Dyrektor szpitala: Burza medialna nieadekwatna do ambitnych planów!

  • 03.06.2020, 18:34
  • rpr
Dyrektor szpitala: Burza medialna nieadekwatna do ambitnych planów!
Dzisiaj na posiedzeniu Zarządu Powiatu Oleśnickiego obecny był Krzysztof Wywrot, dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. Co powiedział o sytuacji w Pogotowiu Ratunkowym i szpitalu?

- Dyrektor przedstawił członkom Zarządu informację dotycząca funkcjonowania szpitala. Szczególny nacisk położył na kwestie pogotowia oraz pionu finansowo-księgowego i administracyjnego. Informacje zostały przyjęte przez Zarząd. Dyrekcja zapewniła, że panuje nad sytuacją, robi wszystko, aby zminimalizować skutki zmian kadrowych i działań restrukturyzacyjnych. Burza medialna jest nieadekwatna do ambitnych zamierzeń kierownictwa szpitala - poinformował portal olesnica24.com Dawid Samulski, rzecznik prasowy starosty oleśnickiego.

Piotr Rogalski: W szpitalu w Oleśnicy zniszczyli dorobek poprzedników

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hłe hłe
hłe hłe 06.06.2020, 15:49
Co ten Pazdzioch za dyrdymały opowiada :))
?
? 05.06.2020, 16:40
czy jest prawdą że Wywrot jest protegowanym Susidko?
Kot
Kot 05.06.2020, 15:21
Nieadekwatne są osoby które zasiadają w Zarządzie PowiatuWiekszosc z nich była radnymi w poprzedniej kadencji.Az dziw bierze,że pokusili się o zmianę dyrekcji szpitali.T K M ? Bo jak inaczej nazwać taką demolkę?
Nie róbmy jaj!
Nie róbmy jaj! 04.06.2020, 08:51
Ambitne plany? Właśnie widać ich realizację.
Zawiedziony
Zawiedziony 04.06.2020, 07:05
Czyli dalej można robić. O się chce, teraz jest na to pozwolenie. Pracownicy odeszli, wołają o pomoc a ich nawet się nie chce wysłuchać. Teraz to myślę że dla nie poznali może by ktoś wysłuchał ale i tak z tym nikt ze starostwa nie zrobi. Po co przyznawać się do błędów, ginekologia zyski robi to jest Ok:(
Pracownik szpitala
Pracownik szpitala 03.06.2020, 21:09
Panorama swoje wałki klepie bo idą wybory trzeba uderzyć w najczulszy punkt , szkoda tylko że takie gierki w czasie pandemi obciąża personel i odechciewa się pracować a nie myśleć czy mnie ktoś nie zwolni przykro to pisać żałosne
Lucek
Lucek 03.06.2020, 19:44
Oj człowieku człowieku...... co ty pijesz?
Podatnik
Podatnik 03.06.2020, 18:59
Panie dyrektorze wystarczy tych bajek z mchu i paproci. To zaczyna być nudne.
Ola
Ola 03.06.2020, 18:46
Jasne. Teraz to wymysł i znowu dyrektorstwa się upiecze. Tragedia. A ty zwykły robiły pracuj, nie narzekaj. Może jak dojdzie do tragedii to może oczy się otworzą.
Szkoda
Szkoda 03.06.2020, 19:41
Itak powiedzą, że nikt nic nie wiedział standardy PO?
To był mój ostatni głos na PO

Pozostałe