Sejmie. Kołaciński mógłby udzielić korepetycji Budce.
Zwolennik PO
Zwolennik PO 06.06.2020, 08:42
Mam dobrą i złą wiadomość. Dobra wiadomość jest taka, że oleśnicka PO nie jest już wasalem burmistrza. Zła wiadomość jest taka, że radny Michał Kasprzyszak, działacz oleśnickiej PO, odciął się od oleśnickiej PO. Odcięciem się od PO jest oświadczenie Kasprzyszaka wygłoszone przed głosowaniem w sprawie odwołania Aleksandra Chrzanowskiego. W oświadczeniu Kasprzyszak poinformował, że nie zagłosuje za odwołaniem Chrzanowskiego. W ten sposób Kasprzyszak złożył deklarację lojalności wobec burmistrza. Dlaczego? Czy dlatego, że jego teściowa jest podwładną burmistrza?
Lorem ipsum
Lorem ipsum 07.06.2020, 09:55
Teściowa zagroziła, że nie nie zrobi mu na obiad mielonych ..... to i wymiękł.
ErykWrong
ErykWrong 06.06.2020, 09:28
Jak to jest podwładną? Opinia publiczna nic nie wie o tym. Ta jakiś fejk chyba
opinia publiczna
opinia publiczna 06.06.2020, 21:33
Nie z nami te sztuczki, panie radny. Wiemy, czemu złożył pan hołd lenny udzielnemu księciu. Oleśnica to małe miasto.
Zwolennik niepodległości
Zwolennik niepodległości 06.06.2020, 08:53
Holistyczna polityka Jana Bronsia – uzależniać od siebie radnych. Radni PO wreszcie wybili się na niepodległość – z jednym wyjątkiem.
Głos ludu
Głos ludu 06.06.2020, 01:03
Wszechwładny burmistrz Jan Bronś, bijąc oleśniczan po kieszeni, łupiąc ich podwyżkami, topi w Oleśnicy Platformę Obywatelską. Tonąca w Oleśnicy Platforma Obywatelska Sarny się chwyta.
Bronś ma głowę do polityki
Bronś ma głowę do polityki 05.06.2020, 23:39
W zamian za wotum zaufania i absolutorium, o które Bronś targował się z radnymi PO, musiała spaść głowa Chrzanowskiego.
Pożeracz parówek
Pożeracz parówek 05.06.2020, 21:19
Victoria - wszystkim którzy maja zakodowana uległość względem niemylnego - Oleśnica mówi NIE!
Historia - magistra vitae est
Historia - magistra vitae est 07.06.2020, 09:57
Nie takich dyktatorów obalano .....
!
! 05.06.2020, 19:30
Brawo, Panie!!!
Hura!
Hura! 05.06.2020, 19:13
Festyniarz odwołany!
KAT
KAT 05.06.2020, 16:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.
. 05.06.2020, 16:57
Nie wiem, kim jesteś(cie) "KAT" pisząc o sobie w liczbie mnogiej, ale mam wrażenie, że jedną radą uczynię Twoje (Wasze?) życie lepszym.

Otóż nie rozstawaj(cie) się z dwoma rzeczami:
1) Lekami;
2) Słownikiem ortograficznym.

Po dwóch tygodniach powinien pojawić się efekt poprawy.
KAT
KAT 05.06.2020, 19:17
Cenzura jednak jest .Osobiście przypomneTobie kiedyś o Tych lekacj jaj je bedziesz zażywał :).My za to wiemy kim jesteś.
.
. 05.06.2020, 19:19
To nie była cenzura. To był akt litości.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 19:47
O co chodziło z tym wpisem KAT. Nie załapałem się przed usunięciem. Zw-Kowalski
Warto wiedzieć
Warto wiedzieć 05.06.2020, 23:52
W 2000 r. Zbigniew Kowalski – wydawca nienawistnej gazety „Donosiciel Oleśnicki”, lżącej burmistrza oraz jego zastępcę i rzecznika – złożył w Radzie Miasta wniosek, w którym domagał się „zastosowania przez Radę głównych kanonów wiary rzymskokatolickiej”. O tym pisała m.in. „Gazeta Wrocławska” (numer z 2 marca 2000 r.), podając, że rok wcześniej Kowalski „zgłosił wniosek o zarejestrowanie agencji towarzyskiej z usługami erotycznymi” oraz że „władze miejskie nie zgodziły się na zarejestrowanie przez Kowalskiego agencji towarzyskiej „Aje jaja”, która świadczyłaby usługi erotyczne”. W związku z tym „Gazeta Wrocławska” pytała: „Zbigniew Kowalski – ortodoksyjny katolik czy niedoszły założyciel agencji towarzyskiej?”.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 06.06.2020, 00:14
Koleś a myszki z szafy Ci nie wychodzą? Nikt i nigdy nie był lżony w DO. Burmistrz i jego świta przegrali oskarżenie mnie z ich donosu. Rzekome zniesławienie było w Olesniczaninie a nie DO. Tobie usługi towarzyskie kojarzą się tylko z usługami erotycznemu. W Oleśnicy do epidemii był zespół gdzie panie ćwiczyły taniec na rurze. Spółka Agencja ale JaJa została przez burmistrza od ręki zarejestrowana. Burmistrz za pośrednictwem SKO przegrał proces w sądzie administracyjnym o wpis usługi gdzie indziej nie sklasyfikowane. Marszałkowi Burmistrza też wszystko z jednym się kojarzy. A DO cytował co o rzeczniku Bronsia pisano w numerze 11/94 w Panoramie. Ekspres Kazika też cytował co do Szachnowskiego powiedział redaktor Rybak. Koleś. Tylko prawda cię wyzwoli.
Należy wiedzieć
Należy wiedzieć 06.06.2020, 00:19
Zbigniew Kowalski wydawał nienawistne pismo „Donosiciel Oleśnicki”, w którym lżył samorządowców, sięgając po kłamstwa, pomówienia i obelgi. Przykłady: w numerze trzecim obwieścił, że rzecznik burmistrza „zyskał [w Radzie Miasta] miano śmiecia nadającego się na wysypisko, jako ta gminna pluskwa opluskwia innych, [to] alfons” (cytat z tekstu podpisanego „Odpisano z tablicy ogłoszeń KS Pogoń”); w tym samym numerze podsumował wiceburmistrza słowami: „Tchórz nasmrodził, uciekł i już” (cytat z „wierszyka”, pod którym napisał, że „podrzucił go do redakcji czytelnik”). „Donosiciel Oleśnicki” celowo nie miał stopki redakcyjnej.
zw-kowalski
zw-kowalski 06.06.2020, 07:42
KOLEŚ. masz urojenia. W nr 3 DO wpłynął do redakcji list czytelnika. Autor , znany mi osobiście, pisząc to zdanie powołał się na tekst Panoramy Oleśnickiej nr 11/1994. Radny Szachnowski nigdy o sprostowanie listu czytelnika nie wystąpił. Autor precyzyjnie powołał się na artykuł Panoramy. Pretensje do DO cytującego PO czy do Panoramy ? Poza tym nigdy nie składałem wniosku o świadczenie usług erotycznych. Nie wiem co pijasz i jadasz ale masz urojenia.

Natomiast Tchórz to był wierszyk nadesłany do redakcji przez jednego z czytelników. Ce***e cię analfabetyzm wtórny. Pod tekstem wierszyka napisane jest "Taki wierszyk podrzucił do redakcji czytelnik jako replikę do skargi "Burmistrza Marszałka"

Ekspres Kazika cytował zdanie w którym redaktor Rybak mówi do radnego Szachnowskiego "A z toba ch... nie będę rozmawiał". Czy to co pisała oszachnowskim Panorama 11/1994 i Ekspres Kazika to też moja wina ?

Koleś. Burmistrz Oleśnicy aby morzono Oleśnicy 1,6 mln pożyczki z ochrony środowiska posłużył się pewnym protokołem. osoby sporządzające protokół wylądowały na ławie oskarżonych. W tym naczelnik wydziału Andrzej M. oraz dwoje pracowników MGK. Taka była prawda opisana w DO nr 3. To boli ciebie. Można było zajumać 1,6 mln i się nie udało.
redaktor
redaktor 05.06.2020, 19:52
Wpis zawierał akcent antysemicki.
znam go
znam go 05.06.2020, 14:07
Roberta Sarnę zrobić przewodniczącym. Przyzwoity gość.
Wyborca
Wyborca 05.06.2020, 14:31
Siłą instalowany robson kakalko w MGK, Starostwie Powiatowym teraz w radzie...taka to przyzwoitość...
.
. 05.06.2020, 14:25
Przynajmniej niezależny
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.06.2020, 13:45
Jak czytam komentarze tych, którzy oglądali, czy oglądają sesję, to nasuwa się uwaga: radni są tacy, jakich wybrało społeczeństwo, czyli macie to, co chcieliście mieć.
My
My 06.06.2020, 00:08
Jedyny Sprawiedliwy Krzysztofie A. Kowalski, dziękujemy Ci za naukę. Mamy od Ciebie, to, co chcieliśmy mieć.
Brawo KO
Brawo KO 05.06.2020, 13:41
Burmistrz krzyczy, Chrzanowski przerażony, KO spokojnie realizuje swój plan!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.06.2020, 13:40
Robert Sarna? Nie, to jakiś żart. Owszem, w towarzyskiej rozmowie jest miły, ale chciał być zatrudnionym w MGK, chociaż kwalifikacji nie miał ku temu żadnych. W Oleśnicy i Bierutowie chyba ma kilka lokali. Było mało, to został gdzie zatrudniony? Do tego jeszcze chce dietę przewodniczącego? Kolejne stanowisko, do którego nie ma kompetencji? Moim zdaniem jedynym kandydatem powinien być Kazimierz Karpienko. A tu, pewnie odbywają się negocjacje "handlowe": jak poprzemy, to chcemy przewodniczącego; jak poprzemy, to chcemy prezesa. A dlaczego nie jest tak: poprzemy, bo argumenty są merytoryczne i nas przekonały. Takie podejście pokazałoby, że są w radzie dla dobra społeczeństwa, a nie dla kasy i stanowisk.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 14:28
Gdyby społeczeństwo było uczciwe i niekoniecznie idealne to funkcjonowałaby PRL. A jak podejdziesz do obywatelstwa i narodowości Kazika ? Złożyłem do niego oficjalne zapytanie. Czy ma w dokumentach obywatelstwo niemieckie czy też narodowość niemiecką. Nie odpowiedział. W oświadczeniu majątkowym ma emeryturę z Niemiec. Za darmo jej nie dają. Zw-Kowalski
Trzeba wiedzieć
Trzeba wiedzieć 06.06.2020, 00:36
Zbigniew Kowalski w 2000 r. wystosował do przewodniczącej Rady Miasta pismo o treści: „Szanowna pani przewodnicząca. Do preambuły ślubowania radnego samowolnie dołożyła pani tekst » Tak mi dopomóż Bóg « . W Piśmie Św. jest napisane: » Szukajcie a znajdziecie « […]. Jeśli Pan pani nie pomoże, to trochę pani sam pomogę. Pomyślności w szukaniu tego, co ja dawno znalazłem i mam”.
!
! 05.06.2020, 13:45
Platforma nie zagłosuje ani za Karpienką, ani za Bielańskim, ani za Kołacińskim, ani za nikim z Oleśnica Razem. Już prędzej zagłosują za Czarneckim i będzie z deszczu pod rynnę. Więc może rozwiązanie z Sarną nie jest złe. A jak dobrze pójdzie to może Karpienko szefem komisji rewizyjnej?
Stiv
Stiv 05.06.2020, 14:00
Dobry kandydat pan Sarna. Od Chrzanowskiego każdy bedzie lepszy.
Oleś
Oleś 05.06.2020, 13:14
Obserwując sesję i nieradzenie sobie z prowadzeniem obrad przez przewodniczącego uważam że powinien natychmiast zostać odwołany.

Pozostałe