Kto z kołatkami bronił Aleksandra Chrzanowskiego?

  • 05.06.2020, 09:08
  • OAI
Kto z kołatkami bronił Aleksandra Chrzanowskiego?
"Weźcie gwizdki, bębenki, kołatki, gitary, harmonie, trąbki, skrzypce, niech Pan Olek usłyszy wasze wsparcie na Sesji Rady Miejskiej" - zaapelował radny Marek Kamaszyło (klub Bronsia). Kto dzisiaj odpowiedział na jego apel?

Radny Marek Kamaszyło z klubu Jana Bronsia na portalu społecznościowym napisał:

"W piątek o godzinie 11 ( 5 czerwca ) zapraszam na spacer po Rynku w Oleśnicy , oczywiście z zachowaniem 2 metrowej odległości . Weźcie ,gwizdki , bębenki, kołatki, gitary ,harmonie trąbki skrzypce , niech Pan Olek usłyszy wasze wsparcie na Sesji Rady Miejskiej . Proszę was o udostępnianie i wsparcie . Z góry serdecznie wszystkim dziękuję.Pokażmy jaka jest prawdziwa Oleśnica".

Portal olesnica24.com informowała o tym TUTAJ.

Apel był związany z informacją o wniosku Oleśnicy Razem o odwołaniu Aleksandra Chrzanowskiego z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Oleśnicy.

Kto odpowiedział na jego apel? Zobacz naszą fotorelację...

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wanda
Wanda 06.06.2020, 20:58
Czy to jest jedna rodzina? Tak wygląda.
Olek Wodzirej
Olek Wodzirej 06.06.2020, 20:36
Zaiste - piękny festyn ....
Kolejarz
Kolejarz 06.06.2020, 19:33
Trwają prace nad szybką koleją z Wrocławia do CPK - stacja Olesnica nie istnieje w tych planach. Może radny Kamaszyło poinformowałby wyborców co zrobił aby stacja była Oleśnicy?
ala
ala 06.06.2020, 19:02
Penery szaleją
serafin
serafin 06.06.2020, 19:00
HaHaHa jaka muzyka taki elektorat brakło tylko elektrycznego grzebienia TRAGEDIA!!!
Wyborca
Wyborca 06.06.2020, 10:00
To jest obraz obecnego poparcia Olesniczan dla Bronsia, Kamaszyło i całej tej opcji. Jaka opcja tacy popierający - żenada do potęgi
Oleśnica Kamaszyły
Oleśnica Kamaszyły 05.06.2020, 22:12
Ależ ten radny Kamaszyło ma posłuch, jak to sam dobitnie ujął, w "prawdziwej Oleśnicy"! Jestem pod wrażeniem!
Tylko pytam
Tylko pytam 05.06.2020, 22:23
A czemu wśród tych nieprzebranych tłumów obywateli prawdziwej Oleśnicy nie ma radnego Marka Kamaszyły?
Ein Stadt, ein Volk, ein Burgermeister
Ein Stadt, ein Volk, ein Burgermeister 05.06.2020, 18:48
Sądząc po uniformach - opcja niemiecka ...
chrompry
chrompry 05.06.2020, 14:44
co to za pododdział?
Leutnant Gruber
Leutnant Gruber 06.06.2020, 20:37
Leibstandarte Johann Bronsch .....
KEDYW
KEDYW 05.06.2020, 14:14
Żałosnego wiejskiego wodzireja volkssturm....
AH
AH 05.06.2020, 14:09
Ale siara.
Rynek
Rynek 05.06.2020, 13:58
Ale gó.no.
Co to jest?
Co to jest? 05.06.2020, 13:18
Czy to jest ta prawdziwa Oleśnica? To chyba jakaś kpina?
Wyborca PIS
Wyborca PIS 05.06.2020, 13:07
Tu jest Polska a nie Niemcy do pana w mundurze?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.06.2020, 13:04
Szału nie było, a na ul. Poniatowskiego na boisku tak ktoś ściął trawę i posprzątał ze żal na to patrzeć przyjdzcie i oceńcie sami
z Mikołajczyka
z Mikołajczyka 06.06.2020, 20:39
To byli ci sami specjaliści, co "robili" boisko na Ratajach ....
q
q 05.06.2020, 12:22
Dlaczego Chrzanowskiego broni jakiś facet w niemieckim mundurku? I co to za performance?
Jeśli to odpowiedź na szumne wezwanie Kamaszyły, to dowiedzieliśmy się, że głos Kamaszyły g**no znaczy, a sympatia wyborców ogranicza się do rodziny...

Ta władza się skompromitowała zanim doszło do połowy kadencji. I przy okazji zarżnęła lokalną samorządność.
Oesniczanin
Oesniczanin 05.06.2020, 15:34
Spadaj komuchu do swoich dziadów z Ciemnogrodu, tu jest Oleśnica nie dziki wschód.
Polak
Polak 05.06.2020, 12:18
To jakiś Niemiec protestował ! ?
!
! 05.06.2020, 12:16
Hahaha, ale porażka! :)
Stary wiarus
Stary wiarus 05.06.2020, 12:13
Oooo rodzinka Vestigium w akcji
RS