Piotr Rogalski: W szpitalu w Oleśnicy zniszczyli dorobek poprzedników

  • 03.06.2020, 18:55
  • hag
Piotr Rogalski: W szpitalu w Oleśnicy zniszczyli dorobek poprzedników
Telewizja Polska nie odpuszcza tematu szpitala w Oleśnicy. W wieczornych "Faktach" wyemitowano materiał pt. "Protest w szpitalu".
W kilkuminutowym materiale (kolejnym w ciągu kilku dni) dziennikarz TVP Wrocław Piotr Kaszuwara przedstawił m.in. opinie załogi szpitala.
 
Pragnący zachować anonimowość przedstawiciele personelu mówili o problemach kadrowych, odejściu ze szpitala wielu specjalistów oraz niewykonywaniu świadczeń.
 
Telefonicznie krótkiego komentarza udzielił Piotr Rogalski, były zastępca  dyrektora ds. medycznych w PZSz. Ocenił, że obecny "Zarząd Powiatu  zniszczył wypracowywany z mozołem dorobek poprzedników". - Szpital czeka zagłada. Jest żywym przykładem tego, jak samorząd lokalny potrafi zepsuć to, co było w miarę na dobrych torach i dobrej kondycji - ocenił lekarz.
 
Problem z protestem ratowników medycznych bagatelizował dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali Krzysztof Wywrot, zapewniając, że nie było żadnych wiążących rozmów z kimkolwiek na temat zmian personalnych w pogotowiu.
 
Zgoła odmienna informację przed kamerą TVP przekazał Tomasz Krawczak, prezes Służb Ratowniczych, mówiąc, że propozycja objęcia stanowiska kierownika Pogotowia Ratunkowego padła pod jego adresem już miesiąc temu.
 
TVP poinformowała, że rozmowy z protestującym personelem mają być prowadzone przez dyrekcję w przyszłym tygodniu.
 
hag

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśnica
Oleśnica 05.06.2020, 14:43
Rogalski tak trxymał finanse szpitala .nie będąc już wice dyrektorem Brał dyrektorską pensje.No i co wynato
Irek
Irek 04.06.2020, 20:16
Gdzie jest opozycja?
heloooo!!!
heloooo!!! 04.06.2020, 20:19
Dokładanie ! Gdzie oświadczenia ? Gdzie wsparcie dla pracowników ? Gdzie krytyka trwajacej równi pochyłej ? Opozycjo pobudka !
x
x 04.06.2020, 12:57
Dyrektorzy Dybizbański i Rogalski trzymali finanse szpiatala. Teraz jada siła rozpędu. Krach będzie bolesny
Cała prawda
Cała prawda 04.06.2020, 06:10
BINGO!
.
. 03.06.2020, 21:53
Bo to była chęć zemsty, wypalenia ziemi po poprzednikach, Bronś i jego ludzie tak znienawidzili Kocińskiego i Kołacińskiego ,że chcieli po nich zatrzeć wszelkie ślady. To nic ,że ze szkodą dla nas wszystkich, to nie miało dla nich najmniejszego znaczenia. Bronś obsadza wszelkie możliwe stanowiska swoimi ludźmi, nie patrząc na ich kompetencje , mamy teraz tego rezultaty, właściwie nie ma dnia żeby nie bylo głośno o ich amatorszczyznie i dyskredytujących wpadkach.
Pytam
Pytam 03.06.2020, 21:27
Ja pytam gdzie jest opozycja? Dlaczego bezczynnie przygląda się jak niszczona jest Oleśnica?
ot
ot 03.06.2020, 21:14
Oleśniczanie sobie na to zasłużyli - nie potrafili docenić tego co z tym szpitalem zrobili poprzednicy czyli podnieśli go z bagna - dziś mają to co chcieli - WYWROTA szpitalnego.Tyle trudu poszło na marne.Tutaj żaden sensowny zarządzający nie powinien przychodzić bo jego praca zostanie niedoceniona i zniweczona.
zw-kowalski
zw-kowalski 03.06.2020, 21:41
bardzo często na tym i konkurencyjnym portalu pisałem. macie to na co sobie zasłużyliście. Dotyczyło to wyboru burmistrza i radnych miejskich. Nie po drodze mi z PiS ale chwaliłem poprzedniego starostę za sposób w jaki rozegrał sprawę zadłużenia szpitala. Zrobił to jak prawdziwy ekonomista. Totalnie ograniczył koszty uboczne egzekucji, odsetek, pełnomocników w egzekucji itp itd.
Warto wiedzieć
Warto wiedzieć 04.06.2020, 11:34
Zbigniew Kowalski wydawał pismo „Donosiciel Oleśnicki”, w którym lżył osoby publiczne, sięgając po kłamstwa, pomówienia i obelgi. W numerze trzecim obwieścił, że rzecznik burmistrza „zyskał [w Radzie Miasta] miano śmiecia nadającego się na wysypisko, jako ta gminna pluskwa opluskwia innych, [to] alfons” (cytat z tekstu podpisanego „Odpisano z tablicy ogłoszeń KS Pogoń”). W tym samym numerze podsumował wiceburmistrza słowami: „Tchórz nasmrodził, uciekł i już” (cytat z „wierszyka” o którym napisał, że „podrzucił go do redakcji czytelnik”). „Donosiciel Oleśnicki” celowo nie miał stopki redakcyjnej.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 05:58
I miasto wraz z SKO wszystko przegrało w sądzie administracyjnym .
Dająca do myślenia informacja
Dająca do myślenia informacja 04.06.2020, 11:45
W 2000 r. Zbigniew Kowalski, wydawca pisma „Donosiciel Oleśnicki”, złożył w Radzie Miasta wniosek, w którym domagał się „zastosowania przez Radę głównych kanonów wiary rzymskokatolickiej”. O tym pisała m.in. „Gazeta Wrocławska” (numer z 2 marca 2000 r.), podając, że rok wcześniej Kowalski „zgłosił wniosek o zarejestrowanie agencji towarzyskiej z usługami erotycznymi” oraz że „władze miejskie nie zgodziły się na zarejestrowanie przez Kowalskiego agencji towarzyskiej „Aje jaja”, która świadczyłaby usługi erotyczne”. W związku z tym „Gazeta Wrocławska” pytała: „Zbigniew Kowalski – ortodoksyjny katolik czy niedoszły założyciel agencji towarzyskiej?”.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 06:00
I miasto Oleśnica wraz z SKO sprawę w sądzie administracyjnym przegrało. Był program w telewizji Oleśnica.
O zw-kowalskim
O zw-kowalskim 04.06.2020, 10:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Najlepiej
Najlepiej 03.06.2020, 21:01
Rogalski- Zarząd Powiatu zniszczył dorobek poprzedników..... No to po kolei, kto tam jest w Zarządzie: Susidko, kto jeszcze? Konsekwencje każdy z nich musi ponieść, polityczne i finansowe.
tak jest
tak jest 03.06.2020, 22:35
POLAŃSKI!!! To on był prowodyrem zmian dyrekcji!!!
Pacjentka
Pacjentka 03.06.2020, 20:31
Szpital w Oleśnicy jest nieporozumieniem, pacjent musi zapewnić sobie wszystko we własnym zakresie od wody do picia po papier toaletowy bo w szpitalu Oleśnickim brak podstawowych środków. Niedziwi wiec napieta atmosfera wśród pracowników, ktorzy muszą tłumaczyć ludziom na oddziałach dlaczego brak podstawowych środków w szpitalu. Niedziwi rownież fakt, że czasami ich flustracja odbija sie na pacjętach. Pora zrobić coś z bałaganem zwanym szpitalem w Oleśnicy.
Gujo
Gujo 03.06.2020, 20:22
Dochody Państwa w 2009r było 303 mld zł...w 2015r było to 286 mld...w 2019r aż 387 mld... Za PO+PSL (2009-15) był spadek -4%. Za PiS wzrost +34% (lata 2015-19). To znaczy , że głos na Trzaskosia to głos na nieudaczników! źródło wikipedia. Wpisz: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki. Kopiuj ten post i wklejaj w gdzie się da niech ludzie wiedzą:)!
Wyborca
Wyborca 03.06.2020, 19:46
KO MUSI odwolac Chrzanowskiego i zaczac naprawde rzadzic w miescie i powiecie.
tak jest
tak jest 03.06.2020, 22:33
Przecież KO już współrządzi w powiecie!!! Vide: Polański (autor wymiany dyrekcji w szpitalu!), Dżugaj!
ala
ala 03.06.2020, 19:28
wszyscy których bronś i jego żołnierze wsadzili na odpowiedzialne stanowiska pokolei rozwalaja majatek olesnicy wyglada na to że to same nieudaczniki ! GDZIE JEST CBA I CBŚ ???? ROZLICZYĆ TYCH OSZOŁOMÓW a wramach rekompensat za straty poodbierać majątki
Nostradamus
Nostradamus 03.06.2020, 19:12
Lawina ruszyła. Trupy powylatują z szaf! To pewne jak słońce.

Pozostałe